reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Cały czas jestem z Wami,w większości odpoczywam, dalej łażę z zapachem w aerozolu (wszystko wokół nadal śmierdzi) W następnym tygodniu idę na pierwsze USG w zasadzie to sie trochę obawiam, czy wszystko będzie w porządku i takie tam. łatwiej mi jest jednaj jak was dziewczyny czytam, jesteście jakby trochę przedemną więc wiem co może mnie czekać,a z tym żyję się łatwiej.
skaba1- dziękuję za wpisanie na listę jest mi bardzo miło, że jestem jedną z Was:-)
Ewa-Krystyna jesteśmy z Tobą. Nie zamartwiaj się choć wiem, że to łatwo napisać gorzej wykonać, ale nie daj się nadzieja to w większości sukces.

Idę na mały spacer, nie jest zbyt ciepło, ale i nie zimno, więc myślę że pogoda dla mnie w sam raz na spacer z Natalką.

Trzymajcie się dziewczyny, bo wtedy to i ja się trzymam :-D
 
reklama
Czecs Dziewczyny! U mnie nic nowego zaraz do pracy trzeba leciec a tak mi sie nie chce. Strasznego lenia mam w tej ciazy. Bym tylko lezala i jadla:-D. A wlasnie mam taka ochote teraz na jakies ciasteczka i placuszki:zawstydzona/y: Az mi sie snilo rano ze bylam w Polsce i ciocia mi napiekla tyle ciast ze nie wiedzialam za co sie brac, szkoda ze to tylko sen :-(Ale to nic zaraz jade kupic sobie jakies ciasteczko :-)

AMK - No to super ze wszystko sie wyjasnilo i ze jest w pozadku. Dziekuje za Gratulacje ale tak szczerze muwiac to juz bym to chciala miec za soba :-) Troche sie denerwuje.
Agatkaa - To musi byc straszny bol, tez tak nierac dostaje jak zle spie ale zaraz przechodzi i nie znam zadnego leku na to. Ale tak jak ninjacorps muwi moze masci wlasnie takie rozgrzewajace pomoga. Tylko puzniej owin sie szalem jak siedzisz w domku. Chyba lepjej wtedy dziala.
 
witajcie...
ja sie bede musiala pozegnac... wlasnie rozmawialam z moja doktor rodzinna i niestety moje wyniki wskazuja na ciaze obumarla.... jeszcze bede miec dwabadania krwi dla potwierdzenia....
jednak jak juz sie troche pozbieram to bede wam dalej kibicowac :tak:...
wszystkiego naj dziewczyny!
 
Ewa-Krystyna, buziaki dla Ciebie. Jak tylko będziesz miała ochotę, to zajrzyj do marcówek.
Wczoraj ciężko było mi się ruszać, tak dokuczał mi kręgosłup. Ale dzisiaj byłam na basenie i jest dużo dużo lepiej. A jutro idę na masaż. Też powinien mi pomóc.
Nie wiem, czy Wam pisałam, że "pozbyliśmy" się dziecka na dwa tygodnie. No i strasznie za nim tęsknię. Ale wiem, że z babcią i dziadkiem jest mu bardzo dobrze. W piątek jedziemy go odwiedzić i już się nie mogę doczekać.
 
Ewa-Krystyna tak strasznie strasznie mi przykro:-:)-:)-( nie wiem co powiedzieć... ściskam cię bardzo mocno i myślami jestem z tobą... ale wierzę, że na pewno ci się uda i niedługo nam o tym doniesiesz...
 
Ewa-Krystyna brak mi słów. Bardzo mi przykro, że Cię to spotkało i że musisz teraz przeżywać trudne chwilę. Wiem jak Ci ciężko. Trzymaj się Kochana, jeszcze słońce dla Ciebie zaświeci ...
 
reklama
Ewa-Krystyna jest mi strasznie, strasznie przykro :-(. Miałam ogromną nadzieję, że ta informacja nie nastąpi.:no: Ale jestem przekonana, że niedługo nas odwiedzisz i pochwalisz się dobrą nowinką a my wszystkie będziemy ci kibicować. Tymczasem odpoczywaj i trzymaj się kochana!!

Buziaki!
 
Do góry