reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Tak dziewczyny rodzace trzymajcie sie :D

A ja wyspałam sie jak niewiem pracowałam troche nad synkiem i udało mi sie nauczyc go ze miedzy 23-24 200 ml :) ( żarłok z niego straszny) je ostatni raz i spi cała noc az do 8 w porywach do 9 :D a ja sie wysypiam i jestesmy oboje zadowoleni :D a teraz jeszcze jak mama jest to moze jestem ie dobra ale robie mu jesc przewijam i podzucam mamie :p a ona juz go karmi wsadza do fotelika i gadaja sobie ona szydelkuje a mały oglada swiat i jak to mowimy uprawia zycie towarzyskie a ja dogorewam w łózeczku do 11 :p:p korzystam poki moge hehe :) Dzis w Krakowie piekna pogoda az by sie chciało wyjsc na spaer ale kurcze jeszcze czekamy na wozek bo firma przewzowa nie działa w soboty i jutro dopiero bedzie bryczka :D Dzis w gole mam dobru humor :p:p ale zobaczymy na jak długo :p pozdrowienia i całusy dla wszystkich BB cioteczek :D
 
Witaj Sabinko, no to fajnie już przygotowałaś Nikosia do przesypania nocy... a poza tym pomoc mamy jest nieoceniona;-) żeby sobie poleniuchować w niedzielny poranek:tak:
Szkoda, że nie uda wam się wykorzystać pięknej pogody na spacerek, ale nie ma się co martwić... jutro jeszcze czeka nas ciepełko:-) więc nic straconego...
Życzę dobrego humorku jak najdłużej, a sama zaraz znikam na niedzielny spacerek z małą w brzuszku...:-D
 
Beti :) Kozystaj wyspceruj sie powdychaj wiosennego powietrza i promieni słoneczka dobrze to robi :) małej w brzuszku i tak sie pewnie spodoba :D
 
U nas też ładna pogoda, tylko znowu wieje :-( I nie wiem czy pójdziemy na spacer. Może po obiedzie.
Miałam nadzieję, że będą już jakieś wieści od dziewczyn, a tu cisza :no:
Sabincia, to ładnie śpi Nikoś. A mamę jak najbardziej wykorzystuj póki jeszcze jest u Was :tak:
 
Witam!!
Piszecie tyle, że nie nadążam!!
Michałku wszystkiego dobrego z okazji 1 miesiąca!!:-):-)
Stefanna, Befatka powodzenia!!:-):-)
mała śpi, za chwile obiadek a potem dłuuugi spacerek, pogoda prześliczna!!
Lecę poczytac resztę, a tyle tego jest!!
 
Giza ładnie spi , pieknie je dopiero co wrocilismy ze szpitala i kariłam go pogodz zeby zjadł 50 ml a teraz wchłania po 200 za jednym razem ;] heh chyba bardzo chce dogonic kolegow i kolezanki ;] a co do tabletek to dzieki za rade mam jeszcze 2 opak to je skoncze i zmienie bo i tak ide na cytologie i badania ;]
 
Sabincia to sie tylkoc ieszyć ze Nikos tak ładnie je i przesypia nocki:-) zazdroszcze ci tego jego spania:tak:
u nas tez pogoda pikna:-) wybyczyliśmy sie na polku i wyspacerowaliśmy rodzinnie a teraz jedziemy do znajomych:-)
 
My też już byliśmy w lesie na spacerku a teraz obiadek się dogotowuje ale pachnie fajnie fileciki z kurczaka :-)

Ciekawe czy dziewczyny już po wszystkim? Oby. A u mnie cisza. Pewnie dotrwam do tego wywoływania.
Beti mi już tam o szpital nie chodzi, byleby się coś w końcu ruszyło. Ale jestem już 7 dni po terminie, więc już najwyżej 7 dni mi zostało do spotkania z córeczką:-D
 
reklama
Cześć Dziewczyny - już od wczorajszego wieczora jesteśmy w domu! Na razie się "organizujemy". Dziękuję Wam wszystkim za życzenia i trzymanie kciuków.
O , muszę lecieć!
 
Do góry