reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Bosa nie rycz i nie załamuj się - najpierw niech się wszystko wygoi do porządku - potem może zupełnie inaczej to wyglądać - Stellka potrzebuje uśmiechniętej mamy! śle tulki pocieszki:tak:
koncia a jak to u Was jest? nie mogłaś zostać do piątku? w sumie to tylko dwa dni i jutro będziesz przy małym, choć rozumiem że jest Ci smutno:-(
katjusza współczucia - ale dobrze że opanowałaś sytuacje:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bosa to ja Ci bardzo współczuję jak masz duuużo gorzej. Mnie przerażają takie blizny i wydają mi się wielkie i mam wrażenie że dziewczyny muszą bardzo cierpieć z bólu po cięciu i że ona strasznie bolą itd...
 
hello:tak::tak:

chyba 5 raz zabieram sie za pisanie tego posta moze teraz mi sie uda:tak::-D młody kima mi na reku zaraz ide go kompac..... ogolnie jest bardzo grzeczny marudzi tylko ak jest głodny lub pielucha pełna a tak to kima albo czaruje mnie swoimi oczetami i usmieszkami....... jak narazie jakos sie nie moge ogarnac z tym wszystkim ale mam nadzieje ze pomalutku zpanuje nad tym ;-)

widze ze sporo dzieciaczków juz mamy to dobrze:tak:;-);-)postaram sie byz z wami w miare na bierzaco:-D

ok juz musze spadac brrrrr


pozdrowionka
 
Harszku- z tego co wiem, jak 1 rodzic jest obcokrajowcem to możesz nadać jakiekolwiek imię :). Myśle tez ze nie będziesz miała problemów z polskim obywatelstwem dla dziecka (kiedyś w przyszłości) bo w ta stronę nie robią problemów. Faktycznie- jak Olafowi przeszło po pól dnia to pewnie alergia. Leki anty allergiczne dostępne są bez recepty, ale opakowania są mniejsze i troszkę droższe niż na receptę-ale to tu w PL

Madzikm i wierka ja mam termin na 30-ego wiec dotrzymał wam towarzystwa

Bosa- tym na, sie niesmutaj, mialas jakieś krwiaki w ranie- ja. Tez myśle ze cześć z tego to opuchlizna..dać sobie chwilke czasu.przy twoim tempie życia zrzucisz brzunio ekspresem!

Malinka- super ze tak szyybko sie wyrwalas z domku
Koncia- malutki już za moment będzie przy tobie bliska do góry
Pinka- ja wciąż przeżywam twój poród- super ze wszystko u was ok- zaglądaj tu częściej
Katjuszka i Milu miło was tu widzieć mamuski
 
Katjusza- współczuje bólu cyców i zazdroszczę z jednej strony nawału pokarmu:) A ten stanik to musiał być pewnie mega seksi:):-D

Bosa
-nie chciałam cie załamać. Ja na poczatku tez miałam opuchnięty brzuch i to co Twoja mam mówi jest bardzo możliwe tym bardziej w Twojej sytuacji z tą rana. A blizna bliźnie nie równa- może sie okazać ze moja juz taka różowa zostanie do końca a Twoja okaże sie ze jak juz sie zagoi będzie lepsza...głowa do góry:)masz jeszcze czas zeby były jakieś efekty!!

Koncia- przytulam- do jutra bliżej niż dalej:)
 
Bosa- nie zalamuj sie , tak jan Milutek pisze wszystko jeszcze przed nami, za wczesnie nam stwierdzac jak bedzie wygladal brzuch pozniej. Po pierwszej cc mialam brzuch owiele wiekszy - taki maly wielorybek :zawstydzona/y: i dlugo wszystko schodzilo. Cos okolo 6 mies po przestalam odczuwac dyskomfort w okolicy blizny a walek na brzuchu pozostal do nastepnej ciazy. Wszystko zalezy od genow rodzaju skory i jak ci sie goja rany. Sa jakies cwiczenia na brzuch z tego co wiem : ja nie stosowalam bo jestem za leniwa :zawstydzona/y:
Nie zalamuj sie- popatrz na Stelke - tak czy tak warto bylo :-);-)
 
same rozpakopwane mamusiie na tym forum juz teraz :-) ale wam fajnie ze juz mozecie sie doswiadczeniami i przezyciami wymieniac...;-)a my nadal czujemy kolanka i kosteczki maluszkow w nazych brzuszkach:-D

kurcze ciekawie co u masali od tej wczorajszej akcji sie nie odzywala... w szpitalu chyba nie jest bo by mi napisaly chyba??

bosa nie placz slowa DoVE sa chyba swiete w takiej sytuacji

oj przepraszam tulipek tu sie ze mna placze jako dwupak jeszcze:)
 
Ostatnia edycja:
i jeszcze ja jestem w dwupaku.....
od jutra przeterminowana wdl. OM :baffled:
w sumie to 9 marzec to moj pierwszy termin, w szpitalu wpisali sobie 10 marzec, a wdl.usg 14 marzec- choc ten termin bralam najmniej pod uwage bo z B. tez mialam pozniejszy termin z usg,a urodzilam w terminie z om.

Tez chce juz byc po.... bo mnie od kilku dni wszystko drazni ;/

No to sobie ponarzekalam :-D:-D
Mialam nadzieje,ze dzisiaj urodze,ale niestety nic mnie nie bierze...
 
reklama
buziaczku tak podobno ten najdokladniejszy, ale ja mialam robione usg u polskiego gina i u niego wyszlo kilka dni pozniej.... po usg w szpitalu data mi sie nie przesuwala (a w szpitalu maja o wiele lepszy sprzet).

Tak czy inaczej chce juz byc po hehe ;-) bo mnie ogarnia coraz wieksza panika przedporodowa ;-) :p
 
Do góry