reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Scarlecia a ugotuj mu syrop ja sama nagotowałam sobie i zobacz przeszło jak reką odjął a też myślałam że bez antybiotyku sie nie obejdzie chcesz to Ci napisze jak zrobiłam tą genialną mixture?

Futrzak my mieliśmy sunie która jak padał deszcz lub było dużo śniegu to przez 3 dni potrafiła z domu nie wyjśc a jak już ją wyciągneliśmy to popatrzyła na pogode i zwiewała do domu i nigdy jej sie nie zdarzyło załatwić w domu więc ta to dopiero pęcherz miała szkoda że musieliśmy ją uśpić:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
aga_cina to hormony kochana:tak: trudno utrzymać wzruszenie nie mówiąc już o tym jak patrzy się na krzywdę dzieci, ja to się miękka zrobiłam odkąd zostałam mamą;-)
madzikm teraz doczytałam że i Ciebie choróbsko dopadło:-( kuruj się i szybkiego powrotu do zdrowia:-)
papciarkowa rzeczywiście wielka okazja z tymi chusteczkami:-) poczytam zaraz co i jak:tak: dzięki:-)
futrzakowa brzmi smakowicie ta Twoja sałatka - jutro może na wspólny wieczorek z M. zrobię:-)
 
Ogladam :-) wlasnie tam zobaczylam ;-) Ja to nie wiem, ale zawsze jak Prokopa i Wellman ogladam, to placze ze smiechu ;-)
a ten tatus-zolnierz byl cudowny :-) piekny widok jak facet zajmuje sie dzieckiem :-)


ja to zakochana w Prokopie!:):) uwielbiam ten duet:) a tatuś mhmmm..fajny:)

papcia dzięki za cynk, już się loguję!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny - wlaśnie na naszą działkę wjechał cieżki sprzęt:-) juz myślałam że przed wiosną nie zdolamy wyrównać terenu a tu taka niespodzianka:tak: super:-) ale sie cieszę:-D w końcu znajomy znalazł czas, a to oznacza , że na wiosnę szybko ogrodzenie zrobimy no i Hanula bedzie bezpiecznie się bawić przy domku, gdy będziemy razem z Zosią się delektować wiosennym powietrzem:-)
 
Nie ma za co ja z zachłanności:p pobrałam sobie aż z3 kont ten kod bo nigdzie nie dostane paki chusteczek za2,oo może nawet po ginku pójde je odebrac

a ja nadal sobie nie przupomniałam co miałam jeszcze zrobić chyba napale w picu bo sie chłodno zrobiło i biedny emek zmarznie mi w tym wyrku tyle że psina go grzeje
wkleje wam fotke jak ostatnio mój zwierz spedza popołudnia i niech mi ktoś powie że on ma źle!

tylko prosze mnie poinstruować jak mam wkleić fote z kompa bo tu mi wyskakuje że tylko z netu
 
Ostatnia edycja:
also - ale jak patrzę na skład tych obiadków na stronie gerbera to nie ma mięsa z obróbki mechanicznej... chyba że na etykiecie jest coś innego niż w necie...
 
futrzakowa nie studź mojej radości kochana:-);-) na razie równają:-D do zachodu słońca jeszcze dużo czasu;-) no a działka niewielka więc zdążą, chyba że złośliwosć rzeczy martwych zwycięży,bo ostatnim razem, na poczatku grudnia byliśmy juz umówieni a się ciężarówka zepsuła:-(
also jestem w szoku po przeczytaniu tego artykułu:szok: to wrecz oszustwo:wściekła/y: do tej pory staralam sie Hani gotować, ale słoiczki tez podawałam, choć najczęściej te z bobovity i hippa, ciekawe jakie rewelecje jeszcze usłyszymy o innych markach
 
reklama
Futrzak, no ja właśnie teraz już nie mam słoików, ale jak będę w sklepie to aż sprawdzę. Wcześniej taka informacja nie rzuciła mi się w oczy, ale może gdzieś małym drukiem jest? Sama nie wiem. Tylko nie wiem kiedy teraz wyjdę z domu. Ogólnie z tego co pamiętam to jest ile procent mięsa, w tym głównym składzie, ale już nie ma informacji jak to mięso było oddzielane.
 
Do góry