reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
ale mi sie nic nie chcee....
magdzior oddaj trochę tego powera
wierka w takim razie liczę że już mnie wściek z powodu neta nie ogarnie;-) a powrót do pracy ma swoje dobre i zle srony - powiem szczerze że jak bym tylko mogła to zostałabym w domu chociażby jeszcze pół roku.Wiadomo, brak kontaktu z ludźmi może dobijać - ale w sumie mam Was to jak na razie tak strasznie w domu nie wariuje:-D
ola jakie super okazje wyczajasz na allegro - 15 zł za kombinezon??? taniutko:)
dove dużo za Wami z domkiem, ale jeszcze sporo i przed...wykańczanie jest najbardziej wykańczające hi hi życzę powodzenia z budową, zmianą pracy i oszczędzeniam:-) no i brawa dla Mestwinka:-)
koncia ale ten Maksiu z Wami walczy:-( miejmy nadzieję że szybko osiągniecie założony cel!
madzikm oj te pobieranie krwi musiało byc straszne:-( współczuje i niech się nigdy już nie powtórzy:tak:

teraz zbieram tyłek i idę trochę posprzątać - Zosia drzemie, choć znowu zasypianie do drzemki to męczenie się przez godzinę i co chwile płacz:((( wieczorem zjeżdża się rodzinka w gościnę, więc muszę trochę poogarniać!
 
Dziecko mi się osrało po szyję :-( zaliczyło podwójną kąpiel, był w szoku, ale poszedł znowu spać :-p a ja wszystko szorowałam :baffled: a teraz wykorzystam jego drzemkę i lecę się sama wykąpać :-D
 
Pati duuuuuuuuużo siły na te odwiedziny :*

Olcia on twierdzi, że czasu nie miał go myć, więc zmienił mu tylko pampka i nałożył coś, bo chłodno z rana zawsze mamy, narożne mieszkanie, to tak szybko się wychładza, że szok, pewnie znów od połowy września będą już grzać..

Koncia fajne przygody macie z Maksiem ;) dobra koopa nie jest zła!

A moja maruda się tak rozkręciła, że jedynie spacer mógł coś na to poradzić i co? I na dole się okazało, że na rajtki nie założyłam skarpetek, pytki by mu zmarzły, więc Janek pod pachę i znów na II piętro ;p Dobrze, że założyłam mu te rajstopki, bo wiało tak, że ja w kapturze szłam :O
Nareszcie kasa na koncie, więc czekają mnie mega zakupy i chyba pierwszy raz mi się nie chce tego robić ;p

Muszę zacząć szukać jakiegoś kombinezonu i kurtki skoro piszecie, że oba się przydadzą....
 
Barbra urodzinki mam 13 :)

Madzik ale u was horrory, u nas pobierają z paluszka.

Koncia to Maksiu zaszalał :D

Magdzior - pogoda pofifrana? Brzmi co najmniej jakbym miała z tym coś wspólnego :)

My dziś po szczepieniu. Ela waży 5400 :)))) Jeszcze niech tylko przestanie być taka marudna, to będzie super!
 
Witam się "na szybciora":-D:-D
Rano pobudka,bo Jasia trzeba było zaprowadzić do przedszkola. Gdy przyjechałam to zaraz sie wkurzyłam,bo okazało się,że Jaś ma być w grupie z 3-latkami!!!:wściekła/y::wściekła/y: Jak weszłam do sali to usłyszeliśmy lament i płacz dzieci. No masakra jakaś!!! Postanowiłam pogadać z dyr.,ale i tak nic nie dało się zrobić. Wróciłam do domu,a tu nagle telefon! Dzwoniła dyr. z przedszkola i mówi mi,że w grupie 4-latków zwolniło się miejsce i czy chcę żeby jasia tam przenieść. Ale się ucieszyłam!!!:-):-) Teraz jest w grupie ze swoimi rówieśnikami i może się tam rozwijać,a nie stać w miejscu albo-co gorsza-cofać się w rozwoju. Jutro nie pójdzie do przedszkola,bo na 10.00 jesteśmy umówieni na zdjęcie szwów. Wpadnę wieczorem,bo lecę po mojego dzielnego przedszkolaka!:tak:
Ania dziekuje wszystkim forumowym ciociom za życzonka z okazji ukończenia pół roczku:tak:;-)

Wierka gratki dla Jamiego z okazji 5-miesiączka:-D
 
Hej Mamuśki :) U mnie jeśli chodzi o nockę wszystko po staremu czyli 1 i o 4:20 :) , nie wiem jak to się stało że tą jedna nockę tak ładnie przespał :).

A ja dziś robię wielkie sprzątanie i pranie przed weekendem :).

