reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
dzień dobryyyyyy:)

Pinuś!jupi!!! trzymamy kciuki, wszystko będzie super i pewnie jeszcze dzis Eryk będzie w Twoich ramionach!:) ale się cieszę:)

Miluuuuu - witaj mamcia:> dawno się z Tobą nie witałam, ale podczytuje co u Ciebie i Księżniczek:)

dobra..czas na kawę, sprzątanie, pranie i prasowanie:)
 
PINKA, Pinka !!! Dasz radę cieszę się, że już akcja ruszyła. Powodzenia :-D


A ja dalej taaaka niewyspana, buuu właśnie dziś jest tydzień jak nie mamy w domu wody!!!
Wkurzyłam się wczoraj, bo jak mam urodzić i przywieźć maluszka jak szans na wodę nie ma.
Byli wczoraj u nas z wodociagów i stwierdzili, ze nieraz w tym gosp. rury pod ziemią pękały bo za płytko położone, a były właściciel nie mieszkał tu wiec mu to ryba jak odmarzało na wiosnę :O
Oj dziś już od godziny mam koparę zamówioną i kopie, a raczej prubuje nowe przyłącze, bo starego nie zamierzam nawet odkopywać. Zaślepią i tyle. CHcę mieć dziś wodę, ale po wstrząsach jakie czuję w całym domu widzę, że ziemia stawia niezły opór.
Buuu

edit aaa
w nocy bylo sniadanko, teraz jem lody :cool2:
 
Ostatnia edycja:
Pinka rodzi!!!!!!!!!!!!! Trzymamy kciuki zaciśnięte mocno strasznie razem ze Stellką:
2ro6ck1.jpg


A ja okazało się, że wczoraj narozrabiałąm zjadając kawałek melona, którego według rozpiski z dietą ze szpitala - WOLNO BEZ PRZESZKÓD. I co? I cała noc przesrana, biedulka dostała mi takiej biegunki, że przez godzinę zmieniłam 6 pieluch.
A teraz moje mleko idzie do końca dnia do zlewu, a Stellka na butelce :-(
 
E, to teraz wszystkie polecą rodzić za Pinką:tak:. Kciuki Stelli mają podwójną marcjańską moc.
Witam, w końcu się wyspałam, nocka bez siku - rewelacja.
Bułeczki się pieką, jajecznica podszykowana do smażenia, mam luzik bo szwagierka ma mi Olka z przedszkola odebrać tylko Juli coraz gorzej, bo kaszel go dopadł - ale samopoczucie takie jak na YT;-):tak:.
 
Bosa tak , to jest, nigdy do końca nie wiemy co można, a co nie póki nie spróbujemy, tylko ,ze te próby nie są fajne , ani dla nas, ani dla dzieciaczków, gdy są na nie
 
Witam sie i ja z rana co za wieści Pinka w końcu&&&&&&&& chyba jednak warto sie nastawić i czekac na przeterminowanie bo wtedy szybciej idzie

w końcu mam czas usiąćź przed kompa i poczytać co u was chociaż ledwo siedze takiej nocki jeszcze przez całą ciąze nie miałam czuje sie jakby walec cała noc po mnie jeździł i giry mi powykrzywiało od skurczy wystarczy że wypije małą kawe rozpuszczalną i nie odpuszczają dziadoki

Koncia czyli co atak na aliensów w białych kitlach robisz w poniedziałek?

Bosa jaka ona słodka nie moge sie na nią napatrzeć a kołyska już dojechała?
 
reklama
Do góry