reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witam marudy:-D
Nie było mnie tu kilka dni i żadna za mną nie zatęskniła?? Mam wreszcie wolna chwile wiec nadrabiam co nieco_Ostatnie dni mijają mi na noszeniu bądź zabawianiu Jamiego który biedny nie może sobie miejsca znaleźć przez wychodzące ząbki.Czasem jest spokojny a czasem nic go nie uspokaja.Ostatnia niedziele i noc w poniedziałek mam już wycięte z życiorysu.

pinka
co za osiągniecie;) 3 prania w jeden dzień ja ze swoim na raty jadę;-)
madzik ty obrotna dziołcha jesteś,czasem cie podziwiam ze tyle potrafisz za jednym zamachem zrobić:tak:
iza gratki dla Gabrysia z okazji 5 miechów:-)
zuza co ty opowiadasz,na twoim awatarku Zuzia pięknie unosi główkę:tak: nie przejmuj się na zapas bo przecież kazde dziecko idzie przeciez swoim rytmem
juila powodzenia na badaniach żeby były same dobre wyniki;-)
pabella super ze żłobek ci się spodobał:-)
patik z Zosi spaniem rewelacja,a Ty niedobra mama nie chciałaś Hani zabrać na lody:-D
malina czyli jak @ dostaniesz to bodziesz odpoczywać :tak:
patris u mnie tez jak już się obcy pytają to zazwyczaj ''dziewczynka?'':-) a z tymi kanałami to my mamy cyfrowy polsat i powiem Ci ze te programy to rewelacja,Sammy uwielbia Disney Junior
koncia szkoda mi Maksia ze alergia się do niego przyczepiła a jego wagi nie uważam za mega nadzwyczajna.Nie przejmuj się kochana a z tym podbieganiem do wózków jak Maks podrośnie to tak samo będę z Jamiem robić:tak::happy2: często go budzi jakieś rozwrzeszczane dziecko
 
Wierka ja się właśnie zastanawiałam gdzieś Ty zniknęła ;P No tak to niestety jest z tymi wychodzącymi zębami , u mnie chwilowy spokój w sprawie zębów więc wszystko przede mną ;)
 
Małgoska spi a mnie potfornie głowa boli:-( jedno dobre ze w koncu szafa zmontowana,cała;-)jutro wpadnie moja mama mała popilnowac a ja zabieram sie za porzadki w starej szafie i układanie w nowej:tak:
Zuza sprobuj mała kłasc na brzuszku na swoich udach jak siedzisz tak zeby głowe miała w powietrzu albo na brzegu łozka czy kanapy tez z głowa po za nim,to naprawde pomaga:tak:
Katjuszka jak ostatnio Wam pisałam ze Goska ryje noskiem i robi samolot tak po paru dniach zaczeła sie pieknie podnosic na raczkach:tak: i to nie tylko na łokciach ale na dłoniach przy wyprostowanych łokciach:szok: a co do samolotu to kumpela ostatnio mi mowiła ze jak rehabilitowała swoja core to facet jej powiedział ze to bardzo dobrze jak dziecko robi samolocik:tak:
Madzik to Ci modelka z nogami do nieba rosnie;-)
Apistela,Madzik z tym wybudzaniem to cos dziwnego ale miło wiedziec ze nie tylko u nas tak jest,teraz bede spokojniejsza;-) u mnie na ogoł pomaga tulenie i spacerowanie po domku,czasem szum okapu i usypia dalej ale musze bardzo delikatnie odłozyc ja do łozeczka i jeszcze chwilke głaskac po głowce,po tym pospi jeszcze z 30min:tak:
Julia bedzie dobrze;-)
Iza sto lat dla pieciomiesieczniaka:-)
 
właśnie miałam napisać"kurde dziewczyny gdzie ta wierka bo tak sie stęskniłam "a tu prosze jesteś:)

Małgoska spi a mnie potfornie głowa boli:-( jedno dobre ze w koncu szafa zmontowana,cała;-)jutro wpadnie moja mama mała popilnowac a ja zabieram sie za porzadki w starej szafie i układanie w nowej:tak:
Zuza sprobuj mała kłasc na brzuszku na swoich udach jak siedzisz tak zeby głowe miała w powietrzu albo na brzegu łozka czy kanapy tez z głowa po za nim,to naprawde pomaga:tak:
Katjuszka jak ostatnio Wam pisałam ze Goska ryje noskiem i robi samolot tak po paru dniach zaczeła sie pieknie podnosic na raczkach:tak: i to nie tylko na łokciach ale na dłoniach przy wyprostowanych łokciach:szok: a co do samolotu to kumpela ostatnio mi mowiła ze jak rehabilitowała swoja core to facet jej powiedział ze to bardzo dobrze jak dziecko robi samolocik:tak:
Madzik to Ci modelka z nogami do nieba rosnie;-)
Apistela,Madzik z tym wybudzaniem to cos dziwnego ale miło wiedziec ze nie tylko u nas tak jest,teraz bede spokojniejsza;-) u mnie na ogoł pomaga tulenie i spacerowanie po domku,czasem szum okapu i usypia dalej ale musze bardzo delikatnie odłozyc ja do łozeczka i jeszcze chwilke głaskac po głowce,po tym pospi jeszcze z 30min:tak:
Julia bedzie dobrze;-)
Iza sto lat dla pieciomiesieczniaka:-)




