reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Bosonozka - witaj :-) to ja chyba będę miała łysolca :-D

witam wszystkie marcóweczki po weekendzie...I znowu nie wiem jak ja was nadrobię :-D pewnie jutro w pracy ;-D
 
reklama
Bosonóżka - napisz do Skarletki to wpisze cie na liste marcowych mam ( taki wątek na samym końcu...pewnie jak będzie moderatorem któraś z nas to go przykleimy :-) )
 
ja tylko na chwilę, bo Benito dziś dokazuje - z testem to jakaś masakra wyszła i mało tego, że wydałam 11 euro (my od miesiąca za granicą, więc z kaską krucho) to nadal nic nie wiem. Młodzieniec mnie z ranka obudził, więc stwierdziłam, że dobra okazja na teścik. Ciach prach, poczekałam na wynik - patrzę, że nic więc w kimonko. Teścik został na umywalce, po przebudzeniu podnoszę go, żeby wyrzucić i nie wierzę. Jest druga krecha, słaba, ale jest. M też widział i nie wiem, czy z zaspania i bez okularów nie zobaczyłam, czy po czasie jakieś dziwne reakcje zaszły zmieniając wynik?? no żesz *** na razie drugiego nie kupuję, czekam...
 
ja też z Piotrusiem miałam zgagę, a był łysy jak kolanko więc wiem, ze z tymi włosami to nieprawda:-D
jagoodka z testem musisz odczekać i powtórzyć, bo wyniku dłuższego niż czas na ulotce nie można brać pod uwagę, bo po czasie występują reakcje chemiczne i dlatego 2 kreska wyskakuje. u wielu moich koleżanek pragnących dzidzię tak właśnie było, nie dały sobie wytłumaczyć, a potem było rozczarowanie. nie mówię, że tak jest u ciebie, może troszkę za wcześnie. powtórz teścik za jakies 2-3 dni.
 
powtórzę jeśli nie będzie kosztował 11 euro hahaha :-D
właśnie miałam chwilkę i poczytałam na ten temat, więc widzę, że to dosyć częste zjawisko... U nas nie ma parcia, bo mały jeszcze mały i na obczyźnie zaledwie od 1,5 miesiąca jesteśmy. Logika mówi - lepiej nie, serducho wrzeszczy - oj tak! ;-) zobaczymy
co do zgagi - nie miałam a mały łysy nie był :tak:
 
ja tylko na chwilę, bo Benito dziś dokazuje - z testem to jakaś masakra wyszła i mało tego, że wydałam 11 euro (my od miesiąca za granicą, więc z kaską krucho) to nadal nic nie wiem. Młodzieniec mnie z ranka obudził, więc stwierdziłam, że dobra okazja na teścik. Ciach prach, poczekałam na wynik - patrzę, że nic więc w kimonko. Teścik został na umywalce, po przebudzeniu podnoszę go, żeby wyrzucić i nie wierzę. Jest druga krecha, słaba, ale jest. M też widział i nie wiem, czy z zaspania i bez okularów nie zobaczyłam, czy po czasie jakieś dziwne reakcje zaszły zmieniając wynik?? no żesz *** na razie drugiego nie kupuję, czekam...

jagooodka - kup test w drogerii, wychodzi 50% taniej. Ja w aptece w Berlinie miałam zapłacić 10,95 euro, a rosmanie kupiłam za 3,95 i wyszedł pozytywnie. Tylko poczekaj ze 2-3 dni, żeby była pewność
 
reklama
Do góry