reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam i zmykam bo pakowanie mnie czeka i jeszcze piekę chlebki i po baterię do kamery mam jechać od znajomego pożyczyć bo chciałam zrobić na złość M że nie sprzątnął jej i tak schowałam że od tygodnia znaleźć jej nie możemy:no::-p:-D:-D. A jeszcze autko posprzątać miałam w planie ale rozpadało się i na wieś po jajka pojechać.
 
reklama
witam sie pochmurno dzis u nas
drugie pranko sie pierze Emilka spi ja sie biore za sprzatanko bo jutro spotkanko z BB mamusiami i dzieciaczkami wiec trzeba dzis nadrobic sasiedzi wyjezdzaja na wakacje i od jutra ich kocur jest pod nasza opieka :eek: mam nadzieje ze podolam
eMek w niedz. wyjezdza i babcia sie do mnie przeprowadza :laugh2:
milusia te 2 blizniaczki w suwaczku sa kochane :*
 
Ostatnia edycja:
Bebeczki drogie, proszę o trzymanie kciuków. Idę dziś z Małą na szczepienie. Ostatnio po tej szczepionce trzy dni gorączkowała. Wykorzystuję urlop Emka, trochę mnie odciąży, jeśli Mała będzie marudzić. Na szczęście to juz ostatnia dawka. Jeszcze tylko żółtaczka, gruźlica i 3x pneumokoki, eh...I to by było tyle na ten rok.
Wam życzę miłego dnia.
 
ja w 12 miesiacu chce szczepic na pneumokoki i meingokoki plus na KZM w tym roku jeszcze WZW B zostala po 11.09 mamy sie zglosic
 
Witam się i ja:-)
Noc-super. Jedna pobudka nad ranem o 5.00, a potem spanko do 10.30:szok: Już dawno Ania tak długo nie spała w ciągu dnia. A ja po 8.00 pojechałam znów do Bytomia do szpitala żeby ustalić termin zabiegu u Jasia. Potem szybko do sklepu. Kupiłam chyba z 10 słoiczków obiadowych dla Ani, mleko,smoczki do butelek i jeszcze kilka rzeczy i zapłaciłam jedynie 180zł.:szok::szok::szok: Te ceny w sklepach to jakiś szok! A i tak w większości zaopatruję się w Lidlu i Biedronce:tak: Wy też tyle kasy wydajecie w sklepie czy tylko ze mną coś jest nie tak??:eek: Gdybym jeszcze widziała w lodówce full "towaru". Ale tam dalej pustki pomimo wydania tylu pieniędzy:crazy::eek:
Oczywiście zapomniałam kupić jeszcze proszku do prania,więc zbieram się zaraz z dzieciakami do sklepu:-p
Moja Ania też często leży i sobie rozmawia. Jaś był inny-jak się obudził to zaraz było postękiwanie, a potem płacz:confused2:


my ostatnio na spożywczych zakupach zostawiliśmy jedyne 500 zł..
confused8gj.gif
niestety, ceny są koszmarne, a przy dwójce dzieci, słoiczkach, pampkach, kosmetykach, to już można z trampek wyskoczyć..
eek.gif


milu czy urlop można skrócić to nie wiem, ja bym byłą zainteresowana przedłużeniem:-D
 
reklama
Do góry