reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Mała Mi sobie śpi więc moge poczytać. I popisać. Dzisiaj spała może ze 2 godzinki przez cały dzień.
Mamusie kochane ile śpią Wasze maleństwa w ciagu dnia ?
Kathi moja Martynka do południa śpi ok. 2h, potem ok. 2-3h i pod wieczór (tak jak teraz) też ok. 1,5h, czasami krócej...:blink:
 
Kathi powiem szczerze ze nie mam pojecia ile mi śpi:sorry2:
Asia moja siedzi w Kościele nawet jest grzeczna :tak::-)
 
Ja też nie wiem ile Tymon śpi w dzień :baffled: czasem pośpi 2 h , czasem pokima 10 minut, czasem nie wiem ile spał bo np. wchodzę do pokoju a on leży cichutko i ogląda sobie łapki...
Jedyny powtarzający się codziennie sen to po kąpieli od 20.00 do ok 20.30-20.45 leży sobie i w końcu zasypia i tak do 23.30-01.00.

Dziewczyny - Tymon ma dziś na jednym policzku (na połowie) czerwony rumień . Co to może być????
 
Oj Kathi, coraz mniej... najpierw do południa z 1,5 h, a po południu ze 2 godziny łącząc wszystkie drzemki... ale jak uśnie około 20 to czasami potrafi wstać o 2:tak::-)
 
a u nas choróbsko się rozwija :-:)wściekła/y: i do katarku doszedł kaszelek mała się męczy a mnie serce pęka
Zuzia też lubi piąstki ale nie umiem nauczyć jej do smoczka
przez to przeziębienie mała teraz więcej śpi budzi się jak ma zatkany nosek ciężko jest jej go czyścić bo nie lubi tego i ucieka główką
wracam do niej bo się martwię pozdrawiam
 
Darinia współczuję:no: Takie maleństwa zdecydowanie nie powinny chorować, bo człowiekowi się serce kraje z żalu...:sad::sad::sad:
Kathi mój Filipek śpi w dzień około 1-2 godzin (łącznie jak pozbieram do kupy jego 10-20 minutowe drzemki). Od święta może zdarzą się jakieś 3 godzinki:baffled: Za to na noce nie narzekam, chociaż zbyt szybko się kończą..:oo:
 
Ja na krociotko jak zwykle ostatnio:-( Poczytac to jeszcze was poczytam ale na pisanie czasu braknie bo z organizacja jakos u mnie slabiutko. Zreszta w niedziele wyruszamy juz w nasze 'voyage', a ze wybywamy z domu na cale 3 miesiace, to i przygotowan cala masa i to one zaprzataja mi glowe. Ciagle nie wiem co wziasc a z czego zrezygnowac i jak sie spakowac w krotkim czasie - bo za wczasu z maluchami nie bardzo sie da. Dobrze, ze chociaz z dokumentami Zoski nie bylo problemow i paszport otrzymalismy prawie od reki.

Tak patrze, ze prawie wszystkie szkraby juz po szczepieniach a nasz pediatra nie chce szczepic przed ukonczeniem 2 miesiaca wiec musielismy sobie zorganizowac pediatre na wyjezdzie. Troche dziwne, ze sie tutaj tak trzymaja tego terminu skoro w Polsce szczepia bez problemow od 6 tygodnia.

Nawiazujac krociutko do spania (do innych rzeczy wybaczcie ale ie jestem w stanie nawiazac) to wydaje mi sie ze moja Zoska spi dosc sporo. Przynajmniej przez ostatnie dwa dni. Fakt, ze najlepiej to spanie wychodzi jej na spacerach ale i w domu potrafi sie porzadnie zdrzemnac - choc zazwyczaj drzemki trwaja kolo godziny. Wieczorami bywa marudna i potrafi wisiec na piersi ponad godzine ale noce sa ladne wiec nie narzekam. Jedyne co mnie dziwi, ze mimo dosc dobrych nocek wieczorami i tak padam jak mucha juz kolo 22-23:-( I jak tu znalezc choc troche czasu dla siebie.....i na bb;-)

Darinia zdrowka dla Zuzi!
 
reklama
Moja Zuzanna w dzień śpi kiepsko, dzisiaj miała 3 drzemki po 20 min, myslałam że po kapieli padnie a ona usneła ok. 23:szok:, no ale nocki mam super, rano spimy do 9-10:-)
Cicha miłego "voyage" ale chyba będziesz do nas zaglądać??:tak:
Darinia zdrówka dla Zuzi!!!:tak::tak::tak:
Kathi wspólczuję:baffled:, ja na @ nie czekam i nie tęsknię:rofl2:, no ale w końcu przyjdzie:baffled:
Ciekawe jaka bedzie jutro pogoda, ale nie wiem czy na procesję dojdę bo jest o 10 a mała czasem do tej godz śpi, nie będę jej specjalnie budzić.
 
Do góry