reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
przebiśnieg.jpgZ okazji Imienin Hars Wszystkiego Naj , Naj, Naj
C_RUS076_1709_4846b1f5416ae.jpg
 
Witam sie z rana:)

I widze, ze tu kolejna marcoweczka juz PO wszystkim... Gratulacje wielkie!! Tylko czemu Malenstwo takie malutkie...hmmm

Ruda... trzymam kciuki, zebys sie nie zarazila od meza.

Harsh najlepszego!! Szybkiego porodu i jak najmniej bolesnego. I zeby z rodzinka juz bylo lepiej... i zeby Olo przestal chorowac...

Ide dalej Was poczytac... swoja droga widok z czopa z rana skutecznie otworzyl mi oczy:tak::-D
 
Masala - w sensie, że twojego czopa????? :szok:
Kurde a mnie już 38 tydzień leci i nic, tzn dwa razy skurcze porządne mnie złapały i na tym koniec, boję się, że się przeterminuję :-( - ja nie chcę ....
 
hejo

no nie fifi mnie załamala ale Elunia rzeczywiscie kruszynka jak na 37 tydzien:szok::szok: oby jak najszybciej dotarła w ramiona mamci:tak:
Malinka- powodzenia;-):-)
harsh- wszystkiego naj naj ciacho pyszne jeszcze cos do picia by sie przydało:-p
masala- you next???? wez mnie ze soba????:zawstydzona/y:


ja wcinam sniadanie dzis jajecznica na bekonie pozniej sie ogarne i poprasuje bo znów sterta

a jawstałam z tak obolałym brzuchem ze nawet chodzic nie mogę a jak młody sie jeszcze zawierci to juz wogóle stoje w miejscu i czekam na zielone:-D:-D:-D
 
Witajcie, szalone Marcoweczki :-) Nie mam pojecia, jak Wy to robicie, ze zawsze dziesiatki stron do czytania :-) Staram sie chociaz ogolnie byc na biezaco, ale jakos nie daje rady.

Harsh- najlepszego!!!!!
Malinka- trzymaj sie! :-)

My jutro do ginki, ale maly sie nie obrocil, wiec w przyszlym tygodniu cc. Ale to juz bedzie marzec... :-)

Buziaki dla wszystkich i milego dnia!
 
reklama
Pinka nie sadze, zebym byla nastepna... mnie tu nic nie boli tak jak Was... nie mam problemow z poruszaniem sie, o bolu spojenia lonowego sie wspomne. Mi tylko czop odchodzi ale on podobno nawet do dwoch tygodni przed porodem moze odejsc. Tak wiec nie nastawiam sie... a chcialabym
 
Do góry