reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam, znowu znalazłam chwilkę - pomiędzy bawieniem Emilki a kąpielą. Nie byliśmy w końcu dzisiaj u neurologa, bo pani doktor przełożyła wizytę na środę. Po długich chwilach wiszenia na telefonie udało mi się tez zapisać Emilkę na wizytę u neurologa z NFZ (w planach miałam i nfz i prywatnie, bo co opinia dwóch lekarzy, to nie jednego).
Niekat - Ja też cały czas mam problem z karmieniem. Rano mam jeszcze tyle mleka, że Elika się najada, ale wieczorem jest kiepsko. Cały czas ją dokarmiamy. Jutro spróbuję zapisać się do poradni laktacyjnej, bo już nie wiem co robić.
Ja z seksikiem czekam do wizyty u gina - już jestem zapisana po ksiażkowych 6-ciu tygodniach.
 
reklama
Weronika jak moj sie boczy to tez nie ma dla neigo obiadu a czasem nawet chleba:-D:sorry2:i tez jestem zołza:-p:rofl2:
 
Czesc kobitki
A Wy o seksie znowu zboczuchy;-)Ja tez nie pamietam co to jest w ogole:-( Tutaj jest super jesli chodzi o antykoncepcje wszelkie tablety ,zastrzyki,prezerwatywy i implanty sa za freeeeee.No i jak jak GP przepisuje lek dla dzidzi to tez idzie sie tylko z recepta do apteki i daja za darmoche.

U nas prawie ok.Chodzimy na spacerki i mam nowa kolezanke z rocznym synkiem ktora jest super i strasznie sie ciesze ze w koncu poznalam jakas normalna polke z sasiedztwa bo tu ciezko o takie.Ludzie sa strasznie zawistni i jak zarabiasz choc 5 funtow wiecej to juz jestes wrogiem.To chore ale coz...
A tak w ogole to mam zalamke i wyc mi sie chce az mnie glowa boli:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(Dlaczego zycie jest tak poj***ne i okrutne dla dobrych ludzi???????:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

Nie mam ochoty pisac o tym na publicznym forum moze zalozymy nowy watek na zamknietym gdzie kazda bedzie mogla sie wygadac i wyzalic bez ryzyka ze np sasiadka czyta o jej problemch.Co Wy na to??
Pozdrawiam
 
hej hej! my znów cały dzień na świeżym powietrzu:-) rewelacja:-):-)
byłam też wreszcie zważyć dzisiaj Marysię:-) mała waży 4850g - w półtora tygodnia 300g - kamień z serca:-)

asze świetne kolorki:-) bardzo twarzowe:-) i spóźnione, ale szczere - najserdeczniejsze życzenia!!

weronikaa u nas nigdy nie ma szans na ciche dni.. ja nie wytrzymuję i się wydzieram:-D wykrzyczę co mam wykrzyczeć.. zakropię łzami i jest ok:-) ale dawno już się nie klóciliśmy, bo jak stwierdził mój mąż - przy dwójce dzieci nie ma na to czasu :-) ja też w czwartek na szczepienie.. w końcu:baffled:

ninja wskocz na gg to obgadamy co i jak:-) może jest więcej chętnych mam na spotkanie?;-)

w sprawie seksiku to ja zapoczątkowałam po 3tyg,, ale potem była spora przerwa ze względu na brak sił na cokolwiek, a teraz jest już ok.. siły i chęci się znalazły:tak::tak:a tabletek nie będę brać - mój mąż, jak weronikii, jest całkowitym przeciwnikiem, ale gin też nie zaleca ze względu na tą moją cholestazę - wszystko co hormonalne jest niewskazane..

cicha mnie perspektywa nadejścia lata baaardzo mobilizuje do ćwiczenia brzuszków.. a w szczególności planowany wypad z moimi znajomymi z pracy:tak:

giza my ostatnio ciągle na wsi i nie mogę Bartka do domu ściągnąć.. ale ja też mu się nie dziwię:tak:
doris czekamy na wieści od neurologa.. i trzymam kciuki za powodzenie w karmieniu:-)
 
befatka też miałam zaproponować taki wątek na zamkniętym, bo nie wszystko można tu napisać, a czasem człowiek potrzebuje się wyżalić..a zatem jestem za!!!
 
chyba się troszkę pospieszyłam i założyłam na zamkniętym wątek o wymownym tytule $%#*&^(#&$#@*&^#^*%$ ;-) mam nadzieję, ze nie macie mi za złe, że nie poczekałam na wiecej opinii:zawstydzona/y:
 
hej sporo nie pisaam ae ze tak powiem zapierdziel mam jak nie wiem mamy z niko ze dni albo jeszcze gorsze jego kokoi zaczynaja sie od 11 a koncza o 21 kiedy zasnie chyba ze to nie koki tyko nie wiadomo co ae drze sie tak ze juz sasiadki u mnie byy co ja robie z dzieckiem hahaha a to chyba nie moja wina ze on sie tyko drze tak ze mi uszy odpadna ostatnio w ciagu 4 dni moj rekord w dlugosci snu trewal 30 min wszyscy z domu sie ewakuowali w weekend bo stwierdzii ze nie zniuosa tych krzykow ...słodki ten moj bobas ae cholerka wyciska ze nnie resztki cierpiwosci :p i w ogole zrudziay mu wosy na totanie marchewkowe a teraz lysieje...:p
 
witam po kolejnej przerwie

wszytskim miesięczniakom, dwumiesięczniakom i trzymiesięczniakowi naj, naj,najlepsze życzonka:-)
Asze spełnienia marzeń :-)- sliczna fryzurka:tak:

dziś zostawiłam u mechanika duuużo kasiurki, o wiele za dużo :wściekła/y: tym bardziej że w ten piątek idziemy na 40-stkę do szwagra, za tydzień na przyjęcie a za 2 tyg mamy chrzciny no i kaska jest nam potrzebna:crazy:


dzięki zawiesince DEBRIDAT kolki jakby ustały ale za to zaczął się inny problem:wściekła/y: Julka mniej śpi a więcej bawi się z nami lub sama się czymś zajmuje po czym jest taka zmęczona że nie może zasnąć no i zaczyna się płacz - poczatkowo "miauczy" jak kotek po czym zaczyna się prawdziwy ryk który tak ją zmeczy że w trakcie momentalnie ucina i śpi, trochę się zdrzemnie i przez jakiś czas znów jest rześka do czasu kolejnego zmęczenia i tak wkółko :no: poza tym dotychczas brała smoka do buźki na wymianę za rączkę lub paluszek :-D a od kilku dni wpycha łapki a jak próbujemy wymienić je na smoka to zaczyna się wycie:szok::szok::szok: czy wasze maleństwa też tak robią?? czy jest możliwe teraz oduczyć ją wkłądania paluszków lub piąstek do buzi?:baffled:

co do seksiku to też nie pamietam co to :baffled: co prawda biorę juz od kilku dni cerazette ale na razie nie sprawdziliśmy ich skuteczności:-(wieczorami marzę o tym żeby zasnąć jak najszybciej a K wstaje codziennie po 4 więc wieczorkiem pada szybciej ode mnie no a w ciągu dnia Julka dopomina sie o uwagę:sorry2:
 
skaba - dobrze kobieto zrobiłas:tak:
sabincia - trzymaj się
ja nie jestem zołza, u nas jak jest kłótnia to żadne z ans nie zostawia tego tak o! zazwyczaj nie mija kilka godzin i wszytsko jest wyjasnione.Trudno zasnac jak nie jest wyjasnione:-p
 
reklama
Witam!!My juz po mojówce-było super.Byliśmy w Sopocie,pogoda jak wszędzie-trochę słońca trochę deszczu-a ludzi tylee...Niektórzy nawet w morzu się kąpali:sorry2::baffled:Mąż mi zafundował hotelik ze spa także żyć nie umierać(szkoda,że już koniec).Podrózy trochę się bałam-w tamtą stronę trochę za pozna wyjechaliśmy i mała pod koniec świrowała nam już(trwała 10 godzin z korkami,więc jej się nie dziwię),ale do domu jechaliśmy już 7 godzin w nocy i luz(spała cały czas z przewrą na karmienie oczywiście).
Dzisiaj za to wybraliśmy się na szczepienie i co...guzik.M ma jakąś plamkę na plecach od tyg.,która okazała się półpaścem:crazy::baffled:Musimy czekać 2 tyg.(mam nadzieję,że nam się jakaś ospa nie rozwinie u Jaśka ani u małej)-ja już ospę miałam,więc mnie "tylko" ew.grozi ten półpasiec cholerny.Ale jedyne pocieszenie z dzisiejszej wizyty to że Gabi waży już 5500.Pozdrowionka bo idę spać
 
Do góry