reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Czesc marcoweczki.
udalo mi sie raz wstawic suwaczek ale teraz jak pisze to sie nie pokazuje czy za kazdym razem mam go tak wstawiac czy jest jakis sposob zeby juz byl jak koncze pisac a mam tez inne pytanie bo jestem bardzo niska(150cm) i moje spodnie sa juz ciasne dla mnie nie wiem gdie kupic takie male spodnie bo jak chodze po tych sklepach dla ciezarnych to sie topie w tych ubraniach kiedys jak bylam w ciazy to nosilam ogrodniczki ale wtedy byly modne a teraz to wstyd dajcie jakies pomysly gdzie moge kupic takie spodnie z gumka na brzuch.Dzieki serdeczne
url=http://www.abcslubu.pl]
08_14_2007_28_6_2003_42.png
[/url]



wchodzisz w ustawienia i edytuj podpis i tam wklejasz adresy suwaczków i zatwierdzasz :-)
 
reklama
mamma80 oj wiem co to znaczy powiedzieć dwulatkowi, ze mama musi leżeć...:-:)-:)-( może mogłabyś zaprząc do pomocy rodzinkę?? ja mam teraz cudowna szwagierkę i jak wracam z pracy to mogę się spokojnie ułożyć na kanapie, bo ona wyciąga Bartka na spacery, a jak dziecko wraca to pada bez sił albo w spokoju bawi się swoimi samochodami.. nie wiem jak to będzie jak ona pojedzie, ale mam nadzieję, ze do września siły mi wrócą, a jak nie to pójde na L4...
dbaj o siebie i fasolkę!! trzymam kciki, zeby wszystkie obawy się jak najszybciej rozwiały!!

dziewczyny powoli dostaję rozdwojenia jaźni, bo pisze na tym wątku i na sierpniu 2005 i już się plączę gdzie co napisałam... jak się będę powtarzać to wybaczcie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Hej
Mamma80 wiem cos na ten temat bo tez maiłam leżeć a mam 2-latke też miałam krwiaka ale założyskowego ale po 2 tygodniach zniknął więć moze u ciebie tez tak będzie:-) a co to ta kosmówka bo nie mam pojęcia moze mnie oświecisz;-)
Giza my sobie pogadamy i na marcówkach i na kwietniówkach 2005:-D
Przyszła mamusia cieszę się ze pomogłam a avatarke bardzo ładny ale właścicielka ładniejsza:tak::-)
co do zapachów to tez jestem bardziej wrażliwższa niz przed ciążą ale mi narazie nie dokuczją:happy2::rofl2:
 
angell8 witaj witaj! mamy taki sam termin:-):-):-) już cię dopisuję do naszej listy mamuś:-) i pisz pisz pisz!!

mrowa1 ale się nie moge napatrzyć na tę twoją księżniczkę:-):-):-)

w niedzielę odwiedziłam H&M.. dla siebie nic nie wybrałam (bo jestem skąpcem:-)), ale za to nakupiłam ubranek dla dzidziusiów - dziewczynek i chłopczyków:-):-):-) póki co jednak to dla znajomych, bo w ostatnim czasie urodziły nam się Amelka i Blanka oraz Mateuszek i w tym tygodniu idziemy z pierwszą wizytą... ale powiem szczerze, że jak zobaczyłam te ciuszki z nowej kolekcji to aż mi serducho zabiło, niestety mój Bartek już się ubiera w dziale dla większych dzieciaków...:-):-)

ponieważ obecnie wklejam zdjęcia z wakacji dla mam sierpniowych 2005 (w związku z tym, iż jestem w pracy i mam strasznie dużo roboty:-)) wrzucę wam tu mojego urwisa - na tym zdjęciu pozował specjalnie dla dzieci z BB

61xlshj.jpg
 
angell8 witaj witaj! mamy taki sam termin:-):-):-) już cię dopisuję do naszej listy mamuś:-) i pisz pisz pisz!!

W takim razie bardzo się cieszę!:-) Widzę, że to już Twoje drugie dziecko, moje pierwsze, także cieszę się, że będę mogła podzielić się z Wami wrażeniami i wątpliwościami. A gdzie ta lista mam?:nerd: Na jakąś się wpisałam, ale teraz nie mogę jej znaleść :-D I myślałam, że miałam to zrobić sama....jeszcze się muszę podszkolić.
Monika
 
Hej Marcóweczki

Piszę, żeby troszkę się z Wami pożegnać, bo jest już Kwiecień 2008 a ja mam termin na 8 kwietnia, więc się przenoszę :-( Będę Was odwiedzać :tak:

Życzę Wam (i sobie :-) ) wspaniałych 9 miesięcy :-) (no... teraz już trochę mniej ;-) )

Pozdrawiam i Buziaczki!!!!!!!!!

Silka
 
Silka zaglądaj do nas!! a ja też na pewno będę troszkę podczytywać wasz wątek!:-):-):-)

jej dziewczyny piszcie, bo usypiam w pracy na stojąco i jedyne co robię to zaglądam na BB.. oj będę potem nadrabiać w domu, ale tak to jest, ze co któryś dzień mam około 13-tej skrajny spadek formy i gdyby nie to, że mam szklane drzwi i pół ściany to drzemałabym na biurku:-):-) ale jutro wolne to sobie odbiję:-):-)
 
reklama
Silka zaglądaj do nas bo bedziemy tęsknić:-(
Skaba synuś pięknie pozuje dla nas a wygąda jak mały agent:-):cool::rofl2:
co do H&M to ubolewam że u ans w Tarnowie nie ma i najbliżej jest w Krakowie i ajk tam ejsteśmy to często coś Meli kupimy bo tez się nie mogę oprzeć tym ciuszkom:-D:rofl2::happy2:
 
Do góry