reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Cornelka :-) dlatego musisz z nami siedzieć non stop :-D


a ja ewakuuję sie do domku :-) 8h w pracy napstrykane ;-D wiecie... będąc w ciąży jakoś nawet nie czuję presji żeby wyrabiać 100% normy :-D zresztą jakoś ciężko mi o skupienie ... :-D do zobaczenia później :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Siadałam w wolnej chwili - upał niesamowity:crazy:, młodych trochę na spacerze przegoniłam:-p, mieszkanko ogarnięte :tak:- nawet sami zabawki posprzątali:szok:;-):-D. Chlebek się piecze i wszystko git. Tylko czekać na M i na zakupy bo lodówka pustakami świeci:szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
Znajomy poczęstował mnie miodem z własnej pasieki i zmuliło mnie:tak: - na dodatek kładą kostkę pod blokiem i co raz kątówką piłują:angry::crazy:.
Fajnie co niektórym,że swoje fasolinki już widzieli:tak: - mój gin na urlopie:sorry2: i trzeba czekać :tak:- z resztą on nie lubi jak zaraz się przychodzi :no:- więc tak w 7-8 tyg pójdę:tak:.
 
a ja dzisiaj jestem tak nabuzowana, że jak nie rozwalę czegoś do wieczora to będzie cud, a przy tym moje dziecię tak daje w d, że aż mi się beczeć chce
 
Scarletka... przytulam mocniutko... a jak chcesz komuś nawrzucać albo poprzeklinać to czuj się wolna w napisaniu PW do mnie :-D może ci ulży :-D
 
pije kawę i zjadłam szarlotkę serową, nie pomogło, poczekam na m wróci z pracy to mu nawrzucam, aż mu w pięty pójdzie biedakowi, że z niej wrócił hahahaha
 
reklama
Do góry