reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
heh ogolnie nie mam zastrzezen do mojego /J. duzo mi pomaga i zmienia mnie przy malej zebym mogla sobie pospac ale mala plakala prawie 5h bez przerwy nie wiem z kad miala tyle silyTo w sumie nie byl placz tylko wrzask az sie zapowietrzala.A on ma grypsko i strasznie go glowa boli zeby nie bylo wcale go nie usprawiedliwiam bo mnie wkurzyl,ale nie jest zly.Poszlo o to ze kazal mi podac jej srodek na kolki a ja nie chcialam bo podalam jej 30min wczesniej przed karmieniem i zaczal mi mowic co powinnam robic jakby sam wiedzial lepiej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Serdeczne zyczonka dla Tosi i Marcelka.Buziaki dla Was :)

Niekat -ja tez mysle ze u Ciebie to moga byc kolki mam to samo tylko duuuzzzo dluzej:szok::-(
My tez znowu mielismy jazde walczylam z mala od 23do 2 pozniej zasnelam z mala na brzuchu spalysmy ok pol godzinki a pozniej jazda do 4,30a pozniej 15 min spania i 30 usypiania tak do 7rano.Jak J. wrocil z pracy znalazl mnie zwisajaca z kanapy z reka na bujaczku bo tylko tam teraz spi moja pindzia lozeczko i spanie z mama jest be...Wiem ze to nie zdrowe dla jej pleckow ale nie mam juz innych pomyslow choc juz tyle madrych porad przeczytalam.Pozniej tatus opiekowal sie mala a mama pospala ok 3-4h.Dzis w dzien jest to samo:-(ale nikt nie mowil ze bedzie latwo wiec musze dac rade.
Milego wieczorka i spokojnych bezkolkowych nocek.Buziaczki
 
Przemku, słodkie buziaki z okazji urodzin :*

Tosia słoneczne uściski od cioteczek na drugi miesiąc!!!!

Tosiu, wszystkiego najlepszego na pierwszy miesiąc!!!

Marcelku, żyj nam sto latek!!!

 
Beafatka, Niekat wiem co czujecie... kolkowe noce też mamy, aż sama wczoraj dostałam bólu brzucha i jeszcze płakałam, bo Jola akurat miała atak bólu... na szczęście mama mi pomogła, bo oczywiście A pojechał do kumpla na urodziny i przyjechał przed północą... :no::szok:i jeszcze był zły, że teściówka siedzi z małą (bo są na ścieżce wojennej) a ja mogłam po niego zadzwonić:wściekła/y::szok:
A poza tym jak mała zaczyna płakusiać, to słyszę tylko radę: pewnie jest głodna... daj jej cyca:angry::wściekła/y:
 
Witam Was dziewczyny!!
NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA DLA PRZEMKA, TOSI, MARCELKA I TOSI:-):-):-)
U nas pogoda piękna, więc dużo spacerujemy, dzięki temu Zuzia więcej śpi. dzisiaj odwiedziła nas moja mama więc zrobiłam sobie porządki w szafach:tak:
Sabincia duzo zdrówka dla Nikosia!! Bedzie dobrze!!:-)
Miłego wieczorku i przespanej nocki:-) Pa :-):-):-)
 
reklama
Do góry