reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Tyle piszecie o tej Coli, a ja nadal mam 6 litrów w domu, to nalałam sobie szklankę, bom spragniona. Ale jakoś mi nie smakuje, zdecydowanie za słodka ble :/

Ha, no i dziecko się obudziło, możliwe, żeby tak szybko ta Cola do niego doleciała? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Aga- do napisania jest księga jakośc (czyli chodzi tu o jakości ISO)i- ni hu hu jej bym sama nie napisała a ta moja koleżanka nawet by na to czasu nie znalazła- jest kosmetyczka i pracuje 6 dni w tyg.od9-22
Hmmm, mialam taki przedmiot na studiach.... ale czy ja mam jeszcze jakies materialy z tego na dysku? Byc moze zgralam to na pamiec, bo stary laptop przeszedl reinstala i wszystko poszlo sie pasc. W pl na pewno mam wydrukowane materialy...

Wredniak, a tylko pijesz, smarujesz sie? kuxwa, wlasnie sie podrapalam :-( mietka jestem i nie dalam rady. Buuuuuu.
 
hurrrrrrrrrraaa mam grupę:) Mozna powiedzieć ze przygarną mnie laski z innej specjalizacji którym czesto miejscówy fajne na egzaminach zajmowałam:) :-)...ale macie racje rozpuściłam to swoja koleżankę jak cholera- teraz mam za swoje. :zawstydzona/y: Wiem ze jakbym jej to zostawiła na głowie to byłyby z tego same kłopoty a ja muszę myśleć o moich kruszynkach i tylko angielski sobie zostawiam na marzec. Ona tego nie rozumie bo ma wolne na sesje, zawsze ma jeszcze sesje poprawkowa itp..
Wszystko inne chce zamknąć przed porodem- bo nie zostawię potem dziewczynek np.tygodniowych!!!!:-)


A ja właśnie zakończyłam swoja kolacje: fryteczki + pepsi z lodem:):-)
 
Wredniak, a tylko pijesz, smarujesz sie? kuxwa, wlasnie sie podrapalam :-( mietka jestem i nie dalam rady. Buuuuuu.

Nie drap się, tylko ewentualnie delikatnie pomasuj, mi to pomagało, wiem jak się czujesz, bo ja co jakiś czas się z tym męczę, czasami, aż się płakać chce!! pije wtedy wapno 3 razy dziennie i smaruje się wtedy kremem nivea, bo on mi wszystko łagodzi, polecam.


Milutek - no to super! :)
 
Przyznam się jeszcze i możecie mnie za to zbić ze rozpuściłam ta koleżankę do tego stopnia ze nawet ściągi drukowałam x2, prace pisemne x 2, skrzynkę email jej nawet założyłam żeby z niej prace wysyłać bo ona w ogóle nie korzysta z neta. Ale ostatnio mnie krew zalała. Ten wykładowca wysłał nam materiały na kolosa- przesłałam je jej żeby sie uczyła i sama napisałam do wykładowcy ze taka a taka jest u mnie sprawa i sie już nie zobaczymy w sesji i jak mam zaliczyć przedmiot!
Mamy dzisiaj piątek a ona nawet wiadomości nie odebrała, a jak sie dowie ze jestem przypisana do jakiejś grupy to spyta: "czy mnie by tez tam nie mogli dopisać"??? Poza tym zauważyłam ze liczy ze przemknie przez semestr w ukryciu mojego brzucha i tematu bliźniaków. A tu ni hu hu musi sobie radzić sama.....


to się wyżaliłam- aż mi ulżyło:happy2:

przepraszam ze Wam głowę takimi pierdołkami zawracam:)
 
Nie drap się, tylko ewentualnie delikatnie pomasuj, mi to pomagało, wiem jak się czujesz, bo ja co jakiś czas się z tym męczę, czasami, aż się płakać chce!! pije wtedy wapno 3 razy dziennie i smaruje się wtedy kremem nivea, bo on mi wszystko łagodzi, polecam.
Jutro kupie i krem i wapno musujace, w aptece moze beda mielli. Znalazlam tez jakis balsam-krem na wysypke.
a po jakim czasie Ci to znika?
Teraz to mam chyba zgage po tym popcornie, yhhhh
 
fajnie ze znalazlas rozwiazanie:) a i juz teraz wiesz tez zeby tak nawet najlepszych znajpmych nie uczyc bo potem ciezko ich od tego odzwyczaic niestety...;-)
 
Milus najwazniejsze, ze ktos Cie przygarnal:) "przygarnij kropka" pamietacie to? :-D

Aga gdzie Ty sie nabawilas tego uczulenia?? w sumie tak teraz mysle to mi gdzies na poczatku drugiego trymestru wyskoczyly krosty na wewnetrznej stronie lydek i dalej je mam... takie cos jakbym golila sie na sucho i potem takie krostki ropne zostaja... teraz krotekl nie ma, a w tym miejscu plamki... w sumie ciekawe co to jest... ale u Ciebie to od jedzenia jakiegos, czy samo bez powodu sie napatoczylo?

Ja wlasnie po relaksujacej kapieli, zjadam trzeci obiad, albo jak kto woli pierwsza kolacje. Apetyt mam dzis za dwoch:) Trzy sniadania, trzy obiady.. jak tak dalej pojdzie to waga w koncu przestanie byc litosciwa dla mnie:-) Moze i dobrze bo juz sie boje wizyty u gina w Pl. On mnie zastrzeli jak wejde na wage:-D

Tulipka dalej nie ma? Czy cos przegapilam?
 
reklama
Milus a te Twoje ''kolezanki'' to nie umieja liczyc? skoro grupy miały byc 5-6 osob to co one tak nie rowno podzieliły? powinny zrobic dwie grupy po 6 osob i by nie było problemu.Dobrze ze rozwiazało sie wszystko pozytywnie:) u mnie frytki były wczoraj na obiad
Koncia ja tez mam jeszcze chyba z 6litrow coli w domu (M robił do sklepu kumpla zakupy w makro i babka mylneła sie na jakies 12 butli po 2l,dostał gratis) i czasem wleje z poł szklanki ale tez mi za słodka;) a lokator to troszke przegina,moze i miał ciezko ale juz czas samemu sie zatroszczyc o siebie:)
Pinka ja własnie wciagnełam trzy kanapki z dzemem i kubeł kakao;)
Malina tylko nie zjedz wszystkiego w jeden dzien;) ja wczoraj zjadłam poł pudełka ciepłych lodow w czekoladzie tych z Lidla;)
 
Do góry