reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

czesc:-)
pogoda sie popsuła:-(szaro i wieje,blee,no nic trzeba sie przyzwyczaic;-)
Lokata ja słyszałam ze teraz dzieci juz beda mniej przybierac wiec sie nie martw,najwazniejsze ze nie spada z wagi tak jak Pinia pisze:tak: u mnie za to na odwrot ,jak do tej pory Goska słabo przybierała tak teraz doktorka pytała co ja jej zrobiłam ze w 4tyg przybrała ponad 400g:szok::-D
Pinia oj cos mi sie zdaje ze Eryczek to ma z 8kg:tak:

to ja lece dokonczyc obiadek i potem do pracy,miłego dnia laski,juz niedługo weekend:-D
 
reklama
Olcia- z 8kg pewnie ma moze nawet powyżej duzo je to prawda ale tez jest baaaaaaardzo aktywny także szybko spala,a Goska nadrabia teraz he he he


ja od jutra do pracy na 3 dni.....
 
hejka
oj wiecie jak ciężko mi znaleźć choć chwile dla siebie ostatnio? nie wiem jak to robić żeby wszystko było tak jak chce i jeszcze mieć czas dla siebie no i mojego skarbika ,małego, staram sire choć czytać na bieżąco forum a i to mi nie wychodzi...
co do wagi pociech to już gdzieś pisałam ze mój synuś ma coś kolo 10 kg. A teraz mykam na forum odrobić troszkę zaległości bo nazbierało mi się.
Miłego dzionka życzę mamusią zorganizowanym i tym tak jak ja nie ogarniającym wszystkiego
 
Lokata - my dziś byliśmy po receptę na mleczko i przy okazji Pawcio został zważony: w 3 tygodnie przybrał uwaga 80gram:szok:ale lekarka powiedziała, żeby się nie przejmować, bo teraz młody jest cały czas w ruchu i zanim organizm załapie, że trzeba więcej jeść to może zdarzyć się nawet niewielki spadek z wagi.
 
Obiadek u gotowany,spacerek zaliczony :) Musiałam się po fatygować na pocztę bo jak zwykle listonosz zostawił awizo :wściekła/y:, a dostać się na pocztę główną przy dworcu to horror wszystko rozkopane eh.Podobno mają się skończyć awiza listonosz będzie musiał dostarczyć przesyłkę do rąk własnych bo jak nie to kasy nie dostanie za nią :).

Dziś oglądałam na Tvn Style "Świat według dziecka" i była babka z 4 letnim synkiem który chodzi w pampersie , się smoka i karmi go z butelki ze smoczkiem na rękach jak dzidziusia bo w tedy czuje więź z dzieckiem , szok po prostu :szok:, Zawadzka ją opiurkała jak nie wiem :).

Moje słońce wczoraj się kręciło w kółko leżąc na brzuszku i wreszcie nauczył się przewracać z plecków na brzuszek :)

Dziękujemy za głosiki :)




Lokata
mój ostatnio w 2 tygodnie przybrał 60 gr a waży 6410 , taka jego uroda :) Wszystkiego z okazji 7 miesiąca :)
 
Witam w pochmurny dzionek:-)

Normalnie Ci lekarze mnie rozbrajaja...chciałam dla macka skierowanie do alergologa bo znowu ma brzydka budzie...w okolicach uszu na polikach ma takie chrostki jakby pokrzywka, wypełnione woda...okropienstwo...jedyne co mam w domu zeby nie miał takiej suchej skóry to krem specjalny emolium...No i mowie lekarzowi o tym...on stwierdzil ze ok, da nam po czym przemyslal, obejrzal macka i stwierdfzil ze wyrosnie jak skonczy roczek:szok: buhaha co to za podejscie??i tak od niego wysepie to skierowanie, chociaz pewnie poczekam z wizyta do nowego roku...wiec nie wiem czy nie pojde ostatecznie prywatnie..

eMek jak nie praca to działa w domku...Czytałam ze niektore z Was tez sie buduja...My nie narzekamy na mieszkanie z moimi rodzicami ale co w swoim to w swoim...Jestesmy na etapie podbijania dachu i sufitow na pietrze...domek ma okna, tynki instalacje wszystkie, dachowke, wiec zostaje najgorsze czyli wnetrze...

Nie wiem ktora z was rodziła naturalnie...ale czy odczuwacie jeszcze miejsce po nacieciu?ja nawet bardzo:-( w zbliżeniach mi to nie przeszkadza ale czasami jak zle usiade to czuje...chyba źle mnie pocerowali...

Chciałam sie wybrac dzisiaj na spacer, wielkie ubieranie...sprowadzam wozek z piwnicy( bo mieszkam w bloku) wychodze szczesliwa a tu deszcz!!! przeszlam sie 10min bo mzyło ale potem to juz sie rozpadalo i nici ze spaceru...a tak mi sie nudzi...:baffled:

Mały zaczyna juz brękolic bo sie nudzi, dam mu jakiegos owocka i przezyjemy do kapieli...
Pozdrawiam!
 
wredniak ... widzisz ... u was w ciągu 8tygodni 600gram ... a u nas zaledwie 300gram ... szkoda gadać!

Niby niektóre dzieci taką mają urodę ... ale szczerze muszę przyznać że jednak mnie to martwi :-(
 
reklama
Lokata no właśnie, mnie też to martwi.. dla mnie dziwne, że dziecko je i mało co przybiera, dlaczego tak jest.. ech.. na początku moja Gabi bardzo ładnie przybierała, dopiero gdzieś pod koniec lipca przystopowała, jak zaczęła więcej się ruszać, a ruchliwa jest strasznie..
Ona nawet już stoi w łóżeczku, podciąga się trzymając szczebelków, dupa tańcuje i zadowolona. Sama też siada z pozycji leżącej. Jest bardzo silna.
ech kurde no..

a na jakim centylu jest Twoja córcia?
 
Do góry