reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
PrzyszłaMamusiu- GRATULUJE !!!!
Giza - wracajcie szybko bo nas tu coraz wiecej rozpakowanych a Ty zawsze na wszystko masz pomysł :D
 
Hello
P.Mamusiu Serdeczne gratulacje!!!!
Masz juz w koncu swoje malenstwo ze soba.Swoja droga to niepowazni Ci lekarze tyle Cie meczyli.Wracaj do nas szybko.

Gizia ja tez zycze Ci błyskawicznej akcji i szerokiego rozwarcia.Oby gładko poszło :-)
Witaj Doris fajnie ze do nas wracasz
Ciekawe co tam u Darini??
Niekat zazdroszcze Ci tego opadniętego brzuszka nie moge sie doczekac kiedy mi opadnie moze minie mi w koncu ta cholerna zgaga
Miłej niedzielki kochane........:-);-)
 
U Gizy sie wszystko wyciszyło:-(i chyba ja zostawia na patologii:baffled:
u mnie tez cisza w eterze;-)
Doris no wreszcie sie postarałaś z tym netem czekam niecierpliwie:tak:
 
Oj widzę, że u Gizy to co u mnie sie przytrafiło:baffled: nie może być nic gorszego:no:, oby się rozwinęło:tak: i wszystko dobrze skończyło:tak:
 
od Darini tez nie mam najlepszych wieści:-:)

U mnie wysokie ciśnienie i puchnę pewnie cc, ale czekaja nie wiem na co może za tydzień dostaje tu już kota ale trudno pozdr.

i drugi sms:

Internista kazał rodzić mój gin też tylko ordynator czeka aż to będzie konieczność wytrzymam

i oczywiście gratulacje od Darini dla wszystkich rozdwojonych:-)

jeju ja się niedawno denerwowałam na naszych ginów, że przyspieszaja porody i cc robią na życzenie, ale jak za wszelką cenę chcą, żeby kobieta urodziła sn to chyba jeszcze gorzej (pamiętam jak Przyszła Mamusia pisała, że w jej szpitalu kładą nacisk na poród sn i że na pewno nie będą jej cieli bez potrzeby - no i się biedna wymęczyła):no::no::no:
 
reklama
doris wracaj czym prędzej, bo nam cię brakuje:-):-):-)

Sabincia no i wreszcie optymizmem zawiało:-):-):-) jeszcze tylko 3 nocki i bedziesz miała Nikosia przy sobie:-):-):-) baaardzo się cieszę:-)
 
Do góry