reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

My jeszcze nikomu nie mówiliśmy, bo dopiero co sami się dowiedzieliśmy. Najlepsze jest to ze stało się to przy pierwszym staraniu:-) tak się cieszyłam, ze przez kilka dni o niczym innym nie myślałam,chodziłam rozkojarzona i nawet zapomniałam wziasc ze sobą kluczy od m-kania (co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło) potem wspinałam się na 1-wsze piętro po dachu sąsiada.Teraz będę się pilnować, bo z brzuchem już się nie uda wspiąć:-D
Rodzicom powiem na początku sierpnia,bo lecę wtedy do Polski. Moja siostra jest w 7-mym m-cu i wszyscy przeżywają jej ciąże,wiec ich zaskoczę,bo nikt nawet nie spodziewa się ze ja tez;-)
napisze Wam jak zareagowali:happy:
 
reklama
witam dziewczyny :-)
Ja to dzisiaj znowu problem ze wstaniem z łóżka :-D mogłabym spać i spać cały dzień :-) mój mnie wygonił z wyrka o 11 ,już po śniadanku jestem i obmyślam plan obiadu :-D ale chyba zrobię pieczonego kurczaka coś mam smaka :-) a wczoraj o 21 naszło mnie na zapiekanki ale chodziły za mną już chyba tydzień i w końcu zrobiłam je wczoraj :-D
dziewczyny miłej i spokojnej niedzieli wam życzę :-)
 
Cześć Dziewczyny
Wczoraj nawet nie wchodziłam na forum (ale WY macie siłe tworczą):-), bo miałam dobry dzień więcposprzatałam, zakupy zrobiłam upiekłam dwa ciasta i zrobiłam sałatkę mamusi na imieniny a teraz się robię na bóstwo . (chyba powiem rodzicom na tych imieninach).:tak:
 
kasienka zazdroszczę siły, ja ledwo schab upiekłam z warzywami na obiadek, coś tam skubnęłam, ale smaka średnio mam. będę jeść w nocy z poziomkami:-)

my chyba też będziemy musieli powiedzieć wcześniej, bo już ledwo brzuszek ukrywam, no chyba, że teściowie wyjadą na wakacje do 15 sierpnia bez pożegnania. wtedy spokój będzie przynajmniej z ich strony:tak:
 
Czescdziewczyny u mnie tez dzis leniwie.Zastanawiam sie jak dlugo bede taka senna bo dom zapuszcze:-D
Scarletka a ja tez sie zalapie na to skubanie?
 
:-),a miałaś w rodzinie takie przypadki ??? Moja babcia urodziła bliźniaki,więc u mnie jest duże prawdopodobieństwo,ale lekarz stwierdził pojedyńczy pęcherzyk.

U mnie o ciąży wiedzy już wszyscy:rodzina,koleżanki ....

Aneta- po odstawieniu antykoncepcji zdarza się, że pęka więcej jak jeden pęcherzyk, bo zazwyczaj nie ma pecharzyka dominującego i dlatego w pierwszysch 2-3 cyklach po odstawieniu antykoncepcji jest zwiększona szansa na ciążę mnogą ale dwujajową. Z tego co wiem bliźniąt w rodzinie nie było. Zobaczymy w połowie wrzesnia, wtedy pójdę na usg w 12 tyg to się zobaczy czy sa fiztaszki czy jeden orzeszek;-)
 
Fifi - haha to ja podobnie, caly czas najchetniej bym spala, teraz sie obudzilam z drzemki, wczoraj poszlam spac ok 23 (a zazwyczaj chodze spac ok 1-2)...w pierwszej ciazy tez tak mialam :D
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie moze troche glupie ale dzis przeczytalam ze na soku kubus malinowy jest napisane ze jest bogaty w wit. A a podobno powinno sie uwazac na ta wit.
Myslicie ze mozna go pic?
 
Do góry