reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Spring, jakaś awaria im wyskoczyła i od weekendu nie naliczało w ogóle głosów :wściekła/y: W tej chwili to naprawiają, ale nie wiadomo jaki będzie tego wynik, bo runda, w której brałyśmy udział, zakończyła się w niedzielę. Przed wystąpieniem usterki łapałyśmy się na nagrodę i mam nadzieję, że tak pozostało..
A dolegliwości już przeszły. Tzn u mnie przeszły bo eMek jest nadal umierający podobno.. ;-)
 
reklama
Czesc laseczki:-)
Musze sie pochwalic ze Małgoska juz nie uzywa wogole smoczka:-)poszło ekspresem bo przez weekend sie odzwyczaiła:-) teraz ucze ja spac samodzielnie tzn ona umiała sama zasypiac ale bez tego smoka to troche inaczej jest;-) ale chyba dobrze nam idzie,dzis od 23.30(wtedy dostaje ostatnie mleko) spała bez rzadnego jekniecia do 5(pobudka na mleko):-) poprostu szok:szok: za to potem ok 6.30 juz była wyspana i przysneła dopiero po godzinie i wstałysmy o 8.40 wiuec nie jest zle;-) No i my juz tez zmieniłysmy gondole na spacerowke ale ze niunia ma mały katarek to jeszcze nie woziła sie w nowym wozie;-)Za to juz pomału Małgoska startuje do raczkowania,oprocz bujania przebiera nozkami na przemian,tylko raczki jeszcze nie wiedza co z tym zrobic:-D
Pabella ja tez głosowałam,szkoda zeby to sie teraz zmarnowało,ciekawe co wymysla teraz zeby to sprawiedliwie rozegrac:confused:
Spring kurcze biedna Ania,niech juz jej to przejdzie w koncu:tak:
Katka super miec taka gadułe;-) tylko niech kaszelek jej juz przejdzie:tak: tylko sie nierozlen za bardzo po tak krotkim dniu w pracy;-)
Fifi powodzenia w spaniu;-)
Mumkate witaj:-)

dzis ide do pracy na 14 wiec mam jeszcze troche czasu na bb i zabawe z Małgonia;-)
mamuski zycze Wam humorku i zdrowka i troszke chwil wolnych:-)
 
Witam mamusie :)

Wredniak mój mały miał usg brzuszka też miał tylko w szpitalu , co prawda moja mi nie dała usg ale cały komplet badań w tym kreatyninę i mocz :) Kreatynina w normie , w moczu nic niema więc nerki funkcjonują prawidłowo , reszta wyników też ok więc pozostałe organy też w zdrowe.Co do pneumokoków nie szczepiłam i nie mam takiego zamiaru :).

Pabella współczuje tej grypy jelitowej , przeszłam to kiedyś , koszmar po prostu, szybkiego powrotu zdrowia :)

Mumkate witamy , widzę że kolejny Kacper mój synek też Kacper tyle że marcowy 2011 :)

Katjusza tak gaworzenie jest super :) U nas też przeróżne kombinacje :)

Spring biedna Ania ;(

Ola no to gratulacje :) My już też praktycznie smoka nie używamy , od jakiegoś czasu :) Ale moje dziecko nie było szczególnie przywiązane do smoka :)

My też prosimy o głosiki http://www.brzuszkijakmotylki.pl/patris29.html U nas horroru zębowego ciąg dalszy już rzadziej się budzi w nocy ale jednak i w nocy przy piciu mleka krzyczał strasznie eh :/. Wczoraj pierwszy raz piliśmy świeżo wyciskany soczek z marchewki i jabłuszka i został przyjęty z entuzjazmem :). Na brzuszek się już zaczął troszkę przewracać no i próbuje pełzać trochę jak się przednim położy telefon albo pilot to się przesuwa trochę w jego kierunku :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie

Przepraszam ale napisze tylko o sobie bo nawet nie mam czasu by nadrobić zaległości.U nas ogólnie wszystko OK.Nowy piekarnik zamówiony ale dostawa dopiero w sobotę.A do tego czasu mikrofala i take away- jednym słowem człowiek nie doceniał tego co miał;-)
Sammy ma tygodniowe wakacje wiec stad ta moja nieobecność na bb. Właśnie wycina karty i będziemy zaraz grac,puki Jamie śpi.U Jamiego tez OK,w nocy budzi się do jedzenia tylko raz,śmiga czołgając się po całym domu.To by było na tyle:tak:

Tęsknię za Wami
 
Pabella,Patris generalnie Gosia smoka uzywała głownie do spania wiec tez nie był za bardzo potrzebny ale według pewnej ksiazki takie nocne wybudzania sa spowodowane szukaniem smoka wiec zdecydowałam sie go zabrac:)ksiazka to ''Kazde dziecko moze nauczyc sie spac'',na razie probujemy;)
 
My już po USG Gabi - wszystko super ufff :-)

To widzę, że nie tylko ja samotna :-p tak naprawdę to nie mogę się doczekać, aż się przeprowadzimy do naszego domku.. wtedy będzie trochę więcej spokoju, już niedługo..

Ja mam szczepionkę synflorix zakupioną, będą 2 dawki, a 3 po drugim roku. Zastanawiam się - chyba to, że Gabi bierze żelazo, kwas foliowy, cebion to nie przeszkadza w szczepieniu? Pytam bo Pani dr w przychodni to taka niekumata jest, wiecznie muszę ją poprawiać haha :-D

Moja smoczek ma tylko do zasypiania, tak to bez -nie chce, a ja jej nie daje. ale jak jest śpiąca, to smoczek działa cuda :-)

Patris - ja niedługo będę robić znowu morfologię, mocz i posiew moczu
 
reklama
Patris, Magdzior- głos oddany:-)
Pabella- oby nagroda do \was trafiła:-)
Spring- biedulka ta Twoja Ania, zdrówka życzę :-)
Wredniak- super, że wszystko ok!
Ola- Małgosia szybko pozbyła się smoka, może i my spróbujemy choć on tylko do usypiania i to czasami..:-)
Wierka- Ty to cudna Mamuśka jesteś!
Mumkate- witaj!
Patik - taki to los mumuś marcowych chyba... Trza to przetrwać:-)

Jaśko śpi a ja buszuję. Pogoda piękna więc skorzystamy z jej uroków. dziesiejsza noc jakaś taka dziwna była, juz o 24 obudził się na mleko- woda nie przeszła:crazy:, Wiercił się, przebudzał z płaczem w końcu wylądował u nas w łóżku o 4,30:zawstydzona/y:.
od rana zalicza pierwszą drzemkę, zobaczymy jak długo pośpi.
Wredniak, Wy już się zbliżacie do przeprowadzki a u nas daleka droga choć myślimy (zobaczy się co z tego myślenie wyjdzie), że na lato się wprowadzimy. Wszystko niestety uzależnione jest od czasu i kassyyy.
To ja spadam poczytać. Miłego dnia mamusie:-)

Oooo już po spaniu:confused:
 
Do góry