reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Niekat to super ze dzidiza rośnie i ma się dobrze i że lekarza wywarł na tobie dobre wrażenie:tak::-)
Kindzia nie masuj jeszcze bo jak pisała Niekat moze to wywołać skurcze dopiero hartuje sie sutki w ostatnich tyg ciązy;-)
Marzena fajny wózeczek:-)
Moj gin tez nie ma nic przeciwko wizytą z mężem tez ma dle niego przygotowany stołeczek;-)ale mój lubi chodzić ze mna na USG;-):-)
 
reklama
no własnie dla męzusia tez było przygotowane krzesło:tak:było tak - profesjonalnie:-D:tak::-)
marzena fajny ten wózeczek:tak: i tani;-)
ja jestem w tej chwili w koncu 21 tc (tak juz licze) i mam na raize 6 kg ale tez zaczynam miec problemy motoryczne.brzuszek zaczyna wadzic przy niektórych czynnosciach...nawet codzienna toaleta stała sie juz teraz trudniejsza do sprawnego wykonania;-):tak::-Dale tak juz bedzie a nwet coraz gorzej:-pwłaściwie przestałam juz o tym myśleć.nie powstrzymam tycia a ze odpadło teraz jedyne ćwiczenie fizyczne które dawło mi nadzieję na zahamowanie przyrosty tkanki tłuszczowej to pozotało tylko przygotowywac sie do porodu wzmacniajac odpowioednie miesnie i odpoczywac:sorry2:
 
niekat super że wszystko ok i że jesteś zadowolona z lekarza:-):-)
KINDZIA na razie nic nie hartuj!!!!Tak jak pisały dziewczyny,póki co przyniosłoby to gorszy skutek ...............
 
Cześć Mamusie!!!
Już nadrobiłam weekendowe zaległości:-D:-). Oj fajny miałam weekend:tak:. Zjechała się rodzinka...ponad 10osób w jednym czasie przez długi weekend...wesoło na całego. Był też m.in. mój ukochany bratanek (rok i 8 m-cy)-przebój totalny:-D. Pokazywałam mu, że ciocia ma dzidzię w środku w brzuszku to najpierw nie bardzo wiedział o co chodzi a póżniej co godzinkę przybiegał, kładł rączkę na brzuszku i mówił"dzidzi" i strzelał rogala na twarzy:-). Oj szkoda tylko, że nie mogłam go nosić na rękach, ale za to mój mężuś nadrabiał za mnie:-D.


mrowa- Jak się czujesz? A jak Amelcia? Musisz też uważać na siebie, żebyś się nie zaraziła. Zdróweczka dla twojej córeńki i dla ciebie!

niekat- cieszę się bardzo, że jest wszystko w porządeczku i że jesteś zadowolona z lekarza:-). Tak fajnie opisałaś wrażenia z usg i mi się przypomniało moje...a to było usg tak dawno temu (już miesiąc). Ale nie martwię się, bo mała non stop kopie i to konkretnie:rolleyes:! Czytałam gdzieś, że dziecko w łonie matki śpi 20h a 4 ma czuwania...u mnie chyba jest odwrotnie:-D:-D:-D. Rano, wieczorem bez różnicy szaleje jak niewiem! Ostatnio doszłam do wniosku, że chyba zaczyna mieć mniej miejsca,bo mniej więcej ma teraz lekko ponad 30 cm, no to już jest sporo.

Dusia- fajne te twoje bryki. Mi też się podoba ta Honda CR-V. My też się przymierzamy do zmiany autka teraz na combi (SW) ale dopiero na styczeń. Ale już mamy upatrzony model:-D:-).

Siwona- to super, że już się dobrze czujesz!!! Ale i tak uważaj na siebie i się nie przemęczaj. Dobrze, że ten lek pomógł od razu człowiek psychicznie lepiej się czuje, a w taką pogodę to jest ważne:-).
Wczoraj byłam na spacerku i jak zmarzłam...brrrr, fajnie by było jakby zima była taka jak rok temu:-).

Marzena78- widzę, że ci nie przechodzi:sorry2: nie zadręczaj się tą wagą!!! 22 kg to nie jest strasznie dużo. Niektóre kobiety tyją po 30kg i dochodzą do swojej figury sprzed ciąży. Karmienie a jeśli nie, to bieganie przy i za dzieciaczkiem od razu pomogą ci dojść do figury sprzed ciąży. Pomyśl o tym, że jeszcze tylko 4 m-ce i będziesz tracić kilogramy tygodniowo:tak:. A później powiesz sobie po co się tak zadręczałam i nie wykorzystywałam tego aby zjeśc to czy tamto ...teraz nikt Ci nie zarzci, że jesteś gruba w końcu jesteś w ciąży:-)!
Ja to sobie to tak tłumaczę, że nawet jak przytyję dużo to później efekt będzie ładniejszy:-D. Nawet jak będę musiała troszkę popracować nad swoim ciałem. Ale wówczas to nie bedzie kosztem mojego dzieciaczka a teraz jakbym chciała się ograniczać w jedzeniu do jakiejś tam diety (aby nie przytyć za dużo) to mogłoby zaszkodzić dziecku. Nie warto! Ciesz się tą ciążą!!! Może te kolki masz na tle nerwowym?

Ja się wzięlam za gotowanie zupki (ogórkowej albo jarzynowej-zastanawiam się) i zaraz się zbieram do hipera po Pomelo (chodzi za mną już od kilku dni) a teraz się właśnie zaczął sezon na te owoce...mniam mniam:-).

Trzymajcie się kobitki!!!!
 
Cześć kochane Mamuśki, witam po kilku dniach niebytności i "biegnę" poczytać co tam u Was słychać.
U nas ok, wczoraj byłam z Amelą na baliku z okazji halloween, (taki jak u nas na karnawał)i było bardzo fajnie, mała była przebrana za księżniczkę i miała straszną radochę, super zabawa z dzieciakami, no a poza tym była zachwycona swoją sukienką, więc pełna wrażeń zasnęła o 19.00:szok:!
Moja dzidziola też szaleje jak dzika, ale co tu dużo gadać kondycja mi siada, brzuchol coraz większy i jakoś ciężko się robi, a jak podniosę Amelkę,czego staram się nie robić,ale nie zawsze się da, to cały brzuch mnie jakoś "ciągnie"... no zaczynają nadchodzić ciężkie czasy...
buźka dziewczyny
 
Telma to moze wkleisz jakeiś zdjecia swojej księżniczki:tak::-)
Przyszła mamusiu ja nawet spoko sie czuje tylko gardło pobolewa:baffled::dry:
a meljas ogląda tubisie na TV;-)
i mam zagwozdkę co jej kupic na mikołaja:-p:sorry2:bo wszystko chyba już ma:dry::confused::baffled:
Niekat telma a wy co kupujecie swoim laseczkom na mikołaja może podrzucicie jakis pomysł;-)
 
ja mojej Oliwii kupie chyba takiego kucyka Pony jak dzidzus - reklamuja to cos na Mini Mini:tak:Oli szaeje jak to widzi ale z drugiej strony to mam szeroki wachlach mozliwosci bo co by Oli w TV nie zobaczyła to jest "Mamusiu a kupisz mi to?" i tym sposobem powinnam wziac kredyt na 45 lat zeby jej to wszystko kupioc (łacznie z czerwonym samolotem który zazyczyła sobie w zeszłym mieisacu).Mam jeszcze na oku komputerek dzieicęcy ale ... jeszcze troche czasu jest;-)
 
reklama
Właśnie ten mikołaj się zbliża już wielkimi krokami:rolleyes:Ja mam z kolei samych chłopaków do obkupienia i też nie wiem co??Z moim to nie będzie problemu bo sobie zażyczyłtaką ośmiornicę co reklamują na mini-mini z ciastoliną,a że nawet tymi ciastolinkami fajnie się już bawi to chyba mu to sprawię...;-);-)
 
Do góry