reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
futrzakowa dobrze ze nie jestem sama :-D
teraz polozna wbija, a zadanie trzymania i zagadywania dostal moj maz :-D
bylam na usg wczoraj,wkleilam fote w wizytach.
 
Ssabrinaa dziękuje za słowa otuchy:-) jak na razie wszystko w porządku, staram się myśleć pozytywnie, ale same wiecie, że to czasem nie wychodzi. Szczególnie jak mam zmienne nastroje, to mężowi się obrywa, ale jest wyrozumiały ;-)
 
Ja to też dziewczyny tak mam z tymi igłami,już wcześniej w sumie pisałam no ale co tam powtórze się :-D na ich widok to mi się słabo zawsze robi,zimne poty wychodzą i panikuję aż mam ochotę wybiec czasem aż się boję że przez następne miesiące to igła będzie częstym znajomym moim :eek:
 
sabrina to jestes kolejna bojaca sie igiel :)
na szczescie tutaj pobieraja krew w ciazy troche rzadziej niz w pl, bo z tego co slyszalam to w pl co miesiac (?)

futrzakowa widze, ze masz 3 suwaczki,a mi 3go nie chce wkleic.....bo niby za dluzo...
 
reklama
Witam nowe Marcoweczki i zycze spokojnych ciaz :)

Starym tez w sumie ;)

Ruda - dobrze ze cie wizyta uspokoila

Ja bede miala pierwsze usg pewnie ok 12 wrzesnia jak zaczne 2 trymestr, wczesniej nie ma sensu sie tluc 112km do Dublina...

Dzis sie lepiej czuje, mam nadzieje ze fasoli nie zaszkodzila wczorajsza goraczka, lezalam z chlodnym kompresem na brzuchu i wzielam calpol dziecka jak mi temp nie chciala z 38.7 spasc.

Poza tym bylam u lekarza ze starszym dzieckiem bo ma wystajacy pepek. Dostalam skierowanie do chirurga w Dublinie. Kurde, jakos mi sie nie usmiecha wizja operacji pod calkowita narkoza u mojego dwulatka :(
 
Do góry