reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Owszem trzeba uważać na wit A ale chodzi o tzw dawki lecznicze, jedzeniem nie da sie przedawkować witamin, a jedynie suplementację, i to nie preparatami witaminowymi w dawkach profilaktycznych np. jak w wit dla ciężarnych ale w dawka urzywanych np. do leczena chorób skóry, więc PIJ NA ZDROWIE
p.s. Nie ma głupich pytań są tylko głupie odp
 
reklama
fifi nie chodzi o to,zebys calkowicie wyeliminowala wszystko co jest z wit.A, ale o to,aby nie bylo jej w nadmiarze. Wiec pij spokojnie kubusia.Na zdrowie ;-)

ja rowniez senna.A przez te mdlosci to dom juz zapuscilam :-D
Dzisiaj z mezem go ogarnelismy troche .

A ja zjadlam dzis znow zapiekanke, i sniadanie i bulke z jablkiem i rosol z kluseczkami.i winogrona a teraz czeresnie wcinam, mniam. Dzis troche lepiej z mdlosciami to nadrabiam... a do wieczora daleko :-D
Moze to nie jakos super duzo ,ale ostatnio prawie nic nie moglam, wiec ciesze sie ze chociaz tyle.
 
Dzieki dziewczyny. bo mialam watpliwosci, gdzies napisali zeby wogole nie jesc watrobki ze wzgledu na ta wit. wiec sie zastanawialam czy tak samo jest z sokami.
Czeresnie jadlam wczoraj.:-)
 
Jeszcze mi zostaly slodkie sliweczki wlasnie sie zastanawiam czy sobie nie wziac.ruda fajnie ze na razie masz spokoj z mdlosciami ja to juz wogole nie mam bo zauwazylam ze jak zjem tylko jak zglodnieje to mnie nie mdli.
 
Witam dziewczyny! :-)
Wszystkie takie szczęśliwe i zadowolone a ja dziś jakaś nieswoja,chyba hormony mi buzują:-(.Za oknem deszczyk to i ja płaczliwa.Mężuś dopiero jutro wieczorem wraca i jesteśmy same.A zapowiadało się całkiem dobrze,byłyśmy w kościółku auto poświęcić i na lodach a po obiedzie byłam chwilę u mamy ale tylko się wkurzyłam bo przyjechały jej siostrunie i o dziwo wiedzą już że jestem i jedna ma wonty dlaczego ona dopiero wie a druga się drze po co ja już to rozpowiadam-małpa.:no: I bądź tu mądra. Powiedziałam jej że dla nas to bardzo szczęśliwa nowina bo wyczekaliśmy się długo na te II kreski więc ona nie będzie mi dyktować czy ja mogę chwalić się czy nie :wściekła/y:.No i po tym złapałam takiego doła.Prosiłam siostrę żeby dała mi córkę na wakacje a ona mi mówi po co ci jeszcze z nią się użerać i jej nie puściła . Jutro moje imieninki a ja sama z moją córcią.Może pojadę na jakieś zakupy to trochę mi przejdzie.
Pozdrawiam Was Kochane!:-)
 
Dzieki dziewczyny. bo mialam watpliwosci, gdzies napisali zeby wogole nie jesc watrobki ze wzgledu na ta wit. wiec sie zastanawialam czy tak samo jest z sokami.
Czeresnie jadlam wczoraj.:-)
Z wątróbką to trochę inna jest historia - to organ odpowiadający za odtruwanie organizmu i w niej gromadzone się i utylizowana są toksyny, leki, proddukty przemian metabolicznych - czyli jest to śmietnik - dlatego nie jest wskazana w ciązy
 
za to moja sennosc dzis pobija wszystko.
a z tymi mdlosciami to fajnie tylko juz zaczynam sobie wkrecac ze to zle bo jak to tak mogly mi nagle dac odpoczac....
ehh schizuje sie.

polozylabym sie,ale jak sie poloze to juz dzis nie wstane :-D
fifi w ktorej czesci dublina mieszkasz? wybralas juz sobie gp.?


ana nie denerwuj sie, nie mozna wszystkich zadowolic. Wazne ze wy sie cieszycie i to wasza sprawa czy o tym mowic czy nie.
 
ana4 jutro napewno bedzie lepszy dzien kochana.Cos wiem o tych hormonach wczoraj kupilismy sobie z m taki kosz na smieci do recyclingu i trzeba go bylo zlozyc pare rurek. zabralam sie za to i cos mi tam nie poszlo a m do mnie mowi "ale ty to zlozylas" oczywiscie sobie zartowal a ja prawie z placzem mu to oddalam wczesniej mi sie to nie zdarzalo :-D
 
reklama
ruda wlasnie mialam spytac o to samo.:-D
Mieszkam w D12 bylam tylko raz w medicusie bo chcialam potwierdzic ciaze i chyba tam bede chodzic wole bo po polsku
 
Do góry