reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
na przegladzie wszystko ok a w jajnikach juz gotowe pęcherzyki i to całe mnóstwo wiec od wczoraj już biorę cerazette!!!uff
z uwagi na dalszą walkę z moim pokarmem o jego istnienie kupilismy wczoraj mleko początkowe NAN i jest na wszelki wypadek:dry:nie chciałabym mu go podawać ale jak bedzie trzeba to przeciez lepsze to niż głodne dziecko:-(
Marcel ma dalej problemy ze skórą...wydaje mi sie ze to kwestia uczulenia na pokarm jakiś bo ma wysypany wlot i wylot czyli buźkę i pupę...
pupe lecze już ponad 2 tyg. i choć widac poprawe o nie chce sie to wyleczyć do gładkiej skóry:-(
buźka - tez jest lepiej ale tez trwa za długo:-(natłuszczam mu ją kilka razy dziennie robiona maścia wit. i chyba pozostało tylko czekać...
czy Wasze dzieci łysieją???mój Smyk wytarzał sobie włoski z tyłu główki i na jednym boku (o dziwo, nie na ty na którym wciąż leży- śmiejemy sie z Łukaszem że mu je chyba wywiewa)juz widać jak nowe odrastają bo jest taki któciótki meszek ale póki co wygląda lekko śmiesznie:sorry2:nieproporcjonalnie...
a właśnie i główkę też ma jeszcze nierówną:dry:widać to zwłaszcza jak lezy na brzuszku i patrzy sie od tyłu na jego łebek;-)mam nadzieje że mu tak nie zostanie:dry:
 
Ninja - dzięki za info, na pewno ją kupię przed następnym szczepieniem;-)

Noc minęła o dziwo spokojnie, tzn. zasnęła o 22 i spała do 2 (rekord :rofl2:), później od 2:30 do 5 i od 5:20 do 6:30. Z tym że jak się budziła to tak "inaczej" niż zwykle kwiliła bo to nie był płacz. Teraz też momentami sama nie wie czego chce, ale ciesze się że nie ma gorączki :-)

W nas ostatnio demon wstąpił i seksikujemy się na całego :rofl2::laugh2::rofl2: hihi ciekawe co ja Ginowi powiem ... :zawstydzona/y:
 
:wściekła/y::no::crazy::no:U mnie szpital w domu!!!!!!!!!!!!!!!Stary chory,Jasiek mega przeziębiony i co...Gabrysia wstała dzisiaj z katarem-buuuuuuuuu.Nawet sobie nie popiszę bo marudna strasznie przez to że nie może oddychać-papa
 
Mamma zdrówka dla was
Weronika ale szalejesz;-):happy::rofl2:
Niekat tak mój łysieje ale u neigo tak bardzo nie widać bo nie miał długich włosów narazie wypadły mu z góry :-p
Ninja zazdroszcze wam tego spotkania:sorry2::-) zróbcie duzo foteczek;-)
 
Mamma - oby te choróbska szybko przeszły!

No też zazdroszczę, szkoda że jesteśmy tak po Polsce (i nie tylko) porozrzucane :baffled: Fajnie byłoby sie spotkać w realu!:tak:

U nas też włoski wypadają, ale jakoś tak nierównomiernie ... a są dosłownie wszędzie, nawet na smoczku Nelki je znajduje:baffled:
 
Mamma kurujcie się szybciutko!
Niekat moja Basia ma już łysy cały czubek głowy, boki i tył jeszcze dosyć gęste. No i główka ma bardzo nieregularne kształty.
Ninja w którym dziale szukać tej szczepionki na tej stronie?
 
Właśnie ja jestem na miejscu i mogłabym się spotkać ,ale cóż ospy po innych rozsyłać nie będę a poza tym dzieciory załatwione:-(
 
reklama
Ninja, Weronika, gratuluje (prawie) przespanej nocy. U nas z kolei rutyne dzis w nocy szlag trafil i maly skrzeczal regularnie od 2giej ale przynajmniej zasnal o 8:30am i mam nadzieje ze wszystkie swoje 3 dzienne drzemki ladnie dzis zaliczy.

co do szczepien to ja Wasze info tak sobie bezstresowo tylko przegladalam a tu sie okazuje ze nasz wyjaz do Waw wypada wlasnie na Jamie'go okres szczepien! (tu sie robi jak maluszki maja 8 tygs) wiec musze sie poduczyc co i jak w PL sie robi bo jeszcze nie wiemy na ile lecimy i moze trzeba bedzie malego zaszczepic tam! A zeby dziecko zaszczepic to chyba trzeba bedzie go zarejestrowac w PL prawda? Planowalam malemu zrobic tylko brytyjskie obywatelstwo i paszport, i o polskie nie aplikowac dopoki sluzba wojskowa w PL jest przymusowa, ale widze ze moze trzeba bedzie zeby go tam szczepic.


A czy ktos moze polecic dobrego pediatre w Warszawie? Chce J zrobic przeglad tez po polsku bo tu wszystko robia troszke inaczej (np nie skanuja bioderek).


Befatka, pisalas ze Twoja coreczke zaszczepili na cos tuz po urodzeniu? Pamietasz juz na co to bylo? Jamie'mu tylko wit K wstrzykneli.


malym i duzym chorowitkom zycze zdrowia a solenizatnom wszystkiego najlepszego! :-)
 
Do góry