reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hej dziewczyny ja tylko wpadłam się przywitać. kiepsko się dzisiaj czuje- boli mnie od rana prawie cały brzuch- zastanawiam się czy to mogą być skutki po mega zdenerwowaniu jakie się mi wczoraj wieczorkiem przytrafiło. Miałam dzisiaj isc do lekarza ale ma urlop- to juz moje drugie podejście do niego w tym tyg.jestem już tym wkurzona- podobno ma być jutro na 100%. Ogólnie postanowiłam spedzic dzisiejszy dzien w łóżeczku. Może jeszcze później do Was zajrzę. Miłego dnia- buziaki:)
 
reklama
Dziewczyny mam do Was seksowne pytanko;-)

Moja pierwsza ciąża byla bezproblemowa i kochalismy sie ile wlezie. Ale pół roku później niespodziewanie zaszłam w ciążę i poroniłam w 6tym tygodniu. Teraz nie kochamy sie od momentu poczęcia, co jest straszliwie uciążliwe:sorry: Zapomniałam zapytac i to lekarza (zawsze zapominam zapytac o to, co ważne). Jak to jest u Was? Szczególnie u tych z Was, którym tez zdarzyło sie poronić? Co na to Wasi lekarze?
 
Myślę,że jeśli ginekolog nic Ci nie powiedział, tzn. nie zakazał to chyba możesz. Jeśli ciąża jest prawidłowa to nie ma przeciwskazań :):-D
 
my również w pierwszej ciąży kochaliśmy się ile wlezie, bywały dni, że z łóżka nie wychodziliśmy i wszystko było dobrze. teraz po naszych przygodach z poronieniami mieliśmy zakaz do 8 tyg, ale jak już usg wyszło dobrze ginek pozwolił delikatnie próbować. no i tak, bez szaleństwa powoli zaczynamy wracać do łóżka;)
myślę, że jak ginek nie wspomniał, to nie ma przeciwwskazań, u nas od razu mówił zero sexu.
 
Ja też mam usg 3D! To jest suuuuuuuper pamiątka i jak macie kase na to badanie to Was namawiam:)

Dmuchawiec ja w 1 ciąży miałam zakaz od początku do końca, i gin od razu mi o tym powiedział i przypominał.
Jeżeli ciąża przebiega prawidłowo to nie ma przeciwwskazań,jeżeli masz wątpliwości to lepiej zapytać gina.
Zrób sobie ściągę je w 2 ciąży robiłam bo nie byłam w stanie czegokolwiek zapamiętać;)
Wiesz może jaka była przyczyna poronienia???
 
Przyczyny poronienia nie znam:no: Jestem zdrowa- robiłam badania, zadnych wad anatomicznych układu rodnego.
Ale boje sie, ze sie powtórzy...A z drugiej strony tesknie za moim mężusiem...;-)
 
Powiedzcie jeszcze w ktorym tygodniu najlepiej robic to 3d lub 4d?
Jeszcze jedno ,niby wyniki mam super ale moja mama zwrociła mi uwage ze mam za duzo leukocytow 11.09 a norma do 10,czy to normalne w ciazy? i temp 37,3?
 
Ostatnia edycja:
morrigan, ja tez nie mialam wizyty tzn mialam tylko spotkanie i pogadanke bo w szwecji do gina w ogole sie nie idzie chyba ze cos nie tak, a normalnie to tylko polozna i usg w 16tyg....

co do tych badan prenatalnych, to tutaj jest mniej wiecej tak, ze jezeli wykryja jakies powazne wady u dziecka, to oferuja albo aborcje albo podpisanie zobowiazania do wychowania chorego dziecka (ze sie go nie odda do zadnego zakladu opieki). Nie wiem sama co o tym myslec ani jak to dokladnie wyglada, ale tu jest takie dosyc lekkie podejscie do aborcji.

a libido przy mdlosciach = zero ;)
 
reklama
Malinaa, wczoraj gin powiedziała mi, że jak mam problemy to też powinnam stosować czopki glicerynowe (nic innego, żadnych tabletek itp), no i pić dużo wody niegazowanej, jeść owoce, warzywa i inne produkty zawierające błonnik. Powiedziała mi też, że mam zrezygnować z białego pieczywa i makaronów, a ja tak je lubię:eek: no cóż

A co do badań prenatalnych to nie zdecydowałabym się, bo po co się stresować, a i tak nie skorzystałabym z takiej alternatywy.

pozdrawiam i życzę miłego popołudnia:-)
 
Do góry