reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Gin jak wchodzę sama to lubi się pogapić tu i tam albo coś "miłego" powiedzieć. Jak wchodzę z M to tylko mówi że mąż żonę rozpieszcza dlatego tyję i szybko kończy wizytę. A wczoraj np. ja na samolocie a on mi wykład robi o porodzie itd. i mimowolnie zerka mi między nogi haha
 
reklama
kiniorek nie powiem ci dokladnie bo lekarz ciagle mowi ze skrocona i bardzo miekka juz to slysze od 25.01 wiec chyba nie ma sie czego bac ;-)

ewi jakis obscesowy i bezposredni ten lekarz :szok:
 
Ewi dobrego gina masz hehe:)

a jak rozpoznac ten czop czy on zawsze jest z krwia czy nie?bo ja nie wiem czy to sluz czy nie ale mam od kilku dni takie biale cos moze on sobie tak powolutku odchodzic?
 
Widze ze rozpakowania rozpoczete :-D
Ciekawe kogo wezmie nastepnym razem.

Mam nadzieje ze reszta mamus czuje sie dobrze, pytm sie bo pewnie was nie nadgonie bo duzo jest stron a czasu brak.

masala- nigdy nic nie wiadomo, czasami ma sie bole i wszystko wskazuje ze porod niedlugo a tu kicha. A czasami z zaskoczenia :-)
cornelka- nie wiem, ja mialam z krwia taki flaczek ale czy to dokladnie bylo to to tez nie wiem bo ponoc to taki korek a sluz to moze byc od tego ze sie szyjka rozwiera i sluz obok niej splywa? nie wiem.....
harsh- No Kochana Wszystkiego NAJ NAJ "duze buziaki"
 
Ostatnia edycja:
namyslilam sie mam nadzieje ze wytrzymam do 3.03 z porodem bo wtedy jest tlusty czawartek a ja żarłok jestem na paczki ze ho ho ;-) potem moge rodzic :-D
 
a Wy dalej o tych śluzach :eek: przestać już, bo ciągle mi obrazki wracają
ja nigdy swojego nie widziałam i mam nadzieję, że teraz nie zobaczę

Ewi
- widzę, że Twoj gin ma takie podejście jak moja ginka - zawsze mi mówi, że ważę za dużo i mam opanować jedzenie :confused2: jutro idę i mam stresa, bo waga wskaże ok + 3-4kg :zawstydzona/y: i znowu dostanę łomot.
 
Witajcie Kochane:)

Wpadłam na chwilke powiedzieć ze żyjemy- choć jest od piątku ciężko... zaczęły się u nas kolki!!! czyli kto wie to wie- dramat- dzieci się meczą a ja płacze nad nimi bo nie mogę im pomóc!! Nawet podjęliśmy radykalna decyzje o zmianie mleka w proszku na inne i czekamy na efekty- może to coś nam pomoże!!!! Dzisiaj kupiłam herbatkę z kopru i teraz ja będziemy do tego podawać- trzymajcie kciuki żeby pomogło..........inaczej będzie bardzo ciężko z dwójka dzieciaczków markoczacych i placzących naraz!!
 
reklama
Prosze za mnie ladnie kciuki trzymac, bo jade na wizyte u lekarza, a pozniej do kina i bardzo nie chce znow wyladowac na nocke tam :)
 
Do góry