reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Mili wiem, że po 14 tygodniach można przerzucic na emka. 14 tygodni musi być mama, potem tata może wziąć. Nie słyszałam nigdy, żeby ktos chciał skracać, więc nie wiem czy można.
 
reklama
Co Wy robicie, że Wasze maluchy tak ładnie śpią ;p U nas pobudka była już o 23ej, bo eMek po wieczornym fochu przyszedł mi powiedzieć, że mnie kocha i obudził Jasia, potem byłam tak wściekłą na niego, że do północy nie mogłam zasnąć, chociaż mały szybko przy cycku usnął, potem 3 i 6, ale dociągnełam w wyrku do 7:30, chociaż Jasiek mnie już wtedy kopie i wali piąchami, żeby się z nim bawić ;) Teraz już zalicza drugą drzemkę, a ja buszuję na allegro..

Milusia na pewno można skrócić tak, że część oddajesz tacie, chyba 16 tyg trzeba wykorzystać, ale na 100% nie wiem..

Olcia smacznego ;)
 
cześć kobitki, po troszku od rana nadrabiam co napisałyście. Udało mi się "wyrzucić" chłopaków na spacerek, młody sobie marudził od rana i krzyczał, że chce wyjść, a pogoda mnie dobija, więc sobie zostałam w domu ;-) szaro za oknem, aż mi smutno i najchętniej bym przespała te ponure wakacje :baffled:
Posprzątałam troszkę w domu i już nie mam co robić, testy na prawko sobie może porozwiązuję...

Ostatnio M pojechał 130km kupić nissana micre, żebym miała czym śmigać, bo była okazja, samochodzik na gaz ze wspomaganiem - czyli taki, jakiego szukaliśmy.
No i wrócił tym nissanem, a nasz renault został na tym zadupiu, bo mu jakaś część przy sprzęgle poszła :eek: bał się holować tym nissanem i dziś pewnie pojedzie drugi raz po nasze auto...
 
ja nie mam czego przedłuzac- bo macierzynski placi mi zus do 29.09 potem jestem bezrobotna. Kasa z zusu a kasa z bezrobocia to niebo a ziemia wiec musze rozpatrzyc mus powrotu do pracy bo hipoteke spłacac trzeba!!!! Ale musze wiedziec co i jak bo jak mi sie trafi dobra praca to nie bede sie zastanawiac- w sumie to nie mam wyjscia!!! no ale nie bede ukrywac ze bardzo chciałabym byc z dziecmi jak najdłzuej- no ale cóz takie jest zycie!!
 
ja wracam nie szybciej niż po skończeniu roku przez piotrusia... ale w domu już od tego tygodnia mam trochę zleceń z pracy więc idzie po mojej myśli...:-)

Skarletka - a już jakis pomysł na własny biznes masz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milus zdaje mi sie ze mozna,zobacz na http://www.zus.pl/ chyba w poradnikach
Futrzak fajnie ze tak dobrze sie układa:)
Ewe co sie chwalisz;)ja ide ale do nowej pracy juz 9wrzesnia:(
Malinka nasze nocki sa takie jak u Ciebie wiec nie wiem co Ci poradzic zeby to zmienic;) tez mam ochote czasem M zabic jak mi Goske przypadkiem obudzi;)Jas przynajmniej ma przewidywalne drzemki w dzien:)
Harsz dzis była watrobka z cebulka i z ogorkami po kaszubsku;)

Małgoska własnie zasneła na lezaczku po obiedzie,wciagneła dzis bez protestu cały słoik jarzynowej:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry