reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Ja właściwie tylko na chwilkę zameldować się bo Julce niestety nie przeszło od wczoraj :-( cały czas płacze a my z K na przemian próbujemy ją uspić:-( - teraz jego kolej więc ja korzystam z netu - juz się nawet zastanawiam czy to na pewno po tym szczepieniu tak reaguje, zmierzyłam jej temperaturkę przez pupcię 37,6 więc po odjęciu 0,5 stopnia 37,1:baffled: już nie wiem jak jej ulżyć, nic nie pomaga a ja prawie z nią ryczę :-(

Skaba dobrze że Marsyia zdrowiutka :tak:a za szczepienie tak mało u was się płaci? :szok: u nas za 5w1 zapł. 110 zł a gdyby była ta 6w1 to płaciłabym .... 240 zł:szok:
Ninja no to wysapliście się chyba na zapas :-D
 
witam
dziś odwiedziłyśmy wszystkie babcie :-) niestety chyba będę 2 razy dziennie dokarmiać małą bo od wczoraj wieczorem mam maskarę biedna krzyczy aż zaczyna kaszleć nic nie pomogą noszenie kołysanie pierś tak jakby była zmęczona ale nie potrafiła zasnąć nawet już masowałam ją po brzuszku i nic :wściekła/y: w końcu padła ze zmęczenia na 30 min a później do piersi ale zasypia przy niej a jak na chwilkę ją odstawie to znów krzyk do tego takie przeraźliwy zrobiłam jej butelkę i zaczęła się śmiać i właśnie zasypia mężowi na rękach już tak drugi dzień :-(nie wiem co robić wydaje mi się że powinnam ją dokarmiać
co do @ to nie mam ale myślałam że przy karmieniu piersią nie ma teraz po waszych wypowiedziach przestraszyłam się bo chodzę w jasnych spodniach i może być niespodzianka :baffled:padam idę spać dobranoc
 
biedaczyska - i Ty i Tymon:-(
my sexik nieklasyczny zaliczyliśmy 5 dni po porodzie:sorry2:
dzis przegląd podwozia - nie wiem czemu się na to cieszę...
Zboczuchy!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-DNinja a jaki to sex nieklasyczny???:-);-);-):-D:-D:-D:-D
Wszystkiego dobrego dla Soni i Dawidka Buziaki slodziaki

Nie mam dzis sily nawet czyac co u Was pokarze sie jutro.Milego dnia buziaki 102
Jutro ide sobie dzidziunie zwazyc

 
Wszystkim 2mesięczniakom zdrówka i wszystkiego naj.naj..:happy:
To widzę że niektóre bobasy źle reaguja na szczepienia..Ale nie ma co się przejmować (za wczesnie),bo niektórw dzieci tak maja,niespokojne przez parę dni..czasem gorączka..(nawet dość wysoka)..Mojej siostry cała 3 chłopaków tak miała.. Antoska też po szczepieniu była taka niespokojna do wieczora..ale przeszło..Ja za 6w1 płaciłam cos 215zł. to b.tanio Skaba za nia płaciłaś..
Wczoraj zarejestrowałam mała na usg bioderek ,ma na 19 tego..Tylko pewnie sama z nia pojadę,bo P.nie wróci jeszcze z pracy..(ma na 16.00)
Jeszcze muszę umówić sie na "przegląd"..i do stomatologa..bo przez cała ciąże nie byłam :-(,aż wstyd!
Za to dzis idę do fryzjera:-)!..bo juz czuję się okropnie..Alexa zawozę do jednej babci,..a mała ze mna i druga babcią..w razie jakby zgłodniała:tak:..
Mój aniołek to budzi sie już od paru dni koło 5-6tej rano..tak że noce mam raczej przespane..(oby sie nie zmieniło.:tak:)
Co do sexiku ..nto ten "nieklasyczny" to jaki?????:-p:-p:-D:-D:-D:-D
...my zaliczylismy "klasyczny"..,ale narazie przerwa..bo jakos niema kiedy(tzn.ja padam zanim P.przyjdzie do łóżka)..zresztą musimy zdecydować się na jakieś zabezp.,nie brałam nigdy tabletek..więc sama niewiem..
Pozdrawiam serdecznie.wszystkie mamusie i synusie..córusie...:-):-)
 
a u nas po burzliwych chwilach wczoraj mała spała 5h oj ale się wyspaliśmy potem 25min karmienia i znów sen 3,5h :-)
na dzisiaj zaplanowaliśmy ogródek bo pogoda ładna
miłego dnia
 
hej hej:-)
Asze bedzie dobrze trzymam kciuki zeby obyło sie bez antybiotyku:-)
Niekat ja tez ciekawa jak wyglada nieklasyczny:-p:-D
Darina ja bym chyba dokarmiała jak odnosisz takie wrazenie zaufaj swojej intuicji;-):rofl2:
Kasia a płacze ci przy jedzeniu? bo moga to byc uszka lub boli ja gardełko , najlepiej sprawdzić u lekarza:tak:

a ja wczoraj zrobiłam coś dla siebie :rofl2: wreszcie mam tipsiki po długich 4 miesiacach znow mam i ciesze sie jak głupia:rofl2::-D wiecej mi nic do szczęscia nei trzeba;-)
 
hahahahaa, się dopytują o ten nieklasyczny jakby miały po 15 lat, :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p, a już Befatka to na pewno wszystko przerobiła, hahahahahahahaahahahahahah:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Dziewczyny - co do cen szczepionek: polecam stronę Dbam o Zdrowie - portal o zdrowiu i apteka online - www.doz.pl - tam się rejestrujecie, zamawiacie szczepionkę i odbieracie ja za 2 dni w wybranej przez was aptece - płatność przy odbiorze - ja za 6w1 zamówiłam tam za 172 zł.

Moje dziecko spało w nocy najpierw 21.00-01.00 a potem 01.30-03.00 i 03.15-06.00 REKOOOOOORD!!! (sorki, że może już z tym przynudzam, ale dla mnie to cud):-p
 
reklama
Mrowa - wyspana?? ja fruwam!! :-):-):-):-)


A dziś, z racji tego, że jestem w Częstochowie, umówiłyśmy się ze Skabą i jej Marysią na spacerek :-) Pierwszy BabyBomoomowy zlot ;-) (a że 2 osobowy, to trudno - będzie miał z czego się rozrastać):-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry