reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Cześć dziewczynki,ja już po weselichu.Oczywiście poszalałam na ile mi wolno-czyli przesiedziałam całą imprezkę przy stole.Cos niedobrego tam panowało,bo mnóstwo ludzi się zatruło 'jakims czymś'.Na szczęście mnie to ominęło.Dzisiaj idę do mojego lekarza wreszcie,pierwszy raz od wyjścia ze szpitala.Zobaczymy co mi powie;trochę sie boję.Tak poza tym nadal mam lenia i spać mi się chce(w przeciwieństwie do mojego Jaśka,który ani myśli położyć się)Pozdrawiam
 
reklama
Mamma80 Ja teraz w sobotę idę na weselicho do kuzyna... Ale mam nadzieję choć trochę potańczyć, bo moja Pani doktor nie widzi przeciwskazań :-)
Dobrze, że i Ty się nie zatrułaś, bo nie dość, że ciążowe nudności męczą, to jeszcze dodatkowe jakieś ;-)
No i daj znać jak Twoja Fasolka się czuje :tak: bo jeżeli tak jak Twój synek, to na pewno rozrabia już w brzuszku ;-) Czego oczywiście Ci życzę :cool:


Pozdrawiam!!!
 
Właśnie psychicznie zmaltretowałam mojego męża, jak córka się obudzi to pojedziemy na Rynek po calzone ze szpinakiem. Mam obsesyjne myśli o tym calzone! Zachowuję się jak lekko niezrównoważona :/
 
skaba1 lista bardzo mi sie podoba. Super.
Ewa-Krystyna gratuluję pracy!

Mnie pewnie chwilę nie będzie na wątku bo dzisiaj zaczełam plamić. Bardzo się boję. Na razie jestem na duhastonie 3x1 i no-spie, cały czas leżę.

Pa!
 
Cześć Dziewczny!

Zbieram się od samego rana aby coś napisać i ciągle brakuje mi chwilki. Oczywiście już rano jak tylko otworzyłam oczy nadrobiłam weekendowe zaległości w czytaniu BB (och jak lubię jak się nazbiera wątów).
Wczoraj przed północą wróciliśmy z Mazur. Ale było cudownie!! Słonecznie! Naprawdę wypoczęłam. Pływaliśmy sobie dużym 4 osobowym rowerkiem po jeziorku i jak tylo naszła mnie ochota to wskakiwałam popływać. Woda taka czyściutka i pachnąca ...Mam nadzieję, że za rok pojedziemy tam już w trójkę. Bobasek będzie miał 4-5 m-cy to już się nadaje :-).
Fajnie, że niektóre z Was nie muszą się już zmagać z nudnościami. Mnie to jeszcze troszkę trzyma, ale już w znacznie mniejszym stopniu.
Ale zaczynam się już zaokrąglać :zawstydzona/y: brzuszek się pojawił ale nie tylko :baffled: boczki też :no: ...chyba tak na poważnie zacznę się rozglądać za ciążowymi ubrankami. Teraz podobno dzidziuś bedzie rósł jak szalony.
Zaczyna do mnie docierać myśl, że jeszcze niecały tydzień i zaczie mi się 13 tydzień i największe zagrożenie już minie. :rofl2::-D
Jutro postanowiłam, że położe sobie kolor na moje włoski:-). Już nawet zakupiłam szamopn koloryzujący z dodatkiem wosku pszczelego (chyba najdelikatniejszy z możliwych).
Niektóre poradniki radzą aby nie farbować włosów, bo uzyskuje się swój naturalny wyjątkowo zdrowy kolor, ale mnie już trafia jak spoglądam w lustro i widzę odrosty. Mimo, że mam dość ciemne swoje włosty to i tak farbuję na ciemy brąz co na moich wychodzi naturalny czarny. A planuję ok. 4 m-ca (kiedy to włosy stają się podobno wyjątkowo mocne) sciąć prawie na krótko (przód dłużej a tył krócej):-D. Nowe doświadczenie, bo mam teraz długie włosy.

Skiba1 - super lista!! Faktycznie sporo nas :-) Fajnie!!

KINDZIA100- jestem w szoku jeśli chodzi o opiekę lekarską. Byłam przekonana, że tam jest zupełnie inaczej tzn., że jest chuchanie i dmuchanie na każdą ciężarną. Jestem zaskoczona.

remeny- to już chyba u Ciebie zaczęły się zachciewajki...ja ostatnio mam przerażający apetyt na śledzie. W każdej postaci:-p

Kobitki! jak to zrobiłyście, że pokazuje się wasze zdjęcie. Ja mimo, że zmniejszyłam format, to nie chce mi zapisać mojego zdjątka :wściekła/y:.

Ale się rozpisałam :-p!
Pozdrawiam Wszystkie MARCÓWECZKI!!!
 
AMK to wypoczywaj i leż jak najwięcej!!!!!!! obyś unikneła szpitala:-(
Remeny oj zachciewajki jak ja dobrze je znam:-D:tak:dobzre ze ty się nei zatrułas ani żadne z was:-)
Skiba lista odjazdowa:-)
Ja już po wizycie :-)
było spoko dzidzia rośnie i ma juz całe 4,57 cm :-) krwiak się chyba wchłonął bo go nie ma wszędzie czyściutko szyjka taka jak powinna byc i ogólnie wszystko git :-):rofl2:
sprawdzaliśmy tez czy przypadkiem nie ma zespołu downa i narazie jest to wykluczone :tak:
 
Przyszła mamusia wchodzisz w ustawieniach w edytuj avatar wchodzisz w przeglądaj i pobierasz z kompa swojego gdzie on jest :-) ja rzadko je zmniejszam;-)
 
ello!!
podczytuję co u was, ale nie mam weny, żeby coś napisać... przewalam się tylko z boku na bok i nic mi się nie chce... dobrze, że mężunio jest w tym tygodniu po południu w domku...

AMK dbaj o siebie i bądź dobrej myśli!! musi być dobrze!! ściskam was mocno!!

no i cieszę się też z tych dobrych wieści.. marcowe dzieciaczki rosną i tylko się mignie a będziemy o karmieniu piersią dyskutować:-):-):-)
 
Iwona29 cieszę się że tak to nam się układa, imiona dzieci , druga ciąża, miło będzie się dalej znosić, te przykre objawy, które nie dają nam odpocząć jak należy.


Stars1 Super nie być ostatnią w kolejce :-) Będziemy za to mogły dopingować wszystkie marcóweczki, i pierwsze będziemy składać gratulacje :-) A my we dwie cierpliwie doczekamy terminu i na końcu mety damy znać jakie to i nam szczęście się trafiło.
Teraz będe częściej już tu zaglądać, w pracy mam net, więc myślę że czas mi na to pozwoli.
Pozdrawiam was dziewczyny i trzymajcie się dzielnie !!! :-)
 
reklama
Do góry