reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Giza - dokładnie tak samo jak Ty, w nocy przewijam go przy słabym świetle, nie gadam i od razu odkładam do łóżeczka i głaszczę po buziaku, ale na niego to nie działa :-D
Ale za to dziś stał się cud - obudził się wprawdzie znów PUNKTUALNIE o 03.00 ale jak zjadł i go odłożyłam to pokwękał i zasnął :-D Przebudził się ok 05.00 i 06.00 ale jedynie po to by mu wsadzić smoka. W nagrodę mama wzięła go do łóżka i spaliśmy do 08.30 - REKORD!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-) (może wcześniej po prostu za szybko reagowałam na każde kwęknięcie mojego Maminsynka :-p)

Wszystkiego najlepszego dla Tosi i Jeremiego!!!:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Wczoraj przechwaliłam swoje dziecko i teraz mam: wstał tak jak od tygodnia o 03.00 i nie śpi do tej pory dłużej niż po 10-20 minut - no i jakiś niespokojny jest cały czas Biedulek :baffled: Do tego tak już często się do niego podnosiłam, że się nie ubierałam (zawsze zarzucam w nocy na siebie bluzę) i się podziębiłam - w nosie kręci, katar no i kicham raz za razem :wściekła/y:
Dałam teraz chłopakom kopa na dwór - zobaczymy... (aha - bo nie pochwaliłam się, że do końca maja będę miała małżona na wyłączność - urlop odbiera :-))
No i zaliczyliśmy seksik - wprawdzie nie klasyczny, bo z tym czekam do gina, ale było zajebiście :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Panie Jacku Remenowy - zdrówka zdrówka!!!

Skaba - puść eska jakby co , bo korzystam teraz z małżona laptopa i automatycznie jego gg tu się włącza, a ja zapominam przestawić na swoje.
biedaczyska - i Ty i Tymon:-(
my sexik nieklasyczny zaliczyliśmy 5 dni po porodzie:sorry2:
dzis przegląd podwozia - nie wiem czemu się na to cieszę...
 
Niekat ciekawe co cie tak cieszy z wizyty i gina;-):rofl2::-D
Ninja to pospaliscie troszke:rofl2:
Skaba to super ze z Marynia wszystko ok:-)

a ja dzis ide zrobic sobie pazurki jupi:rofl2:
 
Witajcie, ja tylko na chwilkę...
Cieszą mnie dobre wieści o waszych pociechach...

DAWIDKU I SONIU, BUZIACZKI DLA WAS!!!

Z Jolą po wczorajszej wizycie pielęgniarki wybraliśmy się dzisiaj do pediatry... od razu było ważonko i lekarz przepisał debridat oraz dał skierowanie do ortopedy na badanie bioderek...
dzisiaj jest dzień szczepień, więc dzieci co niemiara i krzyku też:-p ale kruszynka spokojna dała się zważyć i zmierzyć oraz pooglądać lekarzowi... ale byłam z niej dumna:-):tak:
Za tydzień mamy szczepienie, więc już nie pójdzie nam tak łatwo... a przy okazji, jak nazywa się ta maść łagodząca?

Jeśli chodzi o nocne spanko, to muszę się przyznać, że Jola jak zasnęła wczoraj około 21, to dzisiaj przebudziła się przed 4, tylko żeby trochę pociumkać cyca, zrobić kupkę i zasnęła... przebudziła się po 7... zuch dziewczyna:-D
Kochane, już niedługo nasze pociechy będą przesypiać całą noc...
Buziaczki :*
 
My dziś p szczepieniu, myślałam że mi serce pęknie :-(
Jak Pani Dr ją oglądała to była grzeczniutka - tak fajnie ją obserwowała :-) Ale po ukłuciu tak się rozpłakała że dr kazała mi dmuchnąć jej w pysio bo się "zaszła" :-:)-:)-:)-:)-( Bshe, czego tak dzieciaczki muszą cierpieć???
Dałabym się pokroić żeby mogła uniknąć tych choler*** szczepień!!!

Wróciliśmy do domu, zaczęłam ją rozbierać a ona znowu w płacz :-( A ja razem z nią - nie wytrzymałam:-:)zawstydzona/y: Efekt był taki że męzul musiał nas obie uspokajać. Teraz słodziutko śpi, dostała cyca, patrzyła na mnie z takim wyrzutem w oczkach ..... ale później nawet się uśmiechnęła do wyrodnej matki, cóż trzeba to przetrwać.

A ta maść to się smaruje przed ukłuciem??? Droga jest?? Cholerka czego jej nie kupiłam wcześniej?!?!?!:wściekła/y::angry:
 
Witam.
My juz po okuliscie, mamy zakrapiać solą fizj. a jak nie przejdzie to kolejny antybiotyk:baffled:
DAWIDKU I SONIU WSZYSTKIEGO DOBREGO!!:-):-)
Mała spi, ale czuje ze to długo nie potrwa..
Byłam dzisiaj z Milo u spowiedzi bo w sobote mamy rocznicę komunii a 24 maja chrzciny:-),
miłego wieczorku, pa:-):-)
 
reklama
Weronikaa - Emlą smaruje się grubą warstwę, godzinę przed szczepieniem i zakleja to miejsce dołączonym plasterkiem. Mała tubka chyba kosztuje ok 17 zł. Testowałam na sobie i faktycznie - zero czucia, ale krótko - przez ok 15 minut (dlatego trzeba pamiętać, by ja scierać bezpośrednio przed szczepieniem)
 
Do góry