reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Oj z tą przeprowadzką to dopiero na wiosnę :-) dla mnie to szybko jak się dom buduje kilka lat ;-)
została nam hydraulika i wylewki i koniec, na wiosnę ruszamy z wykończeniówką, ale nie wszystkiego salon kuchnie jadalnie łazienkę i możemy się wprowadzać.
 
reklama
Wredniak to jesteśmy na tym samym etapie:-D. Kończymy ocieplanie w tym momencie. Zaczęliśmy w październiku zeszłego roku (metoda gospodarcza, na szczęście to branża M). Nie jest źle z tym czasem, ale swoje to swoje i jak byśmy się wprowadzili jak najszybciej to by było miło:-). Mi też wystarczy by najważniejsze było zrobione, a reszta to z czasem.
 
Ja też tylko na chwilę. Wszystkim, które zbierają głosy kliknęłam i zagłosowałam :)
Wczoraj rano mama Marcina mnie załamała, podsunęła pomysł na czas moich i Marcina nadgodzin na początku listopada. W związku z tym, że na wsi u Marcina zaczynają się remonty (w zimie!?!?!), ja z pracy będę wychodzić ok. 18ej, a Marcin robi do 21ej to wymyśliła, że nie opłaca jej się wracać do domu ok. 19ej i zajeżdżać tam na 21wszą i zabierze Maję od 2-4 listopada na wieś. Przez trzy dni nie będę widzieć swojego dziecka!!! Koszmar jakiś :( Tak to jest nie mieć auta :( Jestem załamana.
Sorry, ze tylko o sobie. Jak tylko Maja zaśnie, co nastąpi za max 15min, bo już ledwo patrzy na oczy to walnę się do łóżka, żeby nie myśleć.
Trzymajcie się!
 
My już po wizycie u lekarza. Na szczęście u Ani nie ma duszności,ale inhalacje ma mieć utrzymane jeszcze przez tydzień. Ciekawe skąd ten dziwny oddech i kaszel? Może to nie z refluksu? Już sama się w tym gubię...:eek:
Jaś za to dostał dziś jakiegoś szału,jest niegrzeczny, nie słucha mnie,płacze o byle co. Zwariować można:baffled: Jak on się tak zachowuje to w powietrzu wisi choroba:confused:

Pabellka nie przejmuj się:-) I od początku damy radę! Już zagłosowałam, jutro też nie zapomnę:-p

barbra może nie będzie tak źle?
 
Dobry wieczór ...
My dziś po szczepieniu ... no i załamka ... Mała w ciągu 8tygodni przybrała zaledwie 300gram!!! Teraz waży 7,575kg.
Kurde, czasem ma humory z jedzeniem ale przeważnie ładnie zjada posiłki. Normalnie mi ręce opadły jak zobaczyłam tą wagę!
Malwi od jakiegoś czasu dostaje żelazo+cebion+wit.B+kwas foliowy żeby jej nieco hemoglobine dźwignąć ale i tak nie ma anemii.
Mam wprowadzić wiecej karmień mlekiem? A może mleko które pije ją nie syci? Przecież dodaję do niego ze 3łyżeczki kleiku czy kaszki.
Ehh! :-(
 
Ostatnia edycja:
witam po dlugiej pzewrwie ,ale moj Dominik odkad nauczyl sie sam siadac to poprostu jet jeszcze bardziej absorbujacy niz dotychczas....teraz weszlam do pokoju patrze a on spi na siedzaco ciezko opisac ale mam zdiecie to pokaze o co chodzi..nomalnie az sie boje sie zasypiac bo o takie rzeczy wyprawia;/
barbara nie martw sie jakos to bedzie dasz rade kochana
lokata a co lekarz mowi o takim przybieraniu ?
 
Dzień dobry ... jako pierwsza dziś ...
julia ... lekarz nic nie mówił, on z resztą zawsze mało mówi, a jak mówi to nic konkretnego, ehh. Nie wiem czemu ona tak mało przybiera na wadze. Podobno dzieci po 6m-cu życia powinny przybierać ok 400gram na miesiąc ... a u nas 300 na dwa miesiące :-(

No i dziś kończymy 7m-c. Będziemy siedziały w domku same, bo eMek na dyżurze a pogoda nie sprzyja żeby gdziekolwiek wychodzić.
 
reklama
Lokata -jezeli ciebie to pocieszy to moja wiki majac 7 miesiecy miała 7kg :tak: więc nie sie martw najważniejsze ze nie spada z wagi...widocznie ten typ tak ma..... mój młody pewnie niewiele wiecj waży od twojej jutro z resztą sprawdzę.....
 
Do góry