reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Hej Dziewczyny,
kilka dni mnie nie było...
Giza-Gratuluję córci! Super! A Przemko chyba usg w oczkach ma:-D:-D:-D
Ninja-dobrego czuja miałaś!!!! Gratuluję syncia!
Dorota-dzidzia prędzej czy później się ujawni, najważniejsze,że zdrowa!
Niekat- ten twój suwaczek faktycznie coraz ciekawszy!
Ja byłam w piątek u lekarza i wszystko ok, ale dzidziolek się nie ujawnił!
 
reklama
DUSIA-teraz dopiero przeczytałam wszystkie "zaległe" posty, no i obejrzałam zdjęcia...
Wszystkiego naj, naj... żeby Wam się wiodło i żeby dzidziula zdrowiutka była.
Wyglądałaś przepięknie, zdjęcia super...
 
Mrowa- ale jazda z tymi cycorami:no::no::eek:! Chryste nie miałam świadomości, że w ciąży takie cuda można mieć, myślałam,że tylko jak się karmi.
Dobrze, że wszystko ok i obyło się bez antybiotyku, kapucha jednak dobra na wszystko:happy:!
 
Jesli chodzi o zakupy, to ja nie wierzę w takie zabobony typu "nie zapeszyć". I tak każda musi zrobić zakupy przed porodem, bo już do szpitala trzeba mieć wyprawkę. Ja jeszcze nie robię zakupów, ale to dlatego, że ciągle się czymś martwię i obawiam, że coś będzie nie tak. Postanowiłam sobie, że pierwsze zakupy będe robić w grudniu - na gwiazdkę. Mam nadzieję, że w takiej bardziej zaawansowanj ciąży będe już spokojniejsza.
 
doris mam podobne podejscie co Ty a poza tym zanim zaczne kompletowac wyprawke dla Motylka i reszte brakujacych sprzetów i akcesoriów chciałbym najpierw poznac płeć - jesli to bezie mozliwe;-):tak::-D
 
Doris - zgadzam się z Tobą - trochę czasu jeszcze mamy to się nie spieszę. A zakupy dla malucha w okresie okołogwiazdkowym to świetny pomysł bo przecież dużo rzeczy będzie w cenie promocyjnej, no a w styczniu będą przeceny poświąteczne!
Chociaż jakbym lubiła łażenie po sklepach to dlaczego nie kupować już teraz - co kto lubi.
Poza tym jesteśmy z małżonem teraz spłukani że ho ho, bo kupiliśmy mieszkanie i do świąt będziemy biedować :sorry:
 
reklama
Witam wszystkich,po pierwsze Dusia gratulacje ogromne-wszystkiego naj,naj dla ciebie i mężusia na nowej drodze życia
ninja gratki z okazji synka
giza a tobie córy!!!!!!!!!!!!!!
Ja wczoraj byłam na tym dokładnym usg i na 100% mamy Gabrysię!!!!!!także misja spełniona.:rofl2::rofl2:
niekat nie przejmuj się tak bardzo wszystko na pewno ok,a tym stetoskopem to naprawdę ciężko wysłuchać coś ,mnie tydzień temu lekarz z trudnością tą swoją aparaturą wysłuchał serducha a co dopiero tym:happy:Głowa do góry!!!!!!!!!!
 
Do góry