reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Harsharani 3maj się,i bądź silna :tak: 3mam za Ciebie kciuki żeby wszystko było w porządku u Ciebie :tak:
A ja po spacerku i chyba za długo i za dużo było po powrocie do domu zauważyłam plamki brązowej wydzieliny :-( teraz dziewczyny odpoczywam i staram się myśleć pozytywnie :tak: ale strach jest,3majcie kciuki odezwę się jutro :-) a jutro jeszcze mam tyle spraw do pozałatwiania :eek: Uciekam do łóżeczka laseczki :-):tak:
Miłego wieczorku wam życzę :-)
Pupa w górę i odpoczywaj kochana waszystko będzie dobrze&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Harsharani, trzymaj sie mocno, mam nadzieje, ze wszytsko potoczy sie po twojej mysli..

A moja ciaza wlasnie przestala byc "bezobjawowa" i chyba zaraz wyladuje w toalecie :baffled: oby to byla jednorazowa historia!:confused:
 
Witam o poranku dziewczyny! Padam nosem w kawę i czuję się koszmarnie :eek:. Wczoraj złapał mnie mega-ciężki atak mdłości i trzymał przez pół dnia i większość nocy. Na tyle paskudny był, że chciałam spać, żeby nie myśleć o tym, ale nie mogłam. Bleee.
Na dodatek kot mnie doprowadził niemal do zawału, bo mimo zabezpieczeń tarasu udało jej się wybrać na wycieczkę do sąsiadów. A sąsiedzi na wakacjach. A my mieszkamy wysoko. A mendoza wleźć do sąsiadów dała radę, ale wrócić z powrotem - to już była cięższa sprawa. I tak od 6.15 rano motaliśmy się wściekli na tarasie, aż w końcu wkurzeni zrobiliśmy przerwę na śniadanie i zebranie pomysłów na odzyskanie futra. W tym czasie rzeczone futro wparadowało do pokoju. Nic tylko zabić! A potem przytulić. Albo w odwrotnej kolejności.
 
Witam i ja zbudzona telefonem :crazy: - tak bym jeszcze z godzinkę pospała:-p;-):tak:.
A że zaczyna mdlić to herbatkę imbirową sobie robię. Jakich Wy używacie bo mi udało się tylko taką w sklepie znaleźć
Zielona-herbata-z-cytrusami-i-imbirem.jpg
 
Witam was dziewczyny :-)
Jest to pierwszy raz od dłuższego czasu kiedy o tej porze jestem na nogach :eek: :-D
Witam nową marcóweczkę gratulację i zdrowia życzę dla was obojga :-)
Dziewczyny współczuje wam tych mdłości :tak: Bosonóżka Ty się nie denerwuj zwłaszcza przez kota i pamiętaj że koty to sprytne zwierzątka i one zawsze na cztery łapy spadają,wlazła wysoko to i wróci :-D
Wmuszam w siebie śniadanko popijam herbatkę no a za 1h trzeba będzie się mi zbierać na spotkanie :eek: ale mi się nie chce :no:
Plamienie jak na razie znikło,przynajmniej rano nic więc mam nadzieję że to było nic poważnego.
 
reklama
Do góry