reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

dzieki dziewczyny tak jak pisałam nie nastawiam sie ze to bedzie dzis czy jutro ale moze do niedzieli sie uda????????? albo i nie
 
reklama
Ktoś mnie tu pamieta?:-p

Melduje, ze ciagle spakowana jestem:baffled::crazy:

Do tego dzis polozna nie była pewna czy mała sie nie obróciła i jest pupą do wyjscia:crazy:

Mam wizyte w piatek w szpitalu, mają mi to sprawdzic:baffled:

Tesciowa sie juz tez niecierpliwi:angry:

Ogólnie zazdroszcze juz rozpakowanym:-D

A sobie i innym zycze szybkiego rozwiązania:tak::tak::tak::-)
 
Pinka ja tez licze, ze uda sie do niedzieli ale emek twierdzi, ze nastepna sroda lub wtorek... w tym wypadku tak zle nie bedzie biorac pod uwage, ze termin mam na 12:) A za Ciebie trzymam kciuki &&

Anolipamietamy Cie:)) Oby polozna sie mylila i mala byla dobrze ulozona
 
Dziewczyny, nie wiem nawet gdzie mam to wkleic... jest mi bardzo ciezko przekazac taka wiadomosc:

Sms od Agaciny:
Victora serce nie bije.Jutro mam miec wywolywany porod. Wlasnie zdemontowalismy pokoj. Przekaz dziewczynom, ze trzymam za nie mocno kciuki! Nie wiem jak ja to przezyje. Na razie chyba to do mnie nie dociera. Dali mi jakas tabletke. Trzymajcie sie! Moze kiedys do Was zajrze...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry