reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Hej dziewczyny!!!
Widzę,ze sie zaczyna coś dziać i przyśpieszać na tych marcóweczkach:tak:. No ale za 5 dni mamy już naprawdę marzec:tak:.

Giza i Darinia- żeby wszystko poszło szybko i sprawnie, a najwazniejsze i tak dobro naszych dzieciątek:-). Trzymam kciuki za Was;-)

Sabincia- Ty jesteś już w dość komfortowej sytuacji, bo na powrót Nikosia wszystko możesz uszykować na tip-top:-D
 
Mrówa no teraz Twoja kolej... potem Dusia i Marzena78 - ona już jest w szpitalu, jak pisała wcześniej no i Darinia... ona biedula tez czeka na cc
 
zgodnie z listą marcowych mam to teraz czas na gizę i mrowę:-) ale rzeczywiście ciekawe jak Dusia..
 
Witam wieczorową porą. Na wstępie WIELKIE GRATULACJE DLA PRZYSZŁEJ_MAMUSI!!! Super że Tosieńka jest już z drugiej strony brzuszka, no i waga na 5+ :-D Szkoda tylko że tyle ją wymęczyli :-(

Giza - oby i Tobie poszło tak szybko jak Marteczce i Zolinka pojawiła się bez problemów :-D

U mnie niedziela minęła superowo! :-D Najpierw pojechaliśmy odwiedzić dziadków, później obiadek i dłuuuuuuuugi spacerek. A do tego cudowna pogoda, cieplutko i słoneczko świeciło ......... mmmmm :-D:-D:-D Oj już dawno takiej niedzieli nie było. Śmiałam do mężula że strasznie nam tu brakuje na tym spacerku wózeczka z Niunią :-:)-D:-D:-(

No i czekam na to nieszczęsne opadnięcie brzuszka, pytam kogo popadnie czy może "już" ale nic z tego na razie :wściekła/y:
A jutro idziemy do Ginki, może ona coś "wynajdzie" i ruszy Nelcię do wyjścia.
 
Ale czsa leci..naprawde w czwartek bedzie miesiac jak urodziłam a pamietam jak Was podczytywałam potem sie ujawniłam to jeszcze taki brzuszek nie brzuszek był :) tak szybko to mija , ze nim sie obejrzymy to juz dzieciaczki będa miały pół roczku potem roczek eh czas naprawde syzbko płynie dopiero pamietam jak poznałam mojego M a tu juz 6 rok nam idzie :D
 
Marteczka fajnie że wreszcie wróciłyście - GRATULACJE dla Ciebie , Męża i Zuzi !!!!!

Przyszła Mamusiu wielkie gratulacje, masz to wreszcie za sobą a Tosie przy sobie :-)
Sabincia no to pewnie liczysz juz dni do powrotu Nikosia do domku
 
reklama
Oj Sabincia - ucieka ten czas aż ciężko to czasem ogarnąć :sorry2: No ja też jak przypomnę sobie jak zrobiłam teścik i zobaczyłam 2 kreseczki :-D a to już 9 m-c leci (kiedy to zleciało?!?!?!)
I jak pomyślę wstecz, to z mężulem leci nam już 29m-c (2,5roku) małżeństwa a w sumie 10,5 lat bycia ze sobą!!! A wydaje się że to może z rok - dwa ..... :sorry2:


No i widzę, że Marteczka dodała na NK kilka fotek Zuzi :-D
 
Do góry