Ja muszę małemu kupić małemu rajstopki bo na razie nie kupowałam :) W ogóle przymierzam się do kupienia zastawu odzieży zimowej na allegro.pl , tak jak to zrobiłam jak mały się miał urodzić :). Kupiliśmy wtedy zestaw ubrań letnio - zimowych , za 6 kilo ubranek zapłaciliśmy 260 zł , jestem z niego mega zadowolona :). Teraz będę polowała na coś zimowego :) .

Wiera wszystkiego naj z okazji ukończenia 5 miesięcy dla Jamiego :*. Widzę że mamy taką samą sytuacje , ja też przed ciążą nie pracowałam więc nie wracam do pracy bo nie mam do czego :/ , ale niema tego złego przynajmniej z mały będę :)

Malinaa
no to się udało Emkowi ubrać małego ;) , mój jak kiedyś pozapinał pajaca to myślałam że pęknę :)

Magdzior ja też wolę na razie kocykiem przykryć bo pogoda taka niezdecydowana faktycznie a tak najłatwiej regulować ciepłotę niż rozbierać dziecko na mieście :)

Futrzaczku będzie dobrze &&&&

Koncia no to miałaś ciężką noc :* ale uśmiech dziecka wszystko wynagradza :) Też myślę że kombinezon to wygoda i dlatego właśnie kupię kombinezon :) ale kurteczkę też :)

Barbara,Pabella - udanego powrotu do pracy a dzieciaczkom radosnego dnia mimo rozłąki :)

Spring buziaki dla Ani z okazji pół roczku :)

Ola wow to faktycznie okazje wyhaczyłaś , tanio bardzo :)

Madzik współczuje koszmarnych przeżyć , chyba by mi się to po nocach śniło :)Kuchnia malucha albo bym zawału dostała :)

Pati
to miłego wieczoru spędzonego z gośćmi
 
Moje dziecko drzemie, więc może uda mi się napisać więcej niż jedno zdanie ;-)

magdzior
, patris, dziękuje za życzenia miłego powrotu do pracy, ale ja na razie jej szukam :sorry: natomiast Gabrysia rzeczywiście rozpoczęła dzisiaj swoją "edukację"
malina, my na początek sezonu zimowego mamy kombinezon (r.74) a na końcówkę zimy spodnie ocieplane na szelkach plus kurtka (r.80). Jeśli chcesz kupować na allegro to radzę rzeczywiście już zacząć, bo na razie ludzie jeszcze tak nie interesują się tematem, więc nie będą ceny za bardzo podbijać ;-)
spring, wierka, buziaki dla waszych pociech!
madzik, twoja opowieść to jakiś horror :szok:

Jak już pisałam za nami pierwszy dzień w żłobku :-) Gabrysia jest w grupie Słoneczek, ma swoją szafkę oznaczoną gruszką i bardzo miłe panie opiekunki. Zawieziona została w pełnej obstawie (mamy i taty), Emek chciał nawet robić zdjęcia :-D Dzielnie sie trzymaliśmy i nawet żadne z nas się nie rozpłakało ;-) Natomiast z nadmiaru wrażeń zostawiłam w szatni torebkę i zorientowałam się, że jej nie mam dopiero pod domem :sorry: Także zrobiliśmy jeszcze jeden kurs. W żłobku jeden wielki pisk i płacz, aż się bałam co to będzie po 11 jak przyjadę odebrać Gabę. Okazało się, że martwiłam się niepotrzebnie. Gabrysia była dzielna, sluchala z zainteresowaniem piosenek, jako jedna z nielicznych dzieci w grupie jadła a przy pożegnaniu pięknie uśmiechnęła się do swojej nowej cioci :-) Uffff.. Chyba będzie dobrze..
 
reklama
Moja Goska dzis poprzestawiała sobie cały dzien:eek: wczesniej wstała przez co i obiad miała wczesniej bo potem jechałysmy do ''miasta'',zjadła tylko poł bo zasneła w trakcie:szok: ,potem mleka nie chciała na spacerze wiec dokonczyła obiad juz w domku i mleka juz tez nie chciała,ciekawe co bedzie dalej...

Ja tez wracam do pracy 12 wrzesnia,niestety,co prawda do innej ale chetnie bym posiedziała jeszcze z poł roku w domku albo i dłuzej ale finanse na to nie pozwola.
Pabella fajnie ze złobek i nowa ciocia przypadło Wam i małej do gustu:-)
Dove witaj:-) a przeprowadzacie sie na stałe do Polski?fajnie ze budowa idzie szybko:-)
Fifi to Elcia juz ładnie goni inne marcjaniatka:tak: spokojnego dnia poszczepiennego:tak:
Pati,Patris az sama byłam w szoku ze tak tanio,z przesyłka wyszło chyba ok 20zł,nie jest nowy ale wyglada super i w domu dopatrzyłam ze jest firmy mothercare:szok:

dzis Goske rano przyłapałam na goracym uczynku:-D zwiac chciała z pokoju:-D znalazłam ja prawie połtora metra za mata:-D ogladała sobie tv:-D
 
Do góry