reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dzień dobry Mamusie ...
No to mamy nowości w postaci chętnie jedzonych posiłków ... wczoraj wypiła od dawien dawna mleko o 15 i dziś była powtórka. Rano 100ml, potem kaszki dosyć, 200ml zupki (dziś krupnik), no i o 15 mleczko - 180ml. Normalnie szok. Może te żelazo które dostaje dźwignęło jej morfologie i dostała apetytu. Powiedzcie, że tak już zostanie!
wredniak ... ehh, domyślam się co przeszłaś. Dobrze, że tak to się skończyło. Malwi też się kiedyś zakrztusiła tyle że syropem. Niestety teraz trzeba mieć oczy dookoła głowy, a przecież nie zawsze można tylko siedzieć i patrzeć co dziecko robi. ja teraz boję się wyjść do kuchni bo moja Gwiazda co chwile się wspina o coś, to o stolik, to o sofę a że jeszcze chwieje się na tych swoich nóżkach to często ląduje na podłodze.

edit. Zapomniałam napisać że dzwonił do mnie dr od Małej i powiedział że jest program na darmowe szczepienie na pneumokoki i na grypę i czy jesteśmy zainteresowani.
 
Ostatnia edycja:
reklama
też nad pneumokokami bym się poważnie zastanowiła.

patris
- widziałam na zdjęciach piłkę... nie nudzi się małemu? pytam, bo gdy chodzę z małym na aerobik to często ostatnie 5 min poświęcam na turlanie się na dużej piłce i jest zachwycony... polecasz? :-)
 
lokata, jak za darmo to ja bym na pneumo zaszczepiła.. Szkoda, że my musieliśmy szczepić wcześniej :crazy:


Ach, zapomniałam wcześniej! Jeszcze raz wielkie DZIĘKI, DZIĘKI, DZIĘKI za głosowanie na nasz ogródek! Dzisiaj dostałam maila potwierdzającego, że otrzymałyśmy nagrodę wyróżnienia i przyjdzie do nas koc piknikowy (na który liczyłam) i zestaw produktów BV o wartości 80,- :-)
 
Pabellka nie ma za co!:-):-):-) Cieszę się razem z Tobą:tak::tak:

Wredniak współczuję i jednocześnie wiem,co przeżyłaś. Ania raz zakrztusiła się lekiem na refluks, momentalnie zrobiła się sina i nie mogła oddychać. Też ją klepałam po pleckach, ale nie bardzo pomagało. W końcu dmuchnęłam jej w twarz i złapała oddech. To było straszne... Dobrze,że wszystko się dobrze skończyło. I nie wyrzucaj sobie,że to Twoja wina,bo takie wyrzuty sumienia potrafią gryźć jeszcze bardzo długo...:tak: (wiem coś o tym)
 
oj Wredniaku, aż włos mi się na głowie zjeżył!! dobrze, że nie spanikowałaś!! ja to z powodu zaksztuszeń poszłam na zajęcia z pierwszej pomocy, żeby jakby co właśnie wiedzieć jak działać!!

my jutro robimy kolejne podejście do żłobka, mam nadzieję, że tym razem Natalka wytrzyma więcej niż trzy dni, zanim się znów rozchoruje! :-)

co do pneumo i peningokoków to my jesteśmy za szczepieniem, szczególnie jak dziecko ma zamiar iść do żłobka, Natka była szczepiona ale oczywiście pełnopłatnie..

jutro o 8.30 idziemy do okólisty, bo coś Natka zezuje, wprawdzie nieiwele, ale zawsze warto sprawdzić. Na wizytę czekaliśmy... miesiąc. normalka.

miłego wieczoru, idę pożerać Wiedźmina - uszami (audiobook) :-)
 
Mam wyrzuty sumienia i to zajebiste. Powinnam pilnować bardziej czym się bawi, sprawdzać każdą daną jej rzecz.. a tego nie zrobiłam :-(
 
reklama
Mam wyrzuty sumienia i to zajebiste. Powinnam pilnować bardziej czym się bawi, sprawdzać każdą daną jej rzecz.. a tego nie zrobiłam :-(

nawet tak nie pisz! podejrzewam że wiele z nas nie jest w stanie wszystkiego upilnować... u mnie w mieszkaniu Piotruś ma do tylu rzeczy dostęp że chyba musiałabym wszystko wynieść żeby mieć 100% pewność że nic nie wynajdzie :-) Zasługujesz na medal że byłaś opanowana i działałaś jak należy!
 
Do góry