reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Elip , mam nadzieję że to nic poważnego ?

Ja za to teraz za to chodzę z zapachem w ręku, wszędzie mnie drażnią jakieś zapachy, córka mówi że jestem jakaś dziwna :-D Czuję wszystko wokół.:eek: Od zapachy w łazience, po zapachy za oknem:-)
 
reklama
Iwona29 wiele jak zauważyłam nas łączy :-) Świetny zbieg okoliczności .
Twoja córka Natalia Anna , moja Natalia Joanna. Ślub bierzesz we wrześniu, dwa dni po moich urodzinach :-) Co najlepsze przeprowadzasz się do Szczecina, mojego rodzinnego miasta. Mam nadzieję że niedaleko będziesz mieszkać odemnie. Zawsze będziemy mogły się wspierać. Polecać będe szpital (dużo wiem na temat lekarzy prywatnych w Szczecinie) Dlatego zawsze służę radą i pomocą.:-)
 
AMK, Elip, trzymajcie się, dużo odpoczywajcie i nie denerwujcie się. Ja plamiłam całą poprzednią ciążę ale wszystko dobrze się skończyło. Więc i u Was musi być wszystko w porządku. Tylko dbajcie o siebie.
Mrówa, cieszę się, że z dzidziusiem już wszystko dobrze.
Amie, oj te zapachy. Teraz jakoś lepiej to znoszę, ale i tak sporo rzeczy mi po prostu śmierdzi. A już palacza to na kilometr wyczuję. Ohyda.
U mnie też nudności odpuściły. Jeszcze tylko jak się skuszę na mleko albo ser, to nie czuję się najlepiej. Ale poza tym ok.
 
hej hej!
Amie dopisałam cię do naszej listy marcowych mamuś..
PrzyszłaMamusia odnalazłam na wątku głównym, że masz termin na 2 marca i tak wpisałam na liście mamuś.. dobrze??

Elip odpoczywaj... odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj!! i oczywiscie obowiązkowe jest pozytywne myślenie!!
 
ach te zapachy.. ja pracuję teraz w nowym biurowcu i tam mi strasznie wszystko śmierdzi.. wchodze do pracy i sięgam po landrynki miętowe i tak przez 8 godzin.. dobrze, że mnie nie zbiera na wymioty, bo kierownictwo by się dowiedziało co myślę o nowym miejscu pracy:-):-):-)

a wczoraj jadłam ogórki w occie na przemian z jogurtem wiśniowym:-D:-D:-D to raczej nie była zachcianka a próba zabicia słodkawego smaku w ustach, ale przyznacie, że dość oryginalne połączenie:-D:-D:-D

a co się dzieje z pozostałymi marcóweczkami?? kobietki ujawniać się i udzielać!! w grupie raźniej:-)
 
Dzień dobry we wtorek.

AMK, Elip, ściskam Was bardzo, bardzo mocno. Leżcie, wypoczywajcie i myślcie pozytywnie, bo będzie dobrze!

U mnie w pracy smierdzi i nie ma na to rady, pracuję w szpitalnym labie i używam różnych kwasów, alkoholi itd. Na szczęście mam kochaną współpracownicę, Panią Majeczkę, ona mnie wyręcza w większości śmierdzących robót.
A w domu nie mogę wytrzymać, dwa tygodnie temu malowaliśmy całe mieszkanie i jeszcze śmierdzi farba, wietrzę ciągle ale i tak to czuję. Mąż mówi że nie czuje nic :/ Uroki naszego stanu :)

Miłego dnia, Babeczki, bez smrodków, mdłości i z samymi dobrymi wiadomościami :)
 
Czesc marcoweczki.
udalo mi sie raz wstawic suwaczek ale teraz jak pisze to sie nie pokazuje czy za kazdym razem mam go tak wstawiac czy jest jakis sposob zeby juz byl jak koncze pisac a mam tez inne pytanie bo jestem bardzo niska(150cm) i moje spodnie sa juz ciasne dla mnie nie wiem gdie kupic takie male spodnie bo jak chodze po tych sklepach dla ciezarnych to sie topie w tych ubraniach kiedys jak bylam w ciazy to nosilam ogrodniczki ale wtedy byly modne a teraz to wstyd dajcie jakies pomysly gdzie moge kupic takie spodnie z gumka na brzuch.Dzieki serdeczne
url=http://www.abcslubu.pl]
08_14_2007_28_6_2003_42.png
[/url]



 
reklama
No więc chyba u mnie różnie jest.Mam trochę odklejoną kosmówkę a poza tym jest też krwiak pozakosmówkowy.Zdołował mnie wczoraj pan doktor.Krwiak albo się wchłonie albo znowu będę krwawić żeby się opróżnił,ale z tą kosmówką to tak nie za dobrze.Powiedział,że to może az do połowy ciąży tak wyglądać.Jednym słowem leżeć,leżeć...Zero wakacji,wyjazdów(a miałam we wrześniu lecieć na Rodos).Powiedzcie tylko mojemu synowi,że mama musi leżeć.Myślę że zrozumie......
 
Do góry