reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ja liczyłam na cc ale gin mi powiedział tylko "łeeee wcale nie jest taka duża, to Pani jest taka gruba", dzięki łaskawco sobie pomyślałam ale mnie pocieszyłes buuu

No to Malinka jutro juz będzie tulić Jasia ale to dobrze bo tej jej gin tak zmieniał te terminy porodu że moze ona już dawno po terminie!

Hars wszystkiego naj z okazji imienin;) i miłego oglądania Yogi;)

Papcia no widzisz poród rodzinny na bank skoro mąż też odczuwa tak jak Ty.

A ja żeby sie nie stresować zaczełam gotować grzybową tylko tym razem z suszonych grzybów bo M sobie zazyczył. Ciągle tylko ta grzybowa u nas! I zrobie krokieciki z kapusta i grzybami mniam mniam. I chlebek się robi;) Mam jakiegoś powera tylko żebym za chwilę nie padła hehe
 
reklama
witajcie eMek juz w domu wiec ja spokojnie od dzis czekam na Emilke moze wychodzic kiedy chce :-D dzis jade na ktg ;-)

harsh wsyztskiego dobrego z okazji imienin zdrowka i lekkiego porodu

fifronka trzymaj sie kochana najwazniejsza ze mala juz z toba
 
No Ewi jakby mi tak powiedział gin to nie wiem czy bym mu też czegoś nie powiedziała :eek:
Ewe ja dzisiaj też jadę na KTG ;D

A powiedzcie mi - ma już któraś z was szyjkę skróconą?
 
papcia- dobrze ze mam wkładke bo popusciłam w majty hahhaahhah dosłownie udanego masz tego męza nie ma co:-D:tak::-):-D:-) a ty czaruj tam dalej abym zaraz koncia poleciała a potem ja:tak::tak:
Malina- mówiłam ze bedziesz nastepna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewi- no to ci sie komplementy trafiły ahhahah co za gin ale trzeba to było wziąsc na klate i zapytac sie ginowi czy sam by dał rade wysrac arbuza???????????

dzis na obiad zachcialo mi sie mizerii z ogórków ziemniaki puree i kotlety sojowe;-)
 
Marta ja się w żadną kolejkę nie wciskam;-) ja jeszcze sobie grzecznie poczekam, byle mi Zośka nie wywinęła numeru... wszystkie chetne do porodu przepuszczam:tak:
 
Pinka Ty sie ciesz że Ci klej przy nich trzyma bo ja już wszelakiego rodzaju wkładki kupuje i sie gaci niechcą trzymac wczoraj podciągałam majty była na miejscu wciągłam spodnie patrze a wkładka pod kolanem przyklejona ja już sie boje co to bedzie z tymi podkładami ja pitole na szyji będe nosić:)

A tak wogóle to jestem załamana tą zimą bo wszyscy kierowcy których miałam opykanych żeby mnie wieżli to przez te mrozy samochody stoją na podwórkach aja niechce rodzić w tej rzeźni u mnie
 
Ewe a dużo? Jak mogę wiedzieć... :) Mnie powiedzieli że o 3cm mam skróconą...

papciarkowa zima jest okropna... Ja nie wystawiam nosa od tygodnia z domu ;] Podziwiam tylko tę biel za oknem ;]

Ja dzisiaj musiałam założyć wkładkę bo co z kibelka zeszłam to albo nie zeszło do końca ze mnie albo śluz pociekł :zawstydzona/y:
 
reklama
Witam kochane
widzę, że kolejna rozpakowana.. szokkkkkkkkkkkkkk
ależ to się posypało:-)
ja po wizycie u ginka, ledwo żyję. Nie dla mnie takie wyprawy od 8 rano, wszystko mnie boli. Najważniejsze, że ze smykiem wszystko dobrze:-D

harsh wszystkiego dobrego
malinka trzymamy kciuki jutro. Jak jej zabronili jeść rano, to na pewno będzie już cesara;-)
spadam troszkę odpocząć i zjeść, bo od rana nie miałam nic w ustach, aż mi się ręce trzęsą:shocked2:
 
Do góry