reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

witam sie na minutke,bo zaraz szykowac sie bede do lekarza,popisze jak wroce...
Mamma80
-jedna z dziewczyn z wrzesnia tez miala podobne problemy z kosmowka... lezala chba ze dwa czy trzy tygodnie w szpitalu i pozniej sie musiala jeszcze oszczedzac,ale teraz jest wszystko ok i czeka z niecierpliwoscia wrzesnia.... bedzie dobrze!
 
reklama
mamma80, przy dwulatku to faktycznie ciężko jest odpocząć. Może ktoś z rodziny albo jakaś koleżanka będzie mogła Cię na chwilę chociaż odciążyć i wyjść z maluchem na spacer.
Ewa-Krystyna, daj znać co nowego u dzidziusia. I jak Ty się czujesz?
Skaba1, też mam w pracy kryzys i najchętniej położyłabym się spać. No ale się nie da.
 
wlasnie wrocilam z usg i mam raczej zle wiesci... wychodzi na to,ze moja fasolka ma wymiary 6-cio tygodniowej nie 8-mio... mialam usg dopochwodwe i teraz lekko plamie... nic musze czekac do jutra lub czwartku az sie ze mna skontaktuje moja doktor i prawdopodobnie bede miala ponowne usg za tydzien czy aby fasolka jednak urosla... na razie jest mi troche smutno i chyba sie poloze wyplakac... mam jeszcze jednak cicha nadzieje,ze bedzie dobrze,ale nie jest ona zbyt duza...
 
Czesc dziewczyny nie pisze za czesto do was bo jestem zabiegana ostatnio. Praca, dom, praca, no i przygotowania do wesela bo sie nie pochwalilam ze w Pazdzierniku biore slub :-)
Ewa- Napewno bendzie wszystko dobrze. Jestemy z Toba :-) Jak bylam na pierwszym usg tez doktor powiedziala ze fasoleczka wyglada na 7 tydzien a bylam w 8 tygodniu. W nastepny tydzien ide na nastepne usg i wtedy to bendzie 12 tydzien mam nadzieje ze fasoleczka bendzie wygladala na 12 tydzien :-)
3mam kciuki ze wszystko jest ok. I jak bendziesz cos wiedziec to pisz do nas.
 
Ewa-Krystyna wiem, że to trudny okres dla Ciebie, ale nie trać nadziei. Wszystko może się pozytywnie wyjaśnić. Mnie lekarz przy pierwszej wizycie powiedzial, że ciąża jest bardzo mała 4tc, a wg @ to był 6tc. Tydzień później wszystko nagle sie wyrównało. U Ciebie też tak będzie! Trzymaj się.

Kochane Dziewczyny dziękuję Wam bardzo za podtrzymanie na duchu i dobre słowa. Mój lęk okazal się niepotrzebny - bylam u gin - z Dzidzią wszystko ok. Całe 3cm, serducho bije, nic się nie odkleja, a plamienie powstało po pękniętym naczynku na szyjce. Jestem dalej na duphastonie i no-spie, ale już o wiele bardziej spokojniejsza.

Dusia08 gratulację! :-) Ja bardzo milo wspominam te wszystkie przygotowania, tą bieganinę ... :-D. Powodzenia!

Silka zaglądaj do nas :-) a ja i tak bedę napewno Cię podczytywać na kwietniówkach :-D Buziaki!

Witam nowe mamusie! Ale nas dużo :rofl2:
Pozdrawiam wszystkie marcóweczki :-)
Miłego dnia!
 
Ewa-Krystyna wiem, że łatwo mówić, ale bądź dobrej myśli!!! mnie na pierwszym USG lekarz powiedział, że to może być puste jajo płodowe, na drugim - że mogę mieć włókniako-mięśniaka, a teraz jest ok!! wierze i chcę wierzyć, że u ciebie też wszystko będzie dobrze!! dbaj o siebie, odpoczywaj dużo i dobrze się odżywiaj!! musi być dobrze - nie ma innej opcji!!
 
Ewa-Krystyna - moja ciąża wg miesiączki miała być 9-ciotygodniowa a na usg wyglądała na 6-ciotygodniową. Lekarz zlecił mi betę w odstępie 2 dni i wszystko było ok, tzn. rosła. No ale nie dziwię ci się że się martwisz - ja ciągle drżę i idę w pon. na usg czy fasolka dalej rośnie (a usg miałam 2 tyg temu). Będzie dobrze - i u Ciebie i u mnie - przecież musi być!!!
 
reklama
Ewa-Krystyna wiem ze ci trudno ale nie zamartwiaj sie bo dzidzi to zaszkodzic moze.
Moja fasolka byla o tydzien mlodsza w 9 tygodniu, ale lekarz powiedziala ze to normalne i nawet nie kazala tego monitorowac..nastepne usg mam dopiero pod koniec miesiaca.
Slyszalam ze moga wystapic male plamienia po badaniu dopochwowym usg tak samo jak po przytulanku..wiec tym tez sie nie martwusiaj zbyt mocno.

Ja z kolei chcialam sie Was dziewczynki poradzic czy ktoras ma jakis cud srodek na tzw zawianie karku, wiecie taki bol jakbym zle spala itp...tylko trwa to juz 4ty dzien i jest bardzo bolesne i uciazliwe...promieniuje az na plecy, z ktorymi juz tez mialam swoje przejscia na poczatku ciazy...
Do lekarki tu nie pojde bo znow mi przepisze valium:szok: tak jak na te plecy na poczatku ciazy!viavat irlandzcy lekarze:)
 
Do góry