reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Amie witaj fajnie ze wróciłaś:tak:moja ma pełno tych właśnei gadżetów dla lalek ostatnio były z lalka i dostała od teściów na mikołaja zestaw w którym jest łózeczko, wanienka i akcesoria dla lalki;-)
mamie spadły płytki ale została wypisana ze szpitala:-)
 
reklama
Moja 3-tygodniowa bratanica (widziałam ją raz w szpitalu, ale nie mogę się doczekać jak będę w Wawie pod koniec stycznia żeby znów ją zobaczyć) :-)

Może Tymon będzie troszkę do niej podobny ;-)
 
ninja - bratanica śliczna :-)

ostatnio w gazecie widziałam noworodki z naszego szpitala i była tam mała Zuzia 5kg wszyscy się śmieją że nasza też taka będzie:baffled:
w 32 tygodniu miała już 2100g



 
ninja - sliczna dzidzia ! porownay do Twojej juz niedlugo


Mam 'znowu' do Was pytanie. .. Od jakiegos czasu dosc powaznie boli mnie w krzyzu. To normalne. Natomiast jakies 2-3 dni temu zaczelo mnie bolec jakos tak w kroku. I nie wiem czy to sa jakies sciegna czy miesnie czy tak jest OK czy mam sie denerwowac.
Czesto ogromna trudnosc sprawia mi przewrocenie sie z jednego boku na drugi, boli cholernie podczas np wchodzenia czy wychodzneia z wanny czy prz takim ruchu jak sciaganie buta przytrzymujac but druga stopa... Cholera mnie juz bierze bo czuje sie jak stara babcia i nawet mi sie juz narzekac nie chce. Mam sie martwic tymi bolami czy nie?
 
Ninja śliczna dziewczyneczka!!!:tak:
Iza&Marcin ja tez mam takie bóle, takie uczucie ciągnięcia, jakby dzidzia zaczynała torować sobie drogę, czasami boli na prawde bardzo boli aż nie mogę chodzić, ide w sobote do gina to bede pytać co to
 
reklama
Marteczka- Ja mam anemie od prawie poczatku ciazy i tylko trzeba brac zelazo no i jesc duzo rzeczy kture maja zelazo. A wyniki zawsze w ciazy sa nizsze to moze nie masz sie czym martwic.

Dusia
- ja mam żelazo w normie a czerwone płytki i hemoglobinę poniżej normy, więc nie zawsze to zależy od żelaza.

Iza -
1. bóle krzyżowe występują u większości dziewczyn (piłka i ćwiczenia rozciągające kręgosłup pomagają bardzo!)
2. mi również ciężko przychodzi przewracanie się z boku na bok i czasem aż coś zaboli, ale nie potrafię tego określić za bardzo (myślę, ze inne dziewczyny też to mają ;-))
3. bóle krocza ciężko tu określić w Twoim wypadku co to jest - ja po wczorajszych ćwiczeniach (przedobrzyłam) czuję się jakbym wywinęła orła na lodzie - za bardzo się porozciągałam i łażę dziś kaczym chodem tak mnie całe okolice miednicy ciągną :-D:-D:-D
 
Do góry