reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2011

zasada jest mniej wiecej taka: odrysowc stope na kartce, zmierzyc na dlugosci pieta - duzy palec i dodac centymetr. w przypadku bucikow dodalam 1,5 z racji cieplych skarpetek i jest ok.
byla dzisiaj u nas znajoma z roczna coreczka. mala spi w nocy prawie 12 godzin, budzi sie o 8, pierwsza drzemka o 10 (spi do godzinki) a druga drzemka o 13 i spi 4 godziny ! po czym spokojnie, bez zadnych atrakcji zasypia o 20:30.. plakac mi sie chcialo.. Bartek juz 20 minut w lozeczku bryka i nie zanosi sie na sen.. to juz prawie tydzien jak przestal spac popoludniami.. przeraza mnie to bo on jest jeszcze taki malutki..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Udało mi się zbojkotować królewny! Mam chwilę dla siebie :)

Widzę, że wywołałam temat na czasie :-D Dziękuję Wam wszystkim za cenne informacje odnośnie kapciuszków! My na razie zdecydujemy się na skarpetki z podeszwą ze skóry a później, z czasem najprawdopodobniej na butki Befado. Prawie wszystkie z Was je polecają :tak:

MarciaBe szybkiego powrotu do zdrowia dla męża!!! Jesteś super dzielną Mamą! :tak:

ewkasp fajnie, że masz taka zaufaną rehabilitantkę
AgniesiaP też sobie bardzo cienie Zawitkowskiego, w sumie nie pomyślałam, żeby zajrzeć do jego książki, a pamiętam, że jest tam cały rozdział o butkach.
katjusza do tej pory mierzyłam stópki centymetrem ale na potrzeby zakupu skarpeteczek. Z butkami to już poważniejsza sprawa.
ola80 gratulacje (po cichu) dla córci za przespane noce. Zazdroszczę! :) Moje dalej budzą się raz w nocy na jedzenie. Tzn budzi się Zuza i rozbudza Julę bo gdyby nie to to myślę, że Julcia przesypiałaby całe noce.
 
mam w związku z tym pytanie - jak mierzycie dzieciaczkom stópkę, żeby dobrać odpowiedni rozmiar butków? tak normalnie centymetrem?
Ja podeszłam do Deichmanna. Oni tam mają takie miarki, które przykładasz do stopki dziecka i odczytujesz wynik :-)
My na razie na etapie skarpetkowym.. pewnie powinnam powoli przyzwyczajać młodą do "czegoś" na nogach ale nie moge się do tego zebrać :zawstydzona/y:
 
pabella - my też w samych skarpetach biegamy:-D pewnie gdyby było lato to na boso :-D

dziewczyny...już więcej nic nie napiszę bo po prostu ciesze się że mam eMa w domu:-D i korzystam z tego:-D wczoraj wybilismy do Aquaparku, dziś cały dzień u znajomego...jutro znowu do Aquaparku...i jakos leci :-D Ale śledzę was tu bacznie:-D

wszystkim dziękuję za gratulacje:-D obowiązkowo trzymajcie kciuki za mnie i katkę by wszystko było w jak najlepszym porządku :-D
 
witam panie:) wiem troche bb zaniedbuje ale na te wszystkie strony poodpisywac to brak czasu ...skoro mowa o bucikach to szymus tak jak olusi coreczka jeszcze nie chodzi samodzielnie ale probuje chociaz:) mamy buciki w deichmanie kupione zgodnie z ich mierzeniem szymus nosi 20 buciki ale ponoc befado ma najlepsze buty dla dzieci...




futerkkkkkkkkkkkkkkkkoooooooooooooooooooooo w ciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!! gratulacje!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D)))
 
Witam Mamuśki i małe Marcjątka :-D
moje córeczki ucinają sobie pierwsza drzemkę, a ja mam chwilę dla siebie.
Noc dla mnie całkiem w porządku, za to dla mojego męża...Jula nie chciała spać od 2:30 do 5 więc mój mąż nie spał razem z nią. Biedny, właśnie nieprzytomny poszedł do pracy.
Jakie macie plany na dzisiaj?
 
my dziś szalejemy z niezdrowym jedzeniem i idziemy z eMem na festiwal pizzy do Pizzy Hut :-D

ale za to ranek był zdrowy bo dzień zaczeliśmy od basenu :-D
 
o jaaa Futro - byłam kiedyś - pycha!! najlepsze są te na włoskim, cienkim cieście.. mmmmm :-p:-p:-p

Oleniolek - pocieszę Cię, że my też nie spaliśmy od 24 do 5 rano - Natce idą zęby i przeryczała całą noc bidulka, teraz śpi już 4 godzinę!
 
futrzak no no proszę jaka aktywność o poranku! :) na basenie byliście z Piotrusiem?
pizza...hmmm...MNIAM!

katjusza biedna Natka, że tak ją zęby męczą i biedni niewyspani rodzice, że tak ich Natka męczy :)
jak się czujesz? niedogodności pierwszego trymestru już się skończyły?

My się niedługo zbieramy na spacer. Za oknem "jedyne" -5 :-D
 
reklama
oleniolek - nie... byliśmy sami:-) jutro z rana też idziemy:-) a z Piotrusiem na basen chodzimy na specjalne zajęcia dla maluszków co niedzielę :-)
 
Do góry