reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

niekat- trzymam kciuki żebyś trafiła tym razem na dobrego lekarza :-) napisz po wizycie jak było

glitteryourway90d0b5c5vn7.gif
 
reklama
Dusia fajne obydwie bryki :-):tak:
my też zmieniamy nasza furę na większą bo niestety kombi będzie nam juz niezbędne;-)
Niekat i jak po wizycie?
Mnie też sie x-landery barzdo podobaja ale wtedy u nas ich nie było i nie miałam jak ich podotykać a teraz gdybym miała kupowac to napewno bysmy ten wózek kupili:-)
UI mnei Melci wie ze jest dzidzius ale jej nei mówię czy to siostra czy braciszek poprostu jest dzidziuś;-) jak sie razem kąpiemy to myje brzusio całuje i przytula:-D
ale narazie nie jest zazdrosna:-)
przez ten tydzień nei będzie chodzić do przedszkola bo kaszlała i byłyśmy u lekarza i okazało się ze ma wydzielinę w gardle pozostałośc po katarze :-pno i lepiej żeby została w domu ja chyba zwarjuje :sorry: :no::-p
 
Widzę, że po weekendzie dużo zmian - nowe samochody, remonty... u mnie na samochód się nie zapowiada:no:, ale remoncik też już w planach na ten miesiąc - w końcu pokoik "od wszystkiego" doczeka się lokatora:-)
Co do wózka, to my też po dłuuugich poszukiwaniach zdecydowaliśmy się na XA X-landera, ale kupimy dopiero pod koniec ciąży i coraz częściej zastanawiam się czy nie kupić jednak osobno głębokiego i spacerówki - tylko ze względu na wagę takiego wielofunkcyjnego wózka:happy:
A ja w końcu wstałam z łóżka i czuję się znakomicie, w końcu nie boli mnie brzuszek, więc chyba dzidziuś wreszcie wrócił na swoje miejsce, nic mnie nie ciągnie, brzuch nie jest taki napięty - chyba Fenoterol poskutkował - bardzo szybko i strasznie się cieszę:-D:-D
Niekat wizyta udana??
 
Dusia fura niezła:tak::tak::tak:My też zmieniamy na większy ale dopiero na wiosnę:-)
Ja już po wizycie;nie powiem nic na ten temat ale czekałam 1,5 godziny:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Wchodzę tam a na poczekalni nie ma gdzie usiąść,4 ciężarówki+mężusie przede mną....Myślałam że zniosę tam jajo!!Mocz do powtórki bo mam bakterie,pewnie skończy się furaginą.
niekat czyżbyś też czekała tyle co ja??Pisz tu szybko bo emocji to wzbudziłas w nas ostatnio dużo(ty i twój 'lekarz')
 
hej kobitki! ja dzisiaj przesiedziałam od 9 do 18 w pracy... niby męczące, ale musze przyznać, że troszkę się stęskniłam.. a jeszcze mam tydzień leżakowania...

ninjacorps szalejesz szalejesz:-):-):-) i tak trzymaj!!!!:-)

milla29 dobrze, że już się odezwałaś, bo martwiło mnie to twoje zamilknięcie:-):-) i już nas tak nie zostawiaj!!:-)

darinia trzymam kciuki za unormowane wyniki:-):-)
a co do "podmiany" płci to dość często się gdzieś o tym słyszy... ninja co prawda siusiak nie wyrasta w dniu porodu, ale może być tak, ze "dojrzewa" wewnątrz i dopiero w ostatniej chwili się opuszcza ten cały sprzęt.. w skrajnych sytuacjach może się to nawet opuszczać do okresu dojrzewania, gdy zaczynają szaleć hormony.. oczywiście teraz takie przypadki się leczy również hormonalnie..

mamma80 mnie tez się takie łóżko dla Bartka marzy, ale na razie to tylko w sferze marzeń.. może w nowym domku...hmmm...

dusia08 suuuuuper samochodzik:-):-):-) my zmienialiśmy samochód "z okazji" przyjścia na świat Bartka.. oj nie wiem jak by to było bez combi:-):-)

mrowa1 nie dajcie się choróbskom!!! zdrówka dla Amelki!!

Bartek też juz czeka na dzidzię, ale jego nastawienie znacznie się zmienia... raz przytula i całuje brzuszek, rozmawia z dzidzią i czeka na kopniaczka.. a znów innym razem nawet podejśc nie chce.. no i on też ma dzidzię w brzuszku...

niekat czekamy i czekamy... i czekamy... jak po wizycie?
 
czesc kochane:-) Nie bylo mnie troche i tak jak przypuszczalam miliony stron do czytania.Nie nadrabiam bo sie poprostu nie da ! :-D Widze ze sie remontujecie i zmieniacie bryki.To dobrze,niech wam sie powodzi.U nas bedzie tylko malowanie pokoju dzidziowego bo calkowity remont chaty robilismy 3 lata temu.Tez myslimy nad zmiana bryki,ale to dopiero w styczniu.W prawdzie auto kupowalismy rok temu ale ja lubie nowosci rynkowe ;-)
w sobote bylismy na "targach mlodych rodzicow" lazilismy ponad 4 godziny.Nie nastawialam sie na zakupy,(chyba ze jakas okazja)bo wiekszosc rzeczy chce kupic w Pl ale pozbieralam foldery i napweno cos z nich s korzystam :tak:
Bardzo bym chciala miec taka poduszke
Babyandmore - Webshop link Doomoo

i takie mebelki Paarsgras
oraz wanienke bébé-jou - Thermobad - wehkamp.nl

a tak wanienka wyglada w komplecie bébé-jou - Thermobad - Lichtblauw - wehkamp.nl

termometr wmontowany w wanienke i odplyw wody :tak:

wszystko fajnie tylko ceny mnie troche doluja.wanienka 100€
mebelki 2000€
poduszka 119€ :zawstydzona/y:

Dziewczynki mam pytanko.Masujecie sutki zeby je zahartowac do karmienia?? Ja sie dowiedzialam o tym dopiero teraz i to od mamy nie od lekarza :crazy: S....wynski bol
 
jestem!!! po wizycie dopiero na 18.30 wróciłam do domu ok 20:tak:jeszcze zakupki i takie tam.niestety nie widac było pci ale za to Motylek pomierzony w każdym mozliwym miejscu i zważony:tak:wazy juz 365g i ma dłuuugie nogi;-)koszykarz czy modelka;-):sorry2::-pjest wszytsko na miejscu a ciąża wielkiem zgadza sie z suwaczkiem czyli zostaje termin na 19 marca:blink:
lekarz - rewelacja!!!jednak co prywatnie to opieka.Pożaliłam sie na poprzedniego i tak sie postarał ze widac było ze tym razem nie chce żebym wyszła z gabinetu zawiedziona:tak::-Dskasował co prawda 110 zeta ale Łukasz powiedział ze dałby i nie takie pieniądze żebym nie przezywała tego co tydzien temu:sorry2:słodko
przepisał mi komplet badań - morfo, mocz, glukoza (z obciażeniem i wytłumaczyl co i jak) toxo i cpoś tam jeszcze.Macie pojecie ze ja nie miała toxo robionego w poprzedniej ciazy:no: dostałam tez znów globulki:dry::baffled:
Na USG Gino poprosił męża do gabinetu (chciał juz wczesniej ale postanowiłam oszczędzić biednemu małzonkowi widoku jak mi obcy facet grzebie w ...:-p).Jak widac było kręgosłup i kosci ud i rączek Łuaksz az sie usmiechał:sorry2:pierwszy raz widział własne dziecko na ekarnie USG:cool2:Motylek pomachał do nas paluszkami a nóżki ułozył jakby sobie klękał na kolanko.ułozony jest miednicowo:tak:z obwodu brzuszka i glówki wychodzi ze jest 20tc a z długosci kosci udowej ze 21-22:tak:będzie długi dzidziuś:sorry2:aj
po dokładnym wywiadzie o przebiegu dotychczasowym ciaży i oczywiscie po zbadaniu stwierdził ze nie powinnam sie raczej ograniczać zyciowo i tylko na rowerku nie wolno mi jeżdzić:dry:czyli orbitrek tez odpada :)shocked2:a ja osttanio tak poszalałam na nim:shocked2:)
sorka ze tak długo ale jestem przeszczęsliwa ze juz wiem co sie z Motylkiem dzieje:-D:-):tak:
 
Dziewczynki mam pytanko.Masujecie sutki zeby je zahartowac do karmienia?? Ja sie dowiedzialam o tym dopiero teraz i to od mamy nie od lekarza :crazy: S....wynski bol
nie masuj jeszcze - na tym etapie ciazy mozę to spowodowac niepotrzebnie przedwczesne skórcze!!! hartowanie to juz chyba raczej w koncówce ostatniego trym.:confused:ja nie hartowałam ale niestety miałam problem z karmieniem.tym razem jednak tez nie zamierzam bo po 13 mieisącach karmienia nawet przez kapturki mam raczej przygotowane sutki:sorry2:mozęsz sobei jedynie pocierać po kąpieli suchym ręcznikiem ale delikatnie - nie mzoęsz tak do bólu bo to niczemu nie słuzy!!!!
 
niekat - ciesze się że jesteś zadowolona :-);-)
mój lekarz woła zawsze ojca do gabinetu nawet ma już dla niego osobne krzesełko a fotel do badania jest za zasłonką mój mąż był ze mną na usg gdy nasze maleństwo miało 7mm tylko kreseczkę było widać ale za to jak słyszeliśmy serduszko to łezki poleciały no a tydzień temu 419g to już wszystko pięknie widać to jest dla mnie najcudowniejszy moment bo to wtedy dopiero człowiek widzi co nosi pod sercem
ide po wyniki :-(


glitteryourway90d0b5c5vn7.gif
 
reklama
dziewczyny ja was podziwiam nic nie grymasicie mi juz jest ciezko a to jeszcze 4 m-ce ja przytyłam 10 kg i tyję na m-c 3 kg czyli przytyje 22 kg łacznie
jak się położe na plecach to nie moge wstac rwa kulszowa czy co nie wiem
i kuje mnnie kolka po lewej stronie pod zebrem
a co sadzicie o takim wózku
Rzesz
 
Do góry