reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

hehe Marta widze już w razie w wszystko obcykane:)

ja wam powiem że mój m to sie teraz taki troskliwy zrobił że hoho codziennie mnie z wanny wyciąga żebym sie nie wywaliła i jeszcze zawsze musi dodać po co sie tak spieszysz zaraz wylecisz ubiera mi dól piżamy o wyrku już słyszałyście jak mi kołderke odkrywa i miejsce grzeje a wczoraj popołudniu nie mogłam zasnąć to włączył mi małej karuzele i mi motylki nad głową fruwały i odrazu zasnełam a najlepsze było jak poszłam sie kąpać zdarzyłam sie rozebrać a on wpada do łazienki i WODY CI ODESZŁY!!! a ja patrze na niego jak na głupka i mówie że nie a on przerażony mówi że był święcie przekonany że to już ten moment bo karuzela sie sama właczyła i w sumie nie wiem czemu nigdy tak sie nie zrobiło
 
reklama
hej

wlasnie przeczytalam najnowsze wiadomosci :)

pinka to dopiero miala szybki porod hehe a jak sie wczoraj nastawila,ze urodzi dopiero za 11 dni tak eryk postanowil wyjsc od razu :-D

Zazdroszcze tak szybkiego porodu, choc chyba chcialabym jednak do szpitala dojechac.... :-D

marta ty widze jestes w pelni przygotowana :p

U mnie z Bartoszkiem ma zostac mama (przylatuje w niedziele) albo tesciu (akurat polecial do pl na kilka dni bedzie spowrotem jutro)
Wiec w razie 'w' na dzisiaj nie mamy zadnego planu ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie mamusie, my już jesteśmy w domku, wypuścili nas ze szpitala wczoraj wieczorem, jestem mega zmęczona, w ciągu ostatnich dwóch dni spałam jakieś 3 godzinki, wszystko mnie boli, ale i tak jestem szczęśliwa, Dawidek jest śliczny. Poród miałam szybciutki, wszystko opiszę jak w końcu znajdę czas. muszę się trochę ogarnąć zanim mały obudzi się na jedzonko.
Pozdrawiam gorąco, niestety nie mam czasu nadrobić ostatnich dwóch dni :no:
 
Cześć Kobitki!
a więc Pinka naszą bohaterką:-D i teraz każda będzie oczekiwać takiego ekspresu:tak: super!!!! a czy to nie harsh pisała o rozpakowywaniu się dziewczyn na P - z tego co pamiętam to kolejność była PINKA, PASTELA, JA I PAPCIA:-D
moja nocka nieciekawa, albo Hania się budziła, albo ja na siku, a o 4.33 pobudka bo mnie Zosia tak kopała że zaczęłam się zastanawiać czy to normalne, uspokoiła się przed 6, ale o 7 znów pobudka bo mi dziecko z łóżeczka krzyczy " BUDYŃ!!!!"
i ledwo żyje - ale musze przyznać że wiadomość o narodzinach Eryka pobudziła krew w żyłach:-D
Bosa jak Stellkowe kciuki takie są magiczne to szepnij jej do uszka o innych ciotkach z BB:tak:
Marta chłopaki przeszkolone więc o nic się martwić nie musisz:-)
miłego dzionka wszystkim życzę:-)

edit
Agnes gratuluję kochana:-) Wy juz w domku z synkiem super!
Boże tyle się dzieje...juz mi sie nie chce spać:tak:
 
Ostatnia edycja:
ja tez juz po sniadaniu i tradycyjnie nie moge spac... ta nasza PINKA to aparatka ale pojechala:-) 7 minut i jeszcze rano na forum:) swietnie dziewczyno!!!!!!!!!!!!!!! urodzisz za mnie tez tak szybko????pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pinusiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;-)
 
hej marcjanki :-)
To była szalona noc, młody do teraz fika po słodkim, chyba przesadziłam :-D
Jestem wykończona, ale już nie mam siły leżeć, nogi mnie strasznie bolą i sikam co godzinę. Ogólnie to wszystko mnie boli, jak połamaniec jakiś...

jest, jest ,jest! Pinka, rodzi, super! Trzymam kciuki!!! :-D Pewnie pójdzie raz dwa, bo to drugi szkrabik ;-) No to pierwsza przeterminowana poszła :-)
To mnie Harsh zastrzeliłaś, dłużej czytałam niż Pinka rodziła :shocked2:
GRATULACJE MAMUŚKA!!!

heh Bosa, jesteś bezbłędna! :-D pięknie zaciska kciuki

papcia, robię atak, muszę wiedzieć, że wszystko jest ok i umówić się na ewentualne wywołanie :tak:
I nie martw się ,zdążysz dojechać, u Pinki to 2 poród i chyba wcześniejsze skurcze dobrze ją przygotowały. Cholera to ja pewnie długo będę rodzić, bo nie mam skurczybyków...
 
reklama
Ruda możesz sie wcisnąc na P ale po mnie dopiero:-)

może w końcu sie zmotywuje i kupie te podkłady do szpitala dużo tego kupowalyście?
 
Do góry