reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

o kurcze wspolczuje- a nie da sie tej wady skorygowac? No a jak sie w ogole karmicie??? Bo czytam ze chłopaki nie przesypiaja Ci jeszcze kazdej całej nocki tylko w kratke:(
 
reklama
niestety nie to jest bardzo rzadka choroba i genetyczna . Moja siostra jest co roku badana u okulisty i niestety nie są zbyt ciekawe , bo choroba zaczyna się ukazywać , no i moje maluszki też moją na to zachorować więc pierwsze badanie już mieliśmy i jak będą miały rok to też będą badane.
A co do karmienia to wieczoraj ja rozbieram chłopaków do kąpieli , mama je kąpie , a siostra robi mleko tak jak ją nauczyłam i podaje witaminy no i usypiam i ubieram ich z mamą.
Alan je 150ml i 5 miarek mleka i 3 płaskie miarki kleiku ryżowego. Emilek 180 ml i 6 miarek mleka i 3 miarki płaskie kleiku ryżowego.
 
Ostatnia edycja:
młody ma godzinną drzemkę, żyć nie umierać :D i grzeczny od rana, jak ja lubię takie dni. Pogoda u nas niepewna, więc czekam na M do 14.30 z wyjściem. Korzystam, że dziecko kochane i nie goni mnie na spacer :p poprałam, wstawiłam obiad, ogarnęłam troszkę domek, wypiłam spokojnie kawę, wzięłam prysznic. Normalnie raj! ;)
 
Czyli karmisz je tylko mm! A karmiłaś je piersią? Kurcze to macie fajny schemat wieczorku kąpielowego!!!! Moje jedzy tyle co Twoj Alanek teraz przez te upały- wczesniej jadały nawet 200ml i tez daje tak samo kleiku:) hi hi ale mamy duzo wspolnego oprocz samych dzieci:) hi hi
A wady wspolczuje- wazne zeby byc w miare pod stała i dobra opieka. A to jest pewne ze chłopaki tez ja beda miec?

Koncia- pracowita jak mróweczka...:)korzystaj puki sie ad:)

a ja za chwilke uciekam dac obiadek moim Gwiazdkom:)
 
Karmiłam je piersią ,ale po pewnym czasie zaczął zanikać pokarm i robiłam wszystko żeby karmić piersią ,ale się nie dało i musiałam przenieść ich na mm .:tak:

No właśnie jest duży procent ,że mogą na to zachorować dlatego trzeba to kontrolować.

PS.Jak dodać suwaczki . Żeby pojawiały się tak jak u was ?
 
Ostatnia edycja:
hej hej

padam następnym razem jak mnie ktoś zapisze na 7rano na szczepienie na 2koniec miasta to udusze przysięgam!'

Musiałam wstać o 5 nakarmić mała nasmarowac emla przebrać umyć itp a to graniczyło z cudem bo dla niej to środek nocy m poszedł do pracy a ja sie tachałam busem już o6zimno jak byk Nobla dla tego co chuste wynalazł a teraz padam na twarz bo ledwo powieki do góry podnosze młoda zasneła jak m wróci ide sie kimnąć

Marlena wow aż 4miały być? ładnie te jajniki Twoje produkują

Mili jaka tam słomiana masz nasz ja tam zawsze Ci służe sex przez gg jakby ci mocno brakło to służe pomocą haha

Pinka daj przepisa na ten tort plis!!!!

Koncia oby więcej takich dni
 
reklama
Do góry