reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Wredniak daj spokuj,przeciez kazdemu moze sie zdarzyc,i tak medal Ci sie nalezy za opanowanie;)
Futrzak buu a mnie dzis rano omineła zagadka:( ale i tak bym zgadła;)

dzis znowu zaliczyłam pawika po kolacji tzn Gonia mnie nim potraktowala;)
cos kiepsko sie czuje,chyba @ o tydzien wczesniej przyjdzie,no nic skoncze sie doic i pojde sie umyc i spac
wszystkim chorym zdrowka zycze,zabkujacym braku objawow a niewyspanym spokojnej nocki:)
dobranoc:)
 
reklama
wredniaczku jestem dumna z Ciebie ze tak bylas opanowana i bardzo wspolczuje ze tyle stresu sie najadla......Dzieki Bogu wszytsko dobrze sie skonczylo..
nam tez nikt nie proponowal darmowej szczepionki na pneumokoki;/
 
pabella gratulacje nagrody wyróżnienia:) Zawsze to coś, zwłaszcza jeśli cieszy Cię to, co dostałaś :)
wredniak powtarzam za julią: podziwiam twoje opanowanie, ja bym totalnie spanikowała. Zresztą tak było jak Maja miała niewiele ponad tydzień i mleko jej się cofnęło nosem i nie mogła tez złapać oddechu, też ją klepałam i dalej nic. W końcu złapała oddech ale nadal strasznie ciężko oddychała, charczała, czerwona była jak burak i ja ryczałam z nerwów. Tylko Marcin chwycił nosidełko opatulił młodą kocem, mnie kazał się natychmiast ubrać i zawiózł nas na dyżur do najbliższej przychodni. I nie wyrzucaj sobie, bo nikt z nas nie jest perfekcyjny i nigdy nie dopilnujesz dziecka w 100% - to jest niemożliwe.
lokata ja bym wybrała pneumokoki

Dziś właśnie byłam z młodą na szczepieniu przeciwko pneumo. O matko, znów była histeria. Zaczyna się na wadze, ciągnie się przez mierzenie i badanie a kończy oczywiście na kłuciu. Skąd ta histeria na wadze i przy mierzeniu - nie wiem ale to już drugi raz. Dobrze że na 5 miesięcy jest spokój ze szczepieniami, uff.

julia jak u Ciebie zdrowie, bo tym razem nic nie napisałaś :) Bez zmian czy coś lepiej? Wróciłaś już do tańca?
katjusza koszmar z tymi żłobkami i chorobami, szkoda że tak małe dziecko musi się już tak męczyć z katarem itp. Trzymam kciuki, żeby na dłuższy czas był spokój z wirusami wokół Natki.

Miłej nocy!
 
Zagadka na dziś :-)

A ja nadal intensywnie przeglądam zasoby internetowe w poszukiwaniu idealnych białych mebli dla chłopca. I jak dla mnie jedyna wada urządzania pokoiku dla chłopca, a nie dla dziewczynki, to że nie będę mogła zamówić kopii obrazów Lempickiej, które uwielbiam, a które planowałam, gdyby była córcia

nasze mieszkanie po malowaniu 2 lata temu wygląda jak masarnia i jest do gruntownego malowania:/ jak nie zdarta farba, nie zgryzione framugi, to plamy po rączkach w czekoladzie, bananie, farbkach..

Boze u nas chyba jakis Kaszub sie powiesił tak wieje ze nawet doniczki na ogrodku mi poprzewracało

sprawdziłam nam połączenia pekapem do lodówki Milutka

Witam się ...

u nas noc masakra + gorączka ...
 
czesc:-)
piekny dzien za oknem:-)piekniej jeszcze by było gdybym nie szła na 10h do pracy:baffled:
Futrzak mebelki to Bosa a Kaszub to chyba ja?;-) zdrowka dla Piterka:tak:

miłego dnia wszystkim:-)
 
Olu zazdroszczę pogody, u nas szaro, buro i ponuro.

Ola ja też pomyślałam o Bosej przy mebelkach, o tobie przy Kaszubie, a ta masakra z pokojem - na pewno któraś ze starszakiem - Pinia? Skarletka?

lodówka Mili - Papcia? Ewi?
 
Witam Mamuśki ...
Dziś znów dzionek tylko z moją Gwiazdą, eM ma dziś dodatkowy dyżur i kończy o 19.
Rano Mała obudziła się jak zwykle kilka minut po 5, ku naszemu zdumieniu wypiła 130ml mm, po czym zasnęła ze mną w łóżku i obudziła się o 7. A teraz ucina sobie drzemkę, śpi już prawie godzinkę. Wstanie i może przejdziemy się na jakiś krótki spacerek. Ehh, te ubieranie i rozbieranie to jakaś masakra, dobrze że są jednoczęściowe kombinezony i jakoś szybko to idzie :tak:
futrzak ... zdrówka dla Piotrusia!
 
reklama
Dziewczyny jesteście niesamowite. Wasze słowa to miód na moje uszy! ;-)
dziękuje Wam, już mi lepiej :) jesteście super!

U nas też ciężka noc.. Gabi budziła się średnio co 30 minut.. o co jej chodzi? cholerka nie wiem,, wzięłam ją do siebie przytuliłam to pospała do 9.00 za to ja nieprzytomna, głowa mnie boli.


Chcialam si pochwali, że z domkiem idzie nam szybciej niz się spodziewałam, właśnie zamowiliśmy meble do kuchni, całe agd :) na dniach bedziemy zamawiac panele, i płytki. Alarm już mamy zamontowany, za tydzień centralne podłączają.. czyzbyśmy się szybciej wprowadzili? :-)
 
Do góry