reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

malinka, od zawsze mleko następne?

a mój młody ma dziś dzień śpiocha, po półtorej godziny zabawy, poszedł znów spać, a wcześniej spał też 1.5h
 
reklama
Hej:-)
Dziwny dzien dzis i noc tez:eek: pobudki dwie o 2 i 7 ,nigdy po pierwszej pobudce tak wczesnej Gosia nie spała tak długo ,a potem jeszcze pospałysmy do 9.30:-) za to teraz niunia ciagle marudzi,nie płacze ale jeczy i buczy:-(
Koncia fajnie ze Maks ''powrocił'':tak:
Malinka mnie tez zawsze zastanawia skad u Ciebie tyle werwy i radosci ,mimo wszystko:tak: ja tez w tygodniu eM nie prosze o wstawanie do małej ze wzgledu na jego prace,wole sama wstac i miec pewnosc ze on gdzies w czasie pracy nie wjedzie w drzewo:tak: choc jak wroce do pracy to nie wiem czemu tylko ja mam wstawac,jeszcze komus ucho obetne;-)
Mili,Marlena podwojne problemy ale i podwojne radosci:tak:
Spring to super,najgorsze za Wami:tak:
Papcia jakie propozycje łał:-D,oj ładna wycieczke miałas:szok:

Dziewczyny ktore juz zakonczyły dodatkowy macierzynski-czy dostałyscie za niego juz kase od zusu? bo jak nigdy u mnie cos sie spozniaja:-(
 
Malinka nie zamecz Jasia za bardzo zeby nie było tak ze tata wroci do domu a on bedzie spac ha ha:)

Ola- moze Gosia ma dzien Burczka ha ha to chociaz tyle dobrze ze nie placze bo wtedy murowany bol głowy po pewnym czasie:(
Oj strzał w dyche z tym prblemami i radosciami. Ale dzieci i tak zawsze maja swoje sposoby zeby dac powera rodzicom i dodac cierpliwosci:) ha ha
 
Milusia wykrakałaś hahaha Zaraz będzie eM, a Janek śpi w najlepsze hahaha ;)

Olcia ja dostałam chociaż miałam też już 3-4 dni urlopu i za cholery się nie doliczę ile powinnam dostać :/ Teraz dostanę za miesiąc z urlopów, więc oby było już z normalną premią plus gruszka to zaszaleję hahaha oddam mamie wreszcie hahaha

Koncik nie nie, na początku miałam oczywiście parcie, żeby tylko cyc cyc, ale wieczorem brakowało i wtedy po kąpieli dostawał butelkę z mm lub z moim mlekiem jak uzbierałam wystarczającą ilość przez 2 poprzednie dni ;) A potem, chyba po 3mies wyluzowałam i przestałam się doić, po kąpieli mm i już, a od tygodnia przeszliśmy z 1 na 2
 
Hej, hej :))))

Siorka już wraca do domu, to ja będę miała więcej czasu na bb :)))
Niestety nie jestam w stanie nadrobić waszej produkcji, al e cóż, może choć troszkę uda mi sie podczytać.
Lecę na razie nakarmić Elę, bo mi sie obudziła.
 
Mili czytam co piszesz oli o Gosi i się zastanawiam o co chodzi z dniem BURACZKA:-D:-D tak sobie Burczka poprzestawiałam hi hi
Malinkaa z tym cycowaniem i butlą to tak samo mamy - w dzień starcza a na wieczór brakuje, ale już dawno stwierdziłam że tak jest lepiej i z korzyścią dla nas wszystkich:) a z tym powerem to tak jest, czasami wystarczy jeden uśmiech i wszystko jest się w stanie przetrwać. Zosia jak nie chce spać, albo marudzi - to często jej mówię ,że jest "Ty mały giździorku, dlaczego nie słuchasz mamy" a ona jest w stanie na kilka sekund przestać jęczęć i strzelić uśmiech. Więc wymiękam:) a Hanka zwykle jak jej mówię że mi przykro jak zrobiła coś źle to głaszcze mnie po głowie i mówi " mamusiu, nie smuć się, przepraszam, juz jestem grzeczna, jesteś kochana" i jak mam dalej się złościć?:-)
 
Patik kochane są te nasze dzieci:tak: Wystarczy jedno słowo,nawet gest i wymiękamy:tak::-) U mnie jest to samo;-)

A Ania strasznie marudna zrobiła się ostatnio. Podejrzewam,że wychodzą jej nowe ząbki (chyba górne). Dziś rano nie chciała wypić mleka z kaszką, a w południe zjadła 2 łyżeczki obiadku:-( Liczę,że to jednorazowy bunt:eek:
 
reklama
Do góry