reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

AsiaM- w Poznaniu KTG można zrobić w szpitalu.
W Raszei na ul. Mickiewicza za 25 zł, na Polnej za 30 zł bez skierowania a ze skierowaniem za darmo ( tak słyszałam)
W św.rodzinie podobno nie robią od tak sobie, tylko jak coś sie dzieje.

Ja byłam w Raszei w weekend późno i to robia na izbie przyjęć.
 
reklama
Witam sie 2 w 1. Jedna krótka nocka i tyle wydarzeń!!!!
Marteczka Zuzia jest prześliczna:-):-):-)
PrzyszłaMamusiu GRATULACJE!!!! Oj czuję, że tam się działo i że nieźle ją wymęczyli:baffled: ale najważniejsze że ma juz Tosię:-):-)
Giza trzymaj się, szybkiego rozwarcia!! zaciskam kciuki:-)
Kasik szybkiej przeprowadzki, płytek i zdrówka dla Arusia:-)
Ciekawe co tam u Darini?:confused:
 
U nas dzisiaj piękna pogoda, słoneczko i +15, przydałby sie spacerek, ale w zadne buty nie wchodzę:wściekła/y:, od biedy adidasy:baffled:
Jestem za nowym wątkiem:tak:
 
O rany!!!
Marteczka Witaj nam kochana wreszcie - twoja Zuzia taka cudna ze znów sie rozrzewniłam:sorry2:nie dziewie siez e zmęcozna nie jestes po takim porodzie króciutkim i takiej labie...:-p;-)
Przyszła Mamusiu gratuluje Tosi:-Dale dla równowagi Ty miałam strasnzie długi ten poród - aż mnie ciarki rpzeszły jak rpzeczytałam 16 h przy pałnym rozwarciu i 2 H parcia... ze tez wczesniej nei zdecydowali sie na CC....Ale najwazniejsze że Tosia juz z Tobą i teraz pewnie sobie odpoczywasz i cieszysz córenką:sorry2:
Giza - zycze porodu bardziej jak u Marteczki:tak:szybkiego i zebyś wróciwszy mogła nam napsiać ze nie czujesz jakbyś rodizła - w sumie sobie tez tego życzę:sorry2:
JESTEM ZDECYDOWANIE ZA WĄTKIEM Z RELACJAMI PORODÓW!!!!!
A u ans wczoraj była w domku imprezka bo Tato miał imieniny... potem oczywisćie mój mężuś był napalony na mnie a ja na niego wieć pół nocki były igraszki i dziś rano nie moglam wstać z łóżka... nie dosć ze musiałam co chwila siusiu to brzucho bolał (nadal boli) jakby mi Marcel się zsuwał co chwila coaz nizęj.... no i jest nizej BRZUCH MI OPADŁ DZIEWCZYNY - dlatego tak dziwnie mi teraz....:sorry2:do porodu zostało mi ok 3 tygodni ale coś czuję coraz wyraźniej ze bedzie prędzej....
kiedy opadł mi brzuch z Oli to dwa tygodnie póxniej była na świecie
 
Marteczka cuuudowna Zuzia!!!:-):-):-) Taka zalulana na obu zdjęciach - ciekawe czy faktycznie taki z niej śpioszek?
Gratulacje dla PrzyszłejMamusi!!! Biedulka tyle się namęczyła:no::no: A w dodatku chyba planowała poród bez ZZO:baffled: I ona i jej lekarka miały jednak przeczucie co do tego CC:-( Najważniejsze, że Tosia już jest po drugiej stronie cała i zdrowa, a o bólu szybko się zapomni:tak: No to Przyszła Mamusia już nie taka przyszła...
No a teraz trzymamy kciuki za Gizę i Darinię, chyba są następne w kolejce...:tak::tak:
 
ello!

Marteczka dobrze, ze już jestes z nami!! Zuzia naprawdę śliczniutka:-):-):-)

Przyszła Mamusia (już nie "przyszła":-)) GRATULACJE!!!!!!!!:-):-):-) ale aż mnie ciarki przeszły.. cos te nasze marcówki nie mają łatwo.. ale najwaznijsze, że dzidziusie zdrowiutkie:-):-):-)

giza rozwieraj się kobieto!!!:-) trzymamy kciuki oby szybko poszło:-)

własnie wróciłam z mszy z błogosławieństwem dla kobiet ciężarnych w Lesniowie (Sanktuarium Matki Boskiej Leśniowskiej Patronki Rodzin - na jej cześć Książek napisał swoje najnowsze oratorium).. zabralam was tam wszystkie ze sobą - obyśmy wszystkie szczęśliwie urodziły nasze zdrowiutkie maleństwa:-)
 
Hej wszystkim wczoraj jednak juz nie dalam rady wysiedziec na kompie bo padalam a za chwilke lece z obiadem do mojego M!
Marteczka sliczna ta twoja Zuzia:-):-):-):-)
PM gratuluje!!!:-):-):-) oj ale porod masakra ladnie cie tam wyszarpalo i 2h parte masakra !!!:szok: Ze dali ci sie tak meczyc!!!:wściekła/y::no:
Giza-to szerokiego rozwarcia i sil do parcia!!!:tak::tak::tak::tak: 3maj sie
Dzieki wszystkim za zdrowko dla mnie i Aruska:-D:-):-)
Milej niedzieli-mnie cos brzuch boli ale to raczej po wczorajszym!!!:baffled:
 
Oh Shit!!!To już się sypnęło:szok::szok::szok:
Dzięki dziewczyny,że wam się córa podoba;-),Mrówa buźka dla Melci niedługo będzie miała swojego to się pewnie ucieszy:tak:
Biedna P.Mamusia,niepoważni żeby tyle dziewczynę męczyc!!!:angry:ja sobie nawet nie potrafię tego wyobrazic:no:
Giza życzę strzału jak z armaty:-D,bo mi pod koniec brakło tchu i siły.:sorry2:
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Marteczka, PrzyszłaMamusia - WIELKIE GRATULACJE!!!

Ale długo mnie nie było... Dzisiaj też wpadłam tylko na momencik, ale już niedługo (w tym tygodniu) będę miała w domu internet i zacznę się częściej udzielać. Póki co, to Was wszystkie serdecznie pozdrawiam!
 
Do góry