reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ja tez chce wczesniej... nie wiem jak to bedzie niby mi polozna nie wrozy dotrzymania do konca tego tygodnia... bo nawet mojej kolezance z bloku mowila jak u niej na wizycie byla ze ja do konca tyg juz urodze!!!! wczoraj mi ta kumpela mowila o tym:) a polozna to z usmiechem na twarzy mowila ponoc:) cos w tym jest bo ja nie moge sie wogole juz ruszac bo z miejsca mam skurczaki ...maz mi nawet po chleb nie pozwala wyjsc bo mam z kilosa do sklepu...
ciekawe ile z tego jej gadania wyjdzie prawdy co prawda od tego piatku ze sra...niem juz nic sie nie powtorzylo ale co to byl wtedy za dzien to nie zapomne nigdy:no:z herbatka z malin zwolnilam ze strachu...jutro moge rodzic bo emek w domu siedzi:-):-p
 
reklama
Na mnie herbatka nie dziala:(( Moza dwa razy dziennie to za malo:) Ale dziewczyny pisaly, ze to nie na przyspieszenie porodu wiec luz:)

W ogole szukam jakiegos kremu pod oczy, moze ktos by mi cos polecil, bo siedze na forach czytam opinie i sie zdecydowac na nic nie moge... Ma to byc pierwszy krem pod oczy, nawilzajacy i troszke przeciwzmarszczkowy:))
 
:-)EWE ja to nie wiem czy to sie jej sprawdzi w sumie to gdyby nie bylo powodow ku temu zeby tak mowila to by nic moim kolezankom nie gadala...zwlaszcza takim dopiero w pierwszych tyg ciazy...ta sasiadka to sie tak samo z ruchow mojego brzuszka cieszy jak ja i moj malz:)tez juz sie nie moze doczekac az jej malenstwo sie zacznie tak bujac-pamietam jak ja tak mialam:) mile wspomnienia...swoja droga to ciekawe czy jej przepowiednia sie sprawdzi...hmmm:cool2:
 
My już po kolacji i akcji pierwszej pomocy:wściekła/y:, chłopaki tak się ganiali że Juli uderzył centralnie kolanem w komodę, rozciął skórę i noga napuchła w kolanie jak bania - aptekę zaraz zamykali, więc nie miałam szans żeby się zebrać:no: - dobrze że sąsiadki dzieciate w bloku, to użyczyły 1 dawkę syropu przeciwbólowego, zrobiłam opatrunek jałowy i na razie spokój:huh::huh:.
 
Aga-- ja jak teraz w czwartek pójdę do połoznej to powiem jej ze chce wywołanie jak najszybciej sie da a nie po 12 dniach tak jak z Wiki a na masaz sie nie zgodzę bo po co i tak mnie wszystko wystarczająco boli.....

a jak Ty mialas wywolywany w pierwszej ciazy? Kroplowka? zelem? tabletkami dowcipnymi?
Ja bym bardzo nie chciala tego masazu... no i musze wyrazic na niego zgode...

Ananas upolowany, ale najpierw obiad.
Cos mnie brzuch boli :-/
 
reklama
hej
będę nadrabiać Was wieczorkiem
teraz tylko napiszę, że dla mnie masaż szyjki to był największy ból jaki przeżyłam i za nic nie zgodzę się na kolejny tym bardziej, że nic, a nic nie zdziałał... a bolało tak, że byłam cała mokra i dosłownie woda kapała mi z rąk... brrr okropieństwo
Nic na siłę baby, dzidzia jak będzie chciała wyjść to da znak, a jak jednak nie będzie porodu do 42 tc to już niestety wywoływanie czeka nas. I trudno, a jak wywołanie nic nie zdziała to będzie cc i finito.

edit:
Agacina - ja miałam wywoływany - byłam od 41 tc w szpitalu, miałam kroplówki z oksy codziennie /choć należą się co 2 dni/ i żałuję, bo to moje upieranie się bezsensowne było. Dziecko urodziło się dopiero po przepustce na miasto, na której rodzice nieźle mi w dupę dali ostrym marszem i ledwo co dowlekli z powrotem do szpitala heh. Masaże szyjki nic nie powodowały, ani żele itp. bieganie po schodach, ćwiczenia, skakanie po korytarzu na piłce i inne cuda które wyprawiałam. I na końcu w 16 dniu po terminie urodziłam, a 17 miałam mieć cc. Skurcze przyszły po wycieczce na miasto i były 2 dni bolesne zanim rozwarcie poszło aż na 0,5cm ;/
 
Ostatnia edycja:
Do góry