mam nadzieje ,że będzie dobrze....chcę żeby wkońcu ktoś mi doradził czemu mam takie a nie inne samopoczucie:(bo oszaleć można ..leczę tarczyce juz drugi rok a czuję się źle więc jadę na konsultacje do innej endokrynolog......zobaczymy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Patris na moją Majkę mówią śliczny chłopiec albo się wahają i pytają: chłopiec czy dziewczynka. Po ubiorze ciężko stwierdzić, bo kolory delikatne ale nie różowe no a z wyglądu jak dla mnie to na razie mały Marcinek ;) więc się nie dziwię pytaniom
Apistella jak moja się znudzi zabawkami i gadaniem a śpiąca jak diabli to też marudzi ale w końcu zasypia nieruszana przez nikogo :) Przewracanie na macie na brzuch to u Mai norma, a też ulewa nadal no ale nie jestem w stanie się rozdwoić jak robię obiad czy idę siknąć, nie ma bola - czasem musi zaliczyć brzuch i ulać mimo wszystko. PS. Taki zwykły obiad a jak pysznie mi się zrobiło na noc, mniam! A co do powrotu do pracy to trzymaj się, na mnie kolej już 1 września.
Patris też obiad pyszny z samego opisu, ależ mnie wzięło na noc. Chyba jutro będą sadzone, bo ziemniaki i pomidory od teściowej już się do mnie uśmiechają z kuchni :D
Julia ja dziś właśnie ‘obudowałam’ szczebelki tetrówkami, bo klinowały się Mai już stopy, wprawdzie nie ryczała jeszcze z tego powodu ale trochę niewygodnie jej było raczej z tego co widziałam na odciśniętym na łydce szczebelku ;) Zobaczymy czy tetrówki zdadzą egzamin, okaże się rano. Trzymam kciuki za badania. Będzie dobrze – pamiętaj! Czasem dobrze zapytać o poradę innego lekarza niż dotychczas.
Milutek i co dziś było na obiad? ;)
Patik to korporacja z outsourcingiem i usługami IT na czele
Pinka no bo jak inaczej nazwać rozdartą buźkę ;) dla mnie wygląda jak kopara, hehehe! Brakuje jeszcze tylko w tej buźce dwóch dolnych i dwóch górnych jedynek żeby śmieszniej wyglądało ;) Dokładnie to samo z tym brzuchem, na plecha nie a na brzuchu po minucie lub dwóch ryk. „Wiedz, że coś się dzieje!!!” ;)
Madzik dzięki ;) no dokładnie tak jak napisałaś, potem już nie było tak słodko, był ryk, był wrzask i mega foch, no nie dość że chłop humorzasty to jeszcze córka – ło matko, dom wariatów! 89cm??? Bez jaj! To moja Majka Twojej Heli do pasa sięga :p
PS. Zestawienie: kakao+banan to jak dla mnie = wc -> miłej nocy zatem ;)
Spring ja nauczycielką? O w życiu! Z moim brakiem cierpliwości do rozwrzeszczanych dzieciaków chyba bym się tam nie nadawała ;) 1 września wracam, bo to tak w sam raz, żeby zastąpić inną pannicę, która była tak miła i zaszła w ciążę, żeby mi miejsca ustąpić ;)
Oj zdrówko zaczyna szwankować, szybko łyknij coś żeby przeszło.
Ola pozycja na brzuchu z wyprostowanymi łapkami – wow! Szacun! Uściskaj Gosię za to, bardzo zdolna jest! Ja też jakoś czytałam, że po ukończeniu 5 miesiąca chyba dziecko powinno też robić samolocik od czasu do czasu.

Młoda wreszcie zasnęła, skończył się dzień marudy, niech tylko noc będzie spokojna. Plecy mnie bolą potwornie, wystarczyło, że ponosiłam na rękach młodą dosłownie pięć minut, żeby obejrzała świat dookoła. Masakra jakaś. Mykam pod prysznic, wchłonę coś jeszcze, bo ta marna porcja spaghetti po bolońsku zjedzona o 17:30 chyba mi do rana nie wystarczy, i do łóżka… Miłej nocy dziewczyny!

PS. Ale posta walnęłam, nie ma co ;)
 
heloł ale jestem głodna nic od obiadu nie jadłam:szok::szok::szok: mąz coś tam w piekarniku robi mały smrodek spi troszkę większy ogląda Alicję w Krainie Czarów;-) spac jej sie nie chce:happy2::happy2:



Wierka- nieźle co poszalałam dziś:-D:-D:-D
barbra- ano poszalałaś niewiasto z postem ha ha spadaj do wyra i wyspi sie za siebie i za mnie też.....
Olka- mnie też dziś palnik bolał dopiero 2 h temu przestało mnie boleć;-) miłego układania w szafie hi hihi

ale mam ochotę na colę!!!!!!!!!! ma któras???

o do wc muszę siusiu :-p:-p:-p:-p:-p
 
Pinuś chyba dobry masz humorek co?:-D opróżniłaś pęcherz?:-D
barbra wiesz ta Twoja firma to dla mnie czarna magia:tak: zupełnie nie wiem o co kaman? w wolnej chwili będę sie musiała dokształcic na wikipedii :-p
ola a ja już myślałam że z porządkami w szafie wyszłaś na prostą...szybkiego ogarniania:)
patris moja Hania właśnie ogląda Disney Junior i Nick Junior :-)
madzikm wpadnij do nas i sprostuj wzrost Helenki, bo to niemożliwe żeby miała 89 cm:no: ja tam obstawiam że miało być 69:)))
 
reklama
Patik z głodu mi odbija ha ha pecherz ok talerz papu pod nosem i wcinam...a tu cisza sie zrobiła:-p:-)

wszyscy uciekli bo pinia piszu:-D:tak:
madzik - palneła pewnie gafę ha ha ten wzrost jest nierealny;-)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry