reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

no mama to tym razem ty przyjmij gratulacje ode mnie z okzaji Gabrysi:tak::tak::tak: swoją droga sliczne imię i chetnie sama bym tak nazwąła swoja córcię ale mojemu slubnemu nie wiedziec czemu kojarzy sie to imię z polonistka z podstawówki która miała na imie elżbieta....:eek:
 
reklama
Mąż juz stwierdził że chyba nie da rady:-pNo bo z chłopakiem to można konkretnie a z dziewczyną....Choć oboje bardzo chcieliśmy teraz dziewczynkę.Też mi się wydaje to na razie trudne,ale z drugiej strony pewnie tak samo myślą kobiety które mają już córki a teraz szykują się na przyjście syna.:-D:-D
 
Mąż juz stwierdził że chyba nie da rady:-pNo bo z chłopakiem to można konkretnie a z dziewczyną....Choć oboje bardzo chcieliśmy teraz dziewczynkę.Też mi się wydaje to na razie trudne,ale z drugiej strony pewnie tak samo myślą kobiety które mają już córki a teraz szykują się na przyjście syna.:-D:-D
potiwerdzam - tak własnie myslą te kobiety:tak:choć ja jeszcze pewnosci nie mam to poskórnie czuję faceta :sorry:i jednocześnie chciałabym i boje sie:-p
 
Cześć Dziewczyny!!!

Gratulacje! Gratulacje! i jeszcze raz Gratulacje dla:
Giza- fajnie! Będzie parka:-)!
ninjacorps-wyczułaś syncia:-). Mały dziedzic:-).
mamma80- no i mamy kolejną parkę. Super, że bedzie córcia:-)

Oj ja dziś sobie pospałam- do 11:00:zawstydzona/y::-p. Z małą przerwą, bo wstałam z mężulkiem o 7:00 i wyprasowałam mu koszulę do pracy i miałam się nie kłaść. Pomyślałam, że poleże jeszcze z książką i ona mnie uśpiła:laugh2:.
Poszłam na krótki spacerek i małe zakupy na obiadek a przechodząc obok ciucholandu zobaczyłam takie słodkie małe sukieneczki i wstąpiłam i wyszłam z jedną :-D. Ale jaką śliczną, byłam w szoku, że tak dobrej jakości znalazłam, w ogóle nie widać, że używana:-). Jeansowa z wykończeniami różowymi:-). Ale jestem zadwolona. Bo jak na razie nic nie kupowałam tylko mam kilka rzeczy, które dostałam od koleżanki. Niestety nie cyknę fotki, bo pożyczyliśmy aparat koledze. Ale jak będe mieć to zamieszcze na odpowiednim wątku:-).

pozdrowionka!!!
 
mamma- gratulki! Szczęściara! Imię super, bardzo mi się podoba...:-):-D:-):-D
A z tymi zabobonami, co do zakupów, to ja nie wierzę, jak ma być coś nie tak, to i tak będzie, obojętnie czy będziemy coś miały czy też nie.
Ja w pierwszej ciąży kupowałam od samego początku, teraz też kilka szpargałków już mam, a to,że jeszcze nie szaleję z zakupami, to tylko dlatego, że nie wiem co sobie w moim brzuszku mieszka. No i chyba lepiej, bo pewnie bym nie umiała się tym pięknym maleńkim ciuszkom oprzeć:rofl2::rofl2: Niestety w tym temacie nie myślę racjonalnie, moja mała zawsze miała dużo za dużo ciuchów, ale co tam jakieś uzależnienia trzeba mić:-D:-D
 
mamma80- Gratuluje córeczki !!!

Jak to w życiu bywa, że lżej wychowuje się córki :)
Poczytuje was, choć wciąż mało czasu na pisanie, lub poprostu się nie chce.
Pochwale się niedługo własnym brzuszkiem, tylko muszę męża do aparatu zagonić ;)
Chyba zaczynam czuć ruchy, ale nie jestem jeszcze do końca pewna.
Pozdrawiam Was kochane mamusie:)
 
reklama
Do góry