reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Buziu i rudzik, niemartwcie sie , przeterminowane czasem rodzą jak pinka, 5 min po odejściu wód ;-)
Ja jestem własnie po kąpieli i opycham sie flipsami- bo chyba mniej tucza niż czekoladki,ciasteczka i wafelki
 
reklama
ty to przynajmniej wiesz czego sie spodziewac a co ja mam powiedziec:-)ale mnie krzyz boli... i synek mi bokiem wlasnie wychodzi...uuuu.ale mi dobrze...:baffled::-)
ciekawe na ile te terminy sa prawdopodobne skoro u nas sie nic nie dzieje...:confused: my to po drugiej stronie jezdzimy niz w pl i temu u nas wszystko na opak...nawet w kolejce do porodu musimy byc od konca -tak po angielsku:-)

tulipku - ja tak nie moge rodzic bo nie zdaze do szpital:):-):szok:
 
chyba sobie kompiel w wannie wezme z nudow...ale kurcze nie jest to niebezpieczne na tym etapie ciazy...? bo w sumie to nie wiem czy mam jakies rozwarcie itp mozna brzucha zamaczac czy tylko tak troche wody sie leje??
 
Białaczki,powinno być ok skoro polecają kąpiel przy skurczach w celu sprawdzenia czy przepowiadajace czy już porodowe( w dodatku zalecają ja nie krótsza niż 40 min)
A clifordzik sie pojawił? Czy rodzi:nerd:
 
Ja od 15 miałam akcję. Najpierw skurcze które po kąpieli znikły. A o 20 pojawił mi się śluz z pasmami krwi i przeczyściło mnie porządnie. Brzuch mnie boli więc leżę i czekam na dalszy rozwój akcji ale wygląda na to że na nic się już nie zapowiada bo poza napinaniem się brzucha nic się nie dzieje...
 
buziaczku- :cool2: jeszcze jestem z wami:-D:-D...siedze u tesciow juz z pare dni...i kurcze sledze was na biezaco...ale pisac nie ma kiedy:-).. od tesciow blizej o 10 km. do szpitala wiec tutaj bezpieczniej posiedziec:-):-) a co do kg. to ja 22 na plusie...i juz tak stoje...przy wzroscie 158 to strasznie sie zaokraglilam:-D

milutku- :szok: no pieknie Ci brzusio zeszedl...blizna tez malo widoczna...mojej kumpeli po cc zostal zwis skory:-( po pierwszym i jednym dzieciatku.

papciarkowa- trzymam kciuuuki...a mialysmy razem rodzic:-):-)

A ja strasznie popuchlam:-(codziennie na wieczor nogi mam jak sloninka:-( kostek nie widac...skora sie naciaga i boli...ledwo co chodze:-(ale na szczescie jutro ide do lekarza...moze cos pomoze:-)
 
reklama
Nikusia-to tesciowie to taki przyspieszacz porodu może? ;-)
Ja tez zmykam spać buziaki..no i jutro mam nadzieje poczytac newsy na bocianie
 
Do